Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

:KK43: yok canim durum sadece esim ve benim aramda kimsecikler bilmiyor baska sorma kimseyede bisey caktiemiyacam diye kirk takla atiyorum nerdeyse tedavi surecinde hep hastayim numaraso yaptim. cagirilan yerlere gitmemek icin :KK66:

Ben de bandirmadayken senin gibiydim. Dolapta igneleri kavanozlarin arkasina falan sakladim,biri gormesin diye kırk takla attim:)

meraba konuyu başından beri okuyorum ama kaçırdığım bir şey var aşılama ile mi hamile kaldınız yoksa doğal yolla mı? Bende de yüksek fsh çıktı doktor direk tüp bebek dedi o yüzden sordum.
Merhaba canım, tam aşılama yapacağımız ay baştaki iğneleri yaptırdım, fakat tedavi ortasında yumurtalar kendiliğinden catlayinca tedavi iptal oldu, aşılama yapamadık. Kendimiz denedik ve tuttu çok sukur. Bi nevi yumurta takibi yapılmış gibi oldu. Darısı başına inşallah :KK66:

teşekkür ederim Allah bebeğini sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
Aminnnn çok saol canim, tez vakitte sen de yaşarsın inşallah bu duyguyu. Yasin kaç, fsh kaç bilmiyorum ama sakın karamsar olma canim,illaki gelecek bebisin:KK66:

Valla canim iste keyifsizim biraz malum can sikmak istemiyorm ondan ugrayamadim.. p.tesi 4 bucuk gibi randevum.. mutlaka sonucu yazicam canim.. sen de kendine dikkat et.. hepiniz dikkat edin kizlar cok opuyorum :*
Sıkma canını, hep ayniyiz..bu kk da başa bela, paranoyak ediyor insanı...ben de sadece bildirimleri cevapliyorum.uzak durmaya çalışıyorum.guzel haberler alacaksın inşallah, endişe etme sakın.

Kızlar sayfada hamileler görüyorum. .bu hanilelerinde fsh si yuksekmiydi neler yaşadınız neler yaptiniz
Benimde yüksek fsh düşük amh ile dertliyim..

tabiki düşecek bu fsh! günlerdir ne forumlar okudum, 120 lerden 4,5 a düşenleri gördüm, moral bozmak yok, biz bebişlerimizi alacağız kucağımıza :) benim doktor pek suratsızdı, durumumu bilmiyorum bile:) yeni bir doktor bulup baştan başlayacağım her şeye, ama önce şu değerleri kendi çabamla düşüreyim. adetim 21 kasımda gelecek bu ay, o zamana kadar kürlere devam...
Yaa cnm sayfayi çok sevdim..ama anlamadim hamilemisin .? Burda 21 kasimda adetim gelcek yazmissn..bu arada benimde fsh ve amh yle basim dertte...

Kızlar sayfada hamileler görüyorum. .bu hanilelerinde fsh si yuksekmiydi neler yaşadınız neler yaptiniz
Benimde yüksek fsh düşük amh ile dertliyim..
Merhaba canım fsh 23,6 idi. Kurlerle vitaminler ile dusurduk cok sukur en son 9 du. Hiç takılma rakamlara, kontrolde folikul görünüyorsa sıkıntı yok demektir. Kaliteli 1 tanecik yumurta yeter bize..hiç sıkma canını :KK66:

Yaa cnm sayfayi çok sevdim..ama anlamadim hamilemisin .? Burda 21 kasimda adetim gelcek yazmissn..bu arada benimde fsh ve amh yle basim dertte...
:) Hoşgeldin tekrardan canim...10 ay uğraştım, 10 ayın sonunda geldi gebelik mujdem :KK66: Rabbim yardım etsin de sonuna ulaşıp sagsalim doguralim inşallah, tez zamanda da darısı başına:KK66:

:) Hoşgeldin tekrardan canim...10 ay uğraştım, 10 ayın sonunda geldi gebelik mujdem :KK66: Rabbim yardım etsin de sonuna ulaşıp sagsalim doguralim inşallah, tez zamanda da darısı başına:KK66:
Hosbuldum...ayy çok sevindim..her ay yumurtami takip ettirdin fsh iyi dudurmussun..benimde 16 larda..bi tane yumurta var takipteyim sindi yumurta takibi..fakat fsh icin kur falan uygulamadim aminnn darısı tüm isteyenlere insaalllahhhh...

Hosbuldum...ayy çok sevindim..her ay yumurtami takip ettirdin fsh iyi dudurmussun..benimde 16 larda..bi tane yumurta var takipteyim sindi yumurta takibi..fakat fsh icin kur falan uygulamadim aminnn darısı tüm isteyenlere insaalllahhhh...
Canim ben hiç yumurta takibi yatirmadim, ilaç da kullanmadım.sadece son ay aşılama yaptirmaya karar verdik 6 gün menagon iğne vuruldum fakat yumurtalar kendiliğinden catlayınca tedavi iptal oldu. kendimiz denedik, tuttu çok sukur :KK66:

X