Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Valla ben hayatimda 53 kiloyu asmamistim.boyum 1.68.simdi 57 kiloyum.acep benim kocam da birakir mi beni.
Bana hic takviye ismi vermedi.adama da bise diyemiyorum.
:)))) Valla korkmuyo değilim, rejime başladım zaten iğneler acayip şişiriyor birde ilacı takviyesi falan derken sürekli bir artıştayım hiç bir kıyafetim olmuyor artık. Hamile kalsam vinçle kaldırırlar herhalde beni son aylarımda
Ayaklarım da 40'tı şimdi kilo aldım 41 oluyor yani sonum hiç iyi değil :)))

İyi canim çok sukur ne olsun...aynen devam şimdilik yaramaz bi durum yok.her gün yeni bir sey. Bir gün bulantı bitiyor, diğer gün başağrısı başlıyor, sırt ağrısı, mide yanması vs vs... 12 hafta dolana kadar yatak istirahati devam Rabbime emanet ilerliyoruzcsimdilik. Sen nasılsın canım? maşallah enerjin supper, aynen devam inşallah...umarım artık bebisle sonuclansin bu tedavin

Kızlar bu arada Kaan beyle yazıştım bana 2 ayrı ilaç ilave ettirdi kullandıklarıma sizinle de paylaşayım dedim
teatrio ve emodox diye takviyeler. bilginiz olsun diye yazıyım dedim.
Cumartesi Kaan beydeydim.nasil kalabalık adım atacak yer yoktu, bekleyecek yer bile yoktu hemen ust kata aldılar. Pek sempatikti bu hafta Kaan bey, artık bundan sonra yazışarak devam edeceğiz,10. Haftadan sonra ilgi alanından cikiyor...

Ay ne güze ya mide bulantılarınızı da yazın valla onları okumak bile hoşuma gidiyor benim. Evet canım ben koşturuyorum işte girdik yola Rabbim bu yoldan bizi hayırla çıkarsın inşallah. Hepimiz için diliyorum bunu. Allah herkesin muradını dilerim tez zamanda versin..

Kaan bey evet gecen hafta rahatsızlanmış sanırım ben de bugün yazdım gecen yazıldığımda cevap vermemişti ama ben yine denedim bugün sağolsun iki ilaç ismi vermiş.

Sen de dikkat et canım yazın iyi ki gezmişsin bol bol :) şimdi yatma zamanı.

Dedigin gibi her igneyi besmeleyle vuruyoruz,esim de ben de dua ediyoruz hep. Hatta hemsirem ilk hapimi besmeleyle elleriyle icirdi,lucrin ignemin karisiminda tum siseleri besmeleyle kırıp acti.
Allahim hepinizle beraber bana da gonlumdekini nasip etsin,hayirlisiyla saglikla bu defa basariya ulasalim insallah.

Evet söylemiştin hemşireyi ya sen de ediyorsun eminim işte ben yine de yazıyım diyorum işte :) aklıma gelen herşeyi yazmak istediğim için. Olcak arkadaşım sen burada insanlara yönlendirmelerinle bile verdiğin destek bile çok yardımcı oldun kalbin çok temiz inşallah Rabbimin izniyle kendin gibi bebekler getireceksin dünyaya. Sadece sabır biraz daha gayret arkadaşım.

Saol tatlim hep dua ediyorum hepimiz için, Rabbim kabul etsin...

hafta içi yatiyorum da haftasonu gezmekten geri kalmiyorum hala

Aaa anladım canım, iyi yanında olsun tabi, bebikin yeri annesinin yani tedavisi var ama di mi? Sıkıntı yok yani?
Tedavisi olmayan bisey aslinda corona pozitif cikti.. corona bi virus dogustan tasiyiciymis ama virus bagirsak ve karacigerine saldirmis.. zaten idrar yollarinda da kristallesme vardi.. kuzum cok hasta simdi hepsini birden iylestiremiyolar.. ugrasiyolar ama nolucak bilmiyorum malesef canim.. surekli uyuyo fazla yemiyo ilaclarini veriyoruz ama pek umudumuz yok gibi yine de Allahtan umit kesilmez

sen beni guldurdun,allah da seni guldursun canim. Igneleri vurundukca göbüşler cikiyor.
Kis gelince yuruyusu birakmak zorunda kaldim. Ya salona yazilacagim ya da evde baslayacagim egzersizlere. Aslinda bisiklet var ama sevemedim. Kosu bandi olsa daha iyi olur.
Hamis kalalim da kilolari hallederiz

Sagol canim Allah razi olsun

Yapma yaaa, üzüldüm çok canım be, inşallah bi umut belki bir şeyler olur, dediğin gibi Allahtan umut kesilmez

Valla vermiyorum canım kendi doktorum incir arı sütü e vitamini ve biesteron verdi bi tek. Söylersem ayıp etmiş olurum diye söyleyemiyorum :)

E vitaminini ben de esime iciriyorum,bir de keciboynuzu özü,kalitesi daha da iyi olsun diye. Yumurtanin eksigini kapatiriz belki boyle.
Inciri yemeyi biraktim ignelere baslayinca. Yumurtalari erken catlattigini okudum birkac kisiden. Yediklerim yeter dedim:)

Saol tatlim hep dua ediyorum hepimiz için, Rabbim kabul etsin...

hafta içi yatiyorum da haftasonu gezmekten geri kalmiyorum hala
Canım ne olur dikkat et hafta sonu da olsa cok yavaş hareket et aman diyim ha. Kitap oku bak yeni filmler var vizyonda onları izle oyala kendini lütfen. Allah'a emanet olun meleğinle.

Canım bende koşu bantı var 2 yıldır bir kere binmedim çamaşır asıyorum ona iyi oluyor :))))

Amman be tatlim dert ettiğin şeye bak, tek derdimiz kilo olsun. Hiç takmiyorum deli gibi de yiyip iciyorum özellikle bebik için. İçtiğim sutun, ayranın yediğim yumurta,e t, balığın haddi hesabı yok. Bi doğsun veletler veririz elbet kiloları

:)))) aynen valla ben de saldım çayıra artık kendimi. Napıyım ya iştahım açılıyor aldıklarımdan dolayı yani doymak bilmiyorum bi türlü. Dediğim gibi bebiş olsunda elbet veririz ya :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…