Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Çok isterm cnm inşallah bu mübarek cuma gününde iyi haberler olur saat dokuzbucuk gbi gelir doktorum artık o. Zaman belli olucak ne var ne yok

Ben eşim grip olcak diye odum kopuo malum ondan bana gecicek yeğeni yanında calisio esimin çok narin herşeyden hasta olurlar ondan eşime geçer gbi şuanda grip bakalım

Sen bilirsin canm anestezisi yaptr nasl istersen bekliyorum bende on dk ya falan alırlar heralde iceri

Kızlar gunaydin, hayırlı cumalar :KK66: bernusum haydi güzel haberlerle donersin inşallah :KK66:

Ben de pzt gününe rahim filmi için randevu aldim, anestezili yaptıracağım, strese girmeyeyim dedim :KK66:
Film hakkında paylaşılan yazıyı gördükten sonra bende şimdi çok iyi yaptığını düşünüyorum...yat uyu sen uyanınca herşey bitmiş olsun

Film hakkında paylaşılan yazıyı gördükten sonra bende şimdi çok iyi yaptığını düşünüyorum...yat uyu sen uyanınca herşey bitmiş olsun
aynennnn, aslında hiç acı çekmedim diyenlerin de bir sürü yazısı var ama bernacım sağolsun paylaştığı yazı ile korku saldı içime :) neyse hiç riske atmaya gerek yok dedim, aslında narkoz istemiyorum vücuduma ekstra ilaç zerkedilmesini istemezdim ama kendimi düşününce kaş aldırmaya bile korkudan gidemeyen ben, acıyacak diye! o acıya katlanmayayım boşuna dedim :)

aynennnn, aslında hiç acı çekmedim diyenlerin de bir sürü yazısı var ama bernacım sağolsun paylaştığı yazı ile korku saldı içime :) neyse hiç riske atmaya gerek yok dedim, aslında narkoz istemiyorum vücuduma ekstra ilaç zerkedilmesini istemezdim ama kendimi düşününce kaş aldırmaya bile korkudan gidemeyen ben, acıyacak diye! o acıya katlanmayayım boşuna dedim :)
İyi yapmışsın bence...bende olsam öyle yapardım...çünki alttan ultrasonla bakarken bile