Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kızlaarrrr yarın test yaptırcam ama gün yaklaştıkça ve belirgin bi belirti olmayınca ümidim azaldı sanki. Bugün bi karışığım. Kişiye göre değişiyomuş gerçi de transfer sonrası olumlu sonuç alanlarda nasıl bi belirti oldu ilk günlerde, belirti aramakta çok mu erkenciyim

Kızlaarrrr yarın test yaptırcam ama gün yaklaştıkça ve belirgin bi belirti olmayınca ümidim azaldı sanki. Bugün bi karışığım. Kişiye göre değişiyomuş gerçi de transfer sonrası olumlu sonuç alanlarda nasıl bi belirti oldu ilk günlerde, belirti aramakta çok mu erkenciyim

Canim oyle mide bulantisi falan bekleme pek. Benim test gununden bikac hafta sonra basladi. Bel agrisi falan hic olmadi. Sadece sag kasigimda batma vardi ama hicbir belirti olmadigi halde pozitif olanlar var. Belirtilere takilma hic. Belirtiler gebelik ilerledikce ortaya cikiyor.

Canim oyle mide bulantisi falan bekleme pek. Benim test gununden bikac hafta sonra basladi. Bel agrisi falan hic olmadi. Sadece sag kasigimda batma vardi ama hicbir belirti olmadigi halde pozitif olanlar var. Belirtilere takilma hic. Belirtiler gebelik ilerledikce ortaya cikiyor.
Hafif kasık ağrılarım var hatta dün sağ tarafımda bi ağrı oldu bi süre kıpırdayamadım ama bunları da tamamen hamileliğe bağlamak istemiyorum. Bu gece heyecandan uyuyamıcam heralde. Bugüne kadar acayip rahattım halbuki :)

Hafif kasık ağrılarım var hatta dün sağ tarafımda bi ağrı oldu bi süre kıpırdayamadım ama bunları da tamamen hamileliğe bağlamak istemiyorum. Bu gece heyecandan uyuyamıcam heralde. Bugüne kadar acayip rahattım halbuki :)

Evet bu gece uyku yok sana:)
Insalllllah sabah hayirli haberi alirsin.
Kendi hastanene mi gideceksin?
Erkenden gidersin artik:)

Ayyyy heyecanlandım bak yine, inşallah güzel haberler görürsüünnnn. Dua eder misin bana. Ailem dahil hiçkimse bilmiyo bu sefer, kimseden dua da isteyemiyorum o yüzden :)

Her duamda hepinizin adini tek tek geciriyorum canim. Hangi duygulari hissettiginizi cok cok iyi bildigim icin her zaman duamdasiniz. Ozellikle bu gece sana daha cok edecegim. Mubarek cuma gunu yuzu suyu hurmetine rabbim hayirlisiyle ve saglikla nasip etsin. Allah hepimizin gonlundekini versin. Insallah senin icin de vakit saat gelmistir:emir_bebek:

Her duamda hepinizin adini tek tek geciriyorum canim. Hangi duygulari hissettiginizi cok cok iyi bildigim icin her zaman duamdasiniz. Ozellikle bu gece sana daha cok edecegim. Mubarek cuma gunu yuzu suyu hurmetine rabbim hayirlisiyle ve saglikla nasip etsin. Allah hepimizin gonlundekini versin. Insallah senin icin de vakit saat gelmistir:emir_bebek:
Çokl sağoll canımm amiin inşallah gelmiştir artık vakti, elimizden gelen herşeyi yaptık, artık bebişin keyfine kalmış gelmek :)

Kızlaarrrr hamileyimmmm.. 488.5 çıktı sonucum

Canim yaaaa sabahtan beri girip girip bakiyorum. Yazmamissin,acaba diyorum hamile degil de uzuntuden mi yazamadi. Yazmaya da cekindim.
Coooook sevindim,biliyordum olacagini:)
Ikiz mi yoksa,degerin yuksek.
Allahim saglikla devam etmesini nasip etsin insallllllah

