Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Selam dostlar bende bir takım tahliller yaptırdım yorumlar mısınız AMH 1.13 bu arada

Eklentiler

• IMG_4934.jpg
    IMG_4934.jpg
    38,6 KB · Görüntüleme: 60
Vallllllllla:))))
Ayyyy cok sevindim sevindim. Ennn cok istedigim seydi. Sana nasip oldu. Allahim saglikla kucagina almayi nasip etsin.
Bir dahaki kontrol ne zaman?
Ilaclara devam mi?
sağollllll canımm inşallah hepimiz de sağlıkla alırız kucağımıza.valla biz bugüne kadar biliyosun tek bekliyoduk hep tek kese göründü ,ama doktorun dediği gibi birisi arkaya saklanmış demekki =)) Doktorum ikiz deyince çok şaşırdık =))
2 hafta sonra kontrol var.İlaçlara da devam ama değişiklik oldu.Estrofemi 1 hafta daha kullanıp kescem.Progestan,crinone jel ve folbiol devam.2 tane de gebelik takibi yapacak olan doktorum yazdı,birisi vitamin diğeri de nodül olduğu için jodid diye bi ilaç verdi.Yine 2 haftanın geçmesini beklicez bakalım heyecanla =))

sağollllll canımm inşallah hepimiz de sağlıkla alırız kucağımıza.valla biz bugüne kadar biliyosun tek bekliyoduk hep tek kese göründü ,ama doktorun dediği gibi birisi arkaya saklanmış demekki =)) Doktorum ikiz deyince çok şaşırdık =))
2 hafta sonra kontrol var.İlaçlara da devam ama değişiklik oldu.Estrofemi 1 hafta daha kullanıp kescem.Progestan,crinone jel ve folbiol devam.2 tane de gebelik takibi yapacak olan doktorum yazdı,birisi vitamin diğeri de nodül olduğu için jodid diye bi ilaç verdi.Yine 2 haftanın geçmesini beklicez bakalım heyecanla =))

Tup.bebek doktorunu birakmistin degil mi?
1 ay sonraya randevu verdikleri bile oluyor:)
Hadi hyirlisi bakalim. Dikkat et kendine.

Tup.bebek doktorunu birakmistin degil mi?
1 ay sonraya randevu verdikleri bile oluyor:)
Hadi hyirlisi bakalim. Dikkat et kendine.
evet canım gebelik takibi yapmıyomuş o daha önce gittiğim kadın doğum doktoruma gidiyorum artık.Bol bol yatıyorum dinleniyorum güzel güzel beslensin büyüsünler inşallah

Selam arkadaşlar. Bende fsh düşürmeye amh yükseltmeye çalışıyorum. Benim fsh 160. Doktorum gel tüp bebek yapalım dedi şaşırdım. Bu kadar yüksek değerle olmaz biliyorum.

İçebilirsin. Hatta hayıt ve aslan pençesi yerine soğan kürünü de uygulayabilirsin.
İlk 1400 sayfaya kadar okudum bu konuyu Rabbim Size en hayirlisindan sağlıklı bi bebek nasip etsin tez zamanda. Daha önce ben uygulamistim fsh 40 iken 2 kere 15 gün sogan kürü testere dişli. Çikolata kistine bi faydası olmamış hatta 1 tane daha çıkmış. Fsh 11 e düşmüştü. Bundan sonra 8 ay aybasi olmadım. 5 ay öncede işin tedavisi oldum beyinden acaba diyorum bu işin mi bu kadar fsh yi yükseltti yoksa 2 ay içtiğimde testere baskıladi sonra birakinca birden mi firladi

Amin rabbim isteyen herkese nasip etsin. Rabbim kimseyi evlat ozlemiyle sinamasin.
Sogan kuruyla aslan pencesini aynı anda mi yaptınız? Bu kürlerin etkisi her bünyede farklı olabiliyor. Kimine yararken kiminede yaramayabiliyor.

X