Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

:))))))))))))))))
Montecim insan birşeyi gerçekten istedikten sonra rabbim kuluna öyle bir güç öyle bir cesaret veriyor ki. sonra bir de bakıyorsun ben buna da dayanmışım ben bunu da yapmışım diyorsun. benim canım o kadar kıymetlidir ki. bak ben daha düne kadar kendime asla iğne yapamam diyen biriydim. eşime de benim iğneleri sen yaparsın diyordum. bundan 4-5 gün önce içinde ilaç olan enjektörü elime aldım birde içi boşalmış enjektör gördüm. rabbim o gücü insana veriyor.

Montecim insan birşeyi gerçekten istedikten sonra rabbim kuluna öyle bir güç öyle bir cesaret veriyor ki. sonra bir de bakıyorsun ben buna da dayanmışım ben bunu da yapmışım diyorsun. benim canım o kadar kıymetlidir ki. bak ben daha düne kadar kendime asla iğne yapamam diyen biriydim. eşime de benim iğneleri sen yaparsın diyordum. bundan 4-5 gün önce içinde ilaç olan enjektörü elime aldım birde içi boşalmış enjektör gördüm. rabbim o gücü insana veriyor.
çok haklısın Gülbilcim, Rabbim bu yolda verdiğimiz emekleri boşa çıkarmasın inşallah, bir gün o bebişler gelecek, ben çok inanıyorum bu topikte yazıştığımız tüm arkadaşlarımızın hamiş haberini alacağız...

ama tek şart asla ve asla sıkıntı,stres yapmamak, lütfen sen de stres yapma kendine,yalvarıyorum sana, stres en büyük düşmanımız..ben bana stres yapan her şeyi, herkesi ve her koşulu çıkarıyorum hayatımdan, şu an strese hiç ihtiyacımız yok, rahat ol lütfen

İnşallah montem hepimizin hamiş haberleri olacak burda. stres evet en büyük düşmanımız. faydası olmadığı gibi zararı çok. geçen ay daha stresliydim. sanırım ani hormon değişimlerinin de etkisi vardı. bu ay ilaçlarında etkisi de var galiba daha rahatım. canım yaa, bu yakıyı ne zaman kullanmaya başlıyorduk.

Sonuç negatf kızlar baktım hamile deglm doktora verdm bekliorm yorumlck sözde

İnşallah montem hepimizin hamiş haberleri olacak burda. stres evet en büyük düşmanımız. faydası olmadığı gibi zararı çok. geçen ay daha stresliydim. sanırım ani hormon değişimlerinin de etkisi vardı. bu ay ilaçlarında etkisi de var galiba daha rahatım. canım yaa, bu yakıyı ne zaman kullanmaya başlıyorduk.
canım yakı ovulasyona yakın ben 10-12-14 ve 16. günlerdeki ilişkilerde yakı yapıştırmıştım

Aynen cnm öyle valla ama çok stres oldum bu sonuç çıkanakadar bbir dahaemin olunmadan bböyle biseyi yaşamak istemiyorum

Aynen cnm öyle valla ama çok stres oldum bu sonuç çıkanakadar bbir dahaemin olunmadan bböyle biseyi yaşamak istemiyorum
bi de benim yaşadığımı düşünsene bu ay? gebelik testi pozitif, kan testi de olabilir-olmayabilir... feciydi... doktoruna rahim filmini sorsana? tüplerde tıkanıklık olabilir mi diye

Ciktim sinirlendim ztn kaçsaat bekledm adetn uüçüncü günü gel dedi o zmn sorcam

iş bu aşamaya gelince saçma bir şekilde sabırlar tükenebiliyor, dün eşim de doktora demiş bayadır uğraşıyoruz doktor sormuş ne kadar zamandır bizimki de 2 aydır deyince doktor bi gülmüş, dur daha,sabır demiş :)

sakın moralini bozma, hiç sıkma canını...ilk başta biraz hayal kırıklığı yaratıyor farkındayım canım, ama yılmak yok, bu ay olmazsa önümüzdeki ay gelecek o bebişler....
Allah ın izniyle bende inanıyorum ...bizlere bu kürleri vesile kılsın inşallah hiç moral bozmak yok doktorun yorumuna göre yolunu çizersin

X