Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Tatlım boşver erkek milleti kocanda olsa öküzdür. bunu daha öncede konuşmuştuk. onlar bizim gibi değiller. herşey sabır. imtihan dünyasındayız.
evet aksam gelsınn sorucam ama yemekde yapmıyrum aclıkdan gebersın kendı yapsın bnm yaşadıklarımı oda yaşayck yoksa yokkk

kızlar ben bu ay doktora gtmek ıstemıyorum sız ne dersınız yanlıs yapmıs olmam degılmi
çok yanlış yapmış olursun kesinlikle büyük hata olur...istersen doktorunu değiştir ama tedaviyi sakın bırakma...biz güçlü kadınlarız böyle pes edip yılmak yok..yılacak olsam ben yılardım kimyasal gebelik ne kadar zor insanlar haftalarca kendini toplayamıyor bebek gitti diye, hiç benden örnek almıyor musun tatlım, bak bana 1-2 saatlik yıkıntıdan sonra dimdik ayağa kalktım..yok öyle pes etmek

Belirtilerin olmışmuydu bunu çok merak ediyorum. Kendininkini hissettiğinde paylaşırmısın cnm.
bnm bir sürü belirtim vardı burayada yazıp demıodum hıc çünkü umrumda degıldı akıntılarr gögüssüm şişti acıodu belım sırtım agrıodu uykum gelıodu bu tarz seyler sık idrara cıkma en çok ateş basıodu yanıyodmm oldugum yerde ama boyumun ölçüsünü cok güzel aldım bu ay birdaha aslaaa asla belirti bakmak konusmak sormak hiçbişey istemıyorum

evet ölee haklısın ama işte ben demekkı kaldıramadım ya bnm sıkıntım tek basıma yasıyorum ya bunları ondan

ama ben hep söyledim bu belirtilerin hepsi hikaye diye... tüm belirtiler birbiri ile aynı... belirti aramak yok bundan sonra

progestanda adet gecıktırıomus zaten bu ilaç yüzünden bırde düzenim bozulck bu sefer bogarm o doktoru bende

evet ölee haklısın ama işte ben demekkı kaldıramadım ya bnm sıkıntım tek basıma yasıyorum ya bunları ondan
hepimiz tek yaşıyoruz tatlım...pazartesi tek başıma gidecem rahim filmine, anestezi alacam ve tek başıma eve dönecem...asla sorun etmiyorum... ben çok güçlü bir kadınım her şeyi atlatırım bu bir geçiş süreci ve böyle olması gerek diyorum kendime

ama ben hep söyledim bu belirtilerin hepsi hikaye diye... tüm belirtiler birbiri ile aynı... belirti aramak yok bundan sonra
ztnn benı bılıosunuz bu ay ben akıntıya takmıstım sadece nedenı ne acaba dıye baska bısey aramıyodum cunku bende hep olan seylerdi doktorun vermıs oldugu ümit yıktı benı

Kesinlikle pes etme küsme kızma sonra pişman olabilirsin.Maalesef bu işi ticarete döken drlar var.Dr değiştir bencede.

ztnn benı bılıosunuz bu ay ben akıntıya takmıstım sadece nedenı ne acaba dıye baska bısey aramıyodum cunku bende hep olan seylerdi doktorun vermıs oldugu ümit yıktı benı
kendi yaşadığımdan sonra farkındaysan sana hiç hamiş olabilirsin demedim, o hissi derinden yaşadım bu ay ben... sakin olup tedaviye devam etmekte fayda var...

bu arada anestezılı yapmana gerek yok vakjınsms yasayanlar bıle normal yollardan yaptrmıslar devamlı alttan muayene rahat gecerse ıyı oluomus sorun olmuyomus görüntüleme merkezı olmayan yerlerde agrı oluomus yenı cıhazlarda olmuomuss o paylastgm kızla konustum o dedı ve bende baskasına sordm eger yapttrsam bende normal yapcm

anestezi yazdırdım bile, ona göre ön hazırlıkları yapacaklar.zihnimi bu yönde hazırladım artık....

Kesinlikle pes etme küsme kızma sonra pişman olabilirsin.Maalesef bu işi ticarete döken drlar var.Dr değiştir bencede.
gidebilecegım ıyı bı doktor yokkı baska etrafta bır tane yer var oda uzak ama ıyı doktormus ondada ssk gecmıo muayene 120 tlmı ne yanı ayda kac kere gıdıyorum ben muayeneye altından kalkamam

gidebilecegım ıyı bı doktor yokkı baska etrafta bır tane yer var oda uzak ama ıyı doktormus ondada ssk gecmıo muayene 120 tlmı ne yanı ayda kac kere gıdıyorum ben muayeneye altından kalkamam
o doktorlar 120 tlye 2 sefer bakıyor diyebiliyorum her seferinde 120 almıyor yani... bi araştır istersen

o doktorlar 120 tlye 2 sefer bakıyor diyebiliyorum her seferinde 120 almıyor yani... bi araştır istersen
arkadasmın komsusu tavsıye ettı onu bana ülkü hanım dıye bırı cok ıyımıss ama oda aynı seylerı yapcak su an klomen klomen çatlatma ıgnesı olmadı aşılama benım sıcak bktgm tek tedavi şuan klomen allah zor durumda bırakmadgı sürece düşünmüyorm aşılama yapmayı

doktoru tavsıye eden kadın bana dedı yuzlerce hasta götrdum ben ona net konusuo devamlı dedı en son bu ay klomen kullanym o zamn aksamda esıme duygu sömürüsü yapıyım bıraz suclu hısseettsn kendını bu ay bakıyım ona göre degstrrm rotamı o doktora

tmm canım ben bu ay yeni doktora başladım ya adam bana kanallar,tüpler açık mı bilmeden yapılan bütün tedaviler boşa gider, döllenme olsa da tüpler kapalıysa olmaz bu iş, ilk yapılacak rahim filmi dedi, yoksa boşa uğraşmış oluruz dedi..bu sefer gidince bi sor bakalım rahim filmini?

yaa benden nıye ıstemedı bu kadın fılmı anlamadım bı baksaydıda karar verseydı sinirden unuttum foliğide sorcaktm o an cıktı hersey aklımdann ruh gbı eve geldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…