Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

aktardan mecitefendi hayıt suyu aldım ve sabah akşam içtim,
testere dişli aslanpençesi sabahları-1 fincan
adetten itibaren yumurtamın çatladığı güne kadar her sabah 1 tatlı kaşığı çörekotu,bal, tarçın karışımı yedim
her sabah 1 çay kaşığı keçiboynuzu pekmezi içtim
folik asite başladım her gün 1 adet folbiol içtim
adetten yumurta çatlayana kadar her gün 1 bardak adaçayı içtim
her sabah 10 km yürüyüş yaptım, c vitamini yüksek gıdalar yedim,sebze meyve ağırlıklı beslendim...
kuruincir, ceviz,badem yedim azar azar yumurta çatladığı güne kadar

bu ay yumiler için tüm bunlara arı sütü bal polen karışımı ekledim,

eşime her sabah 1 büyük fincan keçiboynuzu suyu
1 tatlı kaşığı k.boynuzu pekmezi
eşimele bana her sabah ve her akşam 1 ölçü arı sütü-bal-polen....

bugün çakşırotuna başlayacağım akşamları 1 fincan içireceğim
kabak çekirdeği ve ayçekirdeği alacağım ( çinko için)

eşime muz, bitter çikolata ve ceviz yedireceğim
biz ölek en iyisiii bu ne yahu bu bal polenı sabah ve aksam ac mı tokmu yazayım aynısını uygulayayyımm bu arada kızlar bende hsg cektrcemm heralde arkadasmla görustum anlattı sakın anestezılı yaptrma dedı yenı cıhaz merkezı onlara gt dedı montecım burdan sana duyrulurrr bu aradaa bu dedıklerını lıste yapacagım

biz ölek en iyisiii bu ne yahu bu bal polenı sabah ve aksam ac mı tokmu yazayım aynısını uygulayayyımm bu arada kızlar bende hsg cektrcemm heralde arkadasmla görustum anlattı sakın anestezılı yaptrma dedı yenı cıhaz merkezı onlara gt dedı montecım burdan sana duyrulurrr bu aradaa bu dedıklerını lıste yapacagım
Yok cnm anestezili yapacam, canim tatlıdır benim, o acıyı çekmeyeceğim :KK66: zaten anestezi çok az veriyorlardı 10 dk uyuyacak kadar, çok okudum bugün çok ağrılı oluyormus

gidebilecegım ıyı bı doktor yokkı baska etrafta bır tane yer var oda uzak ama ıyı doktormus ondada ssk gecmıo muayene 120 tlmı ne yanı ayda kac kere gıdıyorum ben muayeneye altından kalkamam
Canım sem nerdesin bilmiyorum ama tüp bebek tedavisine başladığında ilk muayeneye para ödüyorsun sonra sadece ilaç ve tahlillere oda gerekirse ki senin tahlillerin yeni yapıldı.Bence gidip bi konuş işleyişi öğren.Ben hep özele gidiyorum yaşım gereği ilaçları indirimli veya sgk üzerinden alabilirsin.Görüşmeden hareket etmemelisin. Korktuğun gibi çıkmayacağını eminim. İyilikler dilerim.

Saol montecim bugün bi yıkım yasadm anca kendime geldm sayılırekesiminde arkadaşı gelince kafam dağıldı esinle konuştuk üzüldü oda uzulmeme üzülme hergun yapcaz diyo salak :KK70:

aktardan mecitefendi hayıt suyu aldım ve sabah akşam içtim,
testere dişli aslanpençesi sabahları-1 fincan
adetten itibaren yumurtamın çatladığı güne kadar her sabah 1 tatlı kaşığı çörekotu,bal, tarçın karışımı yedim
her sabah 1 çay kaşığı keçiboynuzu pekmezi içtim
folik asite başladım her gün 1 adet folbiol içtim
adetten yumurta çatlayana kadar her gün 1 bardak adaçayı içtim
her sabah 10 km yürüyüş yaptım, c vitamini yüksek gıdalar yedim,sebze meyve ağırlıklı beslendim...
kuruincir, ceviz,badem yedim azar azar yumurta çatladığı güne kadar

bu ay yumiler için tüm bunlara arı sütü bal polen karışımı ekledim,

eşime her sabah 1 büyük fincan keçiboynuzu suyu
1 tatlı kaşığı k.boynuzu pekmezi
eşimele bana her sabah ve her akşam 1 ölçü arı sütü-bal-polen....

bugün çakşırotuna başlayacağım akşamları 1 fincan içireceğim
kabak çekirdeği ve ayçekirdeği alacağım ( çinko için)

eşime muz, bitter çikolata ve ceviz yedireceğim
montecim bunları yedik mi yemeğe yer kalmaz.

Testere içiyom bugün başladım süt hormonum yüksekmiş ondan hamile kalamıyormuşum onuda incir kürü yaptı
aynen canım incir prolaktini yükseltir muhtemelen tsh da yüksek çıkmıştır...1 ay testere ve hayıt da iç mutlaka, hayıt mucizevi bir şekilde hormonları düzenliyor.. 1 ay sonra bir şey kalmaz... fsh falan nasıl?

Gunaydin arkadaslar fsh 9.17 cikti. Masil sizce bana yüksek geldim doktorda aydan aya farkeder biraz yuksek olsada onemli degil dedi. Sizce nasil sonuclarim

Eklentiler

• FB_IMG_1448527258146.jpg
    FB_IMG_1448527258146.jpg
    78,1 KB · Görüntüleme: 39
X