Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Ayyy ne mutlu size Allahım sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah burdan takipteydim sizi @ bursa83 u ikiniz de hamilesiniz maşallah sizi okudukça gözlerim doldu inşallah ben de yaşarım bu mutluluğu her gün yüreğim buruk çünkü
Amiinnnn canımm inşallahh en kısa sürede sen de isteyen herkeste yaşasın bu duyguyu :dua:

Hakkaten tamamen aynisi olmus canim:)
Benim 3.5aylik oldu,ben hala inanamiyorum,seninki normal. Emin ol zaman ilerledikce daha da inanamiyor insan. Allahim insallah degerinin saglikla artmasini,kesenin gorunmesini,kalp sesini de nasip etsin. Pazartesi tekrar kan ver dediler mi,yoksa direk kese icin mi gun verdiler?
Tüp bebek merkezinde yaptırmadık testi canım, doktoruma da ulaşamadım 3 e kadar açıkmış merkez, heralde sonra kapattı telefonunu. Ama yine de ben bi pazartesi gitcem yanına. Sadece akupunktur Doktoruma ulaşabildim. Canım sen transfer sonrası ilaçlarını ne zamana kadar kullandın. Ulaşamayınca emin de olamadım sadece progestanı kullandım şimdi. Coraspin, estrofem fln kontrole kadar kullanmam gerekir mi acaba

Sayfayı arada ziyaret ediyorum. Hamilelik haberine çok cokkkk sevindim.gözlerim doldu ınan kendim almış gibi oldum. Allah kucağına almayı nasip etsin İnşallah. Bursa_83 senin de İnşallah. Bizlere de dua edin. Bir ay sonra transferim var.

Hepiniz duamdasiniz,allahim isteyen herkese nasip etsin insallllllah. 1 ay sonra senden de mutlu haberi aliriz allahin izniyle.

Tüp bebek merkezinde yaptırmadık testi canım, doktoruma da ulaşamadım 3 e kadar açıkmış merkez, heralde sonra kapattı telefonunu. Ama yine de ben bi pazartesi gitcem yanına. Sadece akupunktur Doktoruma ulaşabildim. Canım sen transfer sonrası ilaçlarını ne zamana kadar kullandın. Ulaşamayınca emin de olamadım sadece progestanı kullandım şimdi. Coraspin, estrofem fln kontrole kadar kullanmam gerekir mi acaba

Progestani 10.haftada kesiyorlar genelde ama benim ufak bir kanamam oldugu icin 13.haftaya kadar kullandim.
Coraspin ve folik asiti de 12.hafta bitince biraktim. Buyuk ihtimalle sana da oyle derler. Doktorum birak diyene kadar ben hicbirini birakmadim.
Sen simdi kendini hic yorma,uzan,dinlen. Egilme,uzanma,hic is yapma.
Nasipse 15 gun sonra da kese icin cagirirlar,ay hadi insallah:)

Hepiniz duamdasiniz,allahim isteyen herkese nasip etsin insallllllah. 1 ay sonra senden de mutlu haberi aliriz allahin izniyle.
İnsallah canım Allah razı olsun. Bir yıldır havuzda yumurta biriktirmeye çalıştım. Git gel okadar stres yorgunluk. Şimdi sona geldim ama daha çok stresliyim. Allah hepimizin yardımcısı olsun. İnsana sanki hiç olmiyacak gibi geliyiyor. İnşallah hepimiz yaşarız o duyguyu

Progestani 10.haftada kesiyorlar genelde ama benim ufak bir kanamam oldugu icin 13.haftaya kadar kullandim.
Coraspin ve folik asiti de 12.hafta bitince biraktim. Buyuk ihtimalle sana da oyle derler. Doktorum birak diyene kadar ben hicbirini birakmadim.
Sen simdi kendini hic yorma,uzan,dinlen. Egilme,uzanma,hic is yapma.
Nasipse 15 gun sonra da kese icin cagirirlar,ay hadi insallah:)
Ayy inşallahhhh :)) doktorum telefonunu açmıç birazdan döner heralde bakalım ne dicekkkk

Sayfayı arada ziyaret ediyorum. Hamilelik haberine çok cokkkk sevindim.gözlerim doldu ınan kendim almış gibi oldum. Allah kucağına almayı nasip etsin İnşallah. Bursa_83 senin de İnşallah. Bizlere de dua edin. Bir ay sonra transferim var.
Çookk teşekkür ederim amiin, inşallah isteyen bekleyen herkesin olumlu sonuçlanır, seve seve dua ederim tabiki. Umarım güzel haberler alırız sizlerden de :dua:

İnsallah canım Allah razı olsun. Bir yıldır havuzda yumurta biriktirmeye çalıştım. Git gel okadar stres yorgunluk. Şimdi sona geldim ama daha çok stresliyim. Allah hepimizin yardımcısı olsun. İnsana sanki hiç olmiyacak gibi geliyiyor. İnşallah hepimiz yaşarız o duyguyu

O olmayacakmis duygusu arada oluyor ama kendini olacagina inandirmaya calis.

Canımm senle aynı şeyleri yaşadık biliyo musun. Dün gece pembe bi akıntı geldi. Sabaha kadar ağladım adet olcam diye sabah 6 da uyudum. Öğlen kalktım kan fln yok. Hadi dedim eşime gidelim bi baktıralım. Ama o kadar moralsizim ki az önce gittik aldık 488 çıktı. Hala inanamıyorım. Galiba ikiz evet 100 lerde bekliyodum ben 488 çıktı :)
Ay çok sevindim canım Allah tamamına erdirsin.. sağlıkla kucağına al inşallah...

Mer

Merhaba benim erken menepoz yumurta rezervi az amh 0.04 cikti.tup bebek oda olmayabilir dediler dhea recetesiz alabilirmiyiz
Evet canım satılıyor. Tüp bebek olur canım yani benim oldu en azından yeter ki sen ısrar et.. hatta bugün yeni beklenmedik bir tedavi ye bile başladım. Bunları diyenleri duyma. Yanında olacak bi doktor bul.

Arkadaşlar merhaba ben adet li degildim yaptırdığım da tahlili aşırı yeme yüzünden dr a gittim doktor tahlil yaptı fsh 10.35
Lh ise 30.65 cikti ultrasona girecegim ultrason kağıdında pcos? Yazio varsada mide bulantısı yaparmi

X