Canim yaaaa sabahtan beri girip girip bakiyorum. Yazmamissin,acaba diyorum hamile degil de uzuntuden mi yazamadi. Yazmaya da cekindim.
Coooook sevindim,biliyordum olacagini:)
Ikiz mi yoksa,degerin yuksek.
Allahim saglikla devam etmesini nasip etsin insallllllah
Canımm senle aynı şeyleri yaşadık biliyo musun. Dün gece pembe bi akıntı geldi. Sabaha kadar ağladım adet olcam diye sabah 6 da uyudum. Öğlen kalktım kan fln yok. Hadi dedim eşime gidelim bi baktıralım. Ama o kadar moralsizim ki az önce gittik aldık 488 çıktı. Hala inanamıyorım. Galiba ikiz evet 100 lerde bekliyodum ben 488 çıktı :)

Mer
Canım kısaca bahsediyim tabi. QH CoEnz muhakkak günde 1 tane iç. Doktor verdimi bilmiyorum ama DHEA ilacı kullanmanı tavsiye ederim en azından günde 1 tane içmelisin yumurta rezervi az olan hastalara doktorların verebildiği tek ilaç zaten. Yanında Emodex ve Teatrio takviytelerini kullanmanı tavisye ederim. Bol sıvı tüket, Adaçayı, Avakado, Civan Perçemi, Arı Sütü Bal Polen, Keçi Boynuzu Pekmezi, Çörek otu yağı, tarçın, Soya sütü tüketmeye çalış.
Bu arada d3 değerine baktır eğer düşükse muhakkak o değer dengelenmeli. Yaşın daha küçük eğer sıkı takibe girersen asla umutsuz değilsin. Doktorların verdiği oranlara takılma. Beni kapıdan kovdu çoğu, her doktordan ağlayarak çıktım. Benim kendime olan inancımı onlar kırdı ama pes etmedim. Yumurta yaptıracak bi ilaç henüz yok ama bünyen bir tane bile yapsa onu toplattır derim.

"BİZ HER İNSANIN KADERİNİ KENDİ ÇABASINA BAĞLI KILDIK" (İsra; 13)

Sen mücadeleni, çabanı göster Rabbim yardım eder canım. Umut biterse, hayatta biter.. Pes Etme. Allah yardımcımız olsun hepimizin.
Merhaba benim erken menepoz yumurta rezervi az amh 0.04 cikti.tup bebek oda olmayabilir dediler dhea recetesiz alabilirmiyiz

Canımm senle aynı şeyleri yaşadık biliyo musun. Dün gece pembe bi akıntı geldi. Sabaha kadar ağladım adet olcam diye sabah 6 da uyudum. Öğlen kalktım kan fln yok. Hadi dedim eşime gidelim bi baktıralım. Ama o kadar moralsizim ki az önce gittik aldık 488 çıktı. Hala inanamıyorım. Galiba ikiz evet 100 lerde bekliyodum ben 488 çıktı :)
Ayyy ne mutlu size Allahım sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah burdan takipteydim sizi @ bursa83 u ikiniz de hamilesiniz maşallah sizi okudukça gözlerim doldu inşallah ben de yaşarım bu mutluluğu her gün yüreğim buruk çünkü

Tebrik ederim. Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah

Hakkaten tamamen aynisi olmus canim:)
Benim 3.5aylik oldu,ben hala inanamiyorum,seninki normal. Emin ol zaman ilerledikce daha da inanamiyor insan. Allahim insallah degerinin saglikla artmasini,kesenin gorunmesini,kalp sesini de nasip etsin. Pazartesi tekrar kan ver dediler mi,yoksa direk kese icin mi gun verdiler?

Ayyy ne mutlu size Allahım sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah burdan takipteydim sizi @ bursa83 u ikiniz de hamilesiniz maşallah sizi okudukça gözlerim doldu inşallah ben de yaşarım bu mutluluğu her gün yüreğim buruk çünkü

Canim insalllllllah bizlere nasip ettigi gibi tez zamanda sizlere de nasip edecek rabbim. Bir gun senin de hamile oldugun gunler gelecek,asla ve asla umutsuz olma.

Canim insalllllllah bizlere nasip ettigi gibi tez zamanda sizlere de nasip edecek rabbim. Bir gun senin de hamile oldugun gunler gelecek,asla ve asla umutsuz olma.
İnşallah canım amiiinn tüm kalbimle Amin diyorum her dua aldığımda bazen dibe batiyorum ama sonra toparlanıyorum

X