Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

merhaba kızlar uzun zamandır kk o topik senin bu topik benim geziyorum ama kafam çok karıştı.yaklaşık 1 yıldır erken menopoz teşhisi konuldu fsh 96 lardan 40 lara düşmüştü hayıt tohumu içmeye başladım 1 ay içtim.en son yine 64 olmuştu.ben neyi nerde yanlışyapıyorum anlamadım.

Arkadaşım fsh kendiliğinden mi 40 a düştü. İlaç falan kullanıyor musun? Adet oluyor musun? Bende Hayıt içiyorum ama daha baktirmadim fsh ye. Bide 3.günü mü adetin 96 çıkmıştı.

Stres yapma canım bide hayiti en az 3 ay içmek gerekiyormuş

Iyi aksamlar kızlar ben de bir yıldır fsh ile ugrasiyorum. Gecen ay asilama yapildi ama tutmadi malesef dün Saracoglunun erken menopoz kürünü aldim yarın ona başlayacam. Daha önce hayıt tohumu soğan suyu aslan pençesi içmiştim ama bir yararını görmedim. Her ay tek çizgi görmekten biktim. Rabbim büyük insallah bu kür söylendiği gibi bende de ise yarar Rabbimin ızniyle. Kizlar bu kürü kullanip yararini goren var mi??

merhaba ben kürü kullanıyorum 4 ay oldu çok faydasını gördüm adetlerim düzenli oluyo ve yaşadıdğım stres ve sıkıntılarım yok çok şükür

ben aldim ve kullandim o seti,gunu gunune aksatmadan yaptim. bittikten sonra da tup bebek tedavisiyle hamile kaldim cok sukur.

ben aldim ve kullandim o seti,gunu gunune aksatmadan yaptim. bittikten sonra da tup bebek tedavisiyle hamile kaldim cok sukur.
Bursa 83, ben de sana bakmak için girdim topiğe? Güzel geçiyordur inşallah hamilelik. Büyük yorgunluklar atlattın, tadını çıkar canım, bol bol dinlen şimdi.

Bu arada bu erken menapoz kürü nedir? Ben de alayım işe yarayan bir şeyse. Benim çok otlarla işim olmaz ama bu set halindeyse yaparım.

Bir de hacemat diyorlar bana. Uzak bakıyorum ama işe yarayan bir şey midir biliyor musunuz?

iyiyim canim cok sukur ama hamile kaldiktan sonrasi da zormus. her muayene ayri kalp carpintisi. iyi mi saglikli mi diye dusunuyor insan surekli ama cok guzel bir duygu. hareket ettikce vurdukca sukrediyorum ve elimi karnima koyup burda yazistigim tummm arkadaslarima dua ediyorum.

sen nasilsin? oglusunun sunneti olacakti sanirim.
saracoglunun erken menopoz kürü canim. set olarak satiliyor ama kimisi aktardan aliyor otlari. hayit,aslan pencesi,civan percemi,corekotu yagi var icinde.

akupunktura gittigim doktor yapiyordu. bana soyledi yapalim diye. hatta sirf hacamat gunleri yapiyordu ve cok gelen vardi ama ben yaptirmadim. once korktum,sonra yaptirsam mi derken hamile kaldim. yaptiranlar var ama temiz bir yer olmali gittigin yer.

arkadaşlar merhaba, Berat Kandilimiz hayırlara vesile olsun. Bu akşam iki rekat namaz kıldıktan sonra Ashab-ı Bedir i okuyup sonra da bu isimlerin hürmetine dileğimizin kabul edilmesi için dua edelim. Görümcem de çok geç evlendi, hatta hemen hamile kaldı, evlenmeden önceki Berat Kandilinde yapmış bunu. İnşallah herkesin duaları dilekleri kabul olur.

Oğlumun sünneti ramazan dan sonra, ben de bu sürede yumurta toplattım, dondurdum. Yaz sonunda yapacağız bakalım operasyonları. Önce histereskopi ve laporoskopi. Sonra tüp bebek. Uzun yani daha. Ama bu kürü alıp kullanacağım inşallah.

Slm cnm özel msj atamadım şuanki durumun nedir

kac tane dondurdunuz

kac tane dondurdunuz
5 tane var şu anda ama bir sefer daha yapılacak. Onda da 3 yumurta olursa, 8 yumurta filan olur muhtemelen. Yeterli mi sence bu kadar? Muhtemelen 1 ya da 2 tame çözülür her seferde.

Doktor yeter diyor ama ben 12 tane filan olsun diye düşünüyorum aslında. Çünkü nasip olur da tutarsa, hemen bir tane daha bebek istiyorum. Hayal tabi ama başarısız olabilecek denemeleri de düşünürsek, ki 1. Düştü mesela, bana daha mantıklı geliyor biraz fazla olması.

Genetik tanı yapmıyorlar zaten, yumurta az diye. 1. De sebep olarak muhtemelen yumurta sorunluydu, zaten bir kadının ürettiği yumurtaların yüzde 50 si doğal olarak bozuktur ve sağlıklı vücut onu geliştirmez dedi doktorum bana.

Semra hanım ın kendisiyle de konuşmak istiyorum bunu eğer görebilirsem kendisini :) çünkü onunla pek irtibata geçilmiyor ama geçen sefer asansörde karşılaştık, oğlumu sevdi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…