Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Benimde yemekten sonra geçerdi ,2 gündur sürekli olmaya başladı nedense ama yinede güzel,meleğimin orada olduğunu hissettiriyor bana şikayetçide değilim yani uyku ilk zamanlar coktu bende oturduğum yerde uyuyup kaliyordum şimdi zor uyuyorum geceleri bile
bu hafta bende gidecektim Dr.a ama annemler gelecek kardeşimi gotureceğiz Dr.a .diğer hafta giderim artik bende kuzumuda özledim 2 hafta önce gormustum en son .sende içini ferah tut canım dua et bol bol sağlıkla alacağız inşallah kucağımıza

Gidicem canim salı günü hem kayıt hem gorusmeye gideceğim ..12. haftada neyin var senin?

no_name_ canım benim folik asit 4 gün önce bitmişti Dr.ada gidemedim tekrar alıp devam ettim yanlış mı yaptım acaba Dr.a sormadan başladım ama
12 hafta sonuna kadar folik içmek şart zaten tatlim, iyi yapmissin. Gerekli gorse değiştirirdi zaten doktorun, gidince gorusursun , sıkıntı yapma canim

Bende geçen cumartesi gordum ama dayanamıyorum hergun gorsem olacak... inşallah iyidirler

Bilmiyorum ki canım benim bundan sonra 2 tane daha var biri aralıkta diğerini bilmiyorum ne zaman yapacak 3 tane aşı var sanırım doğuma kadar
Diğerleri nedir? Kan uyuşmazlığı var mı sizde? Bizde var mesela, bende aşı olacağım 28. Hafta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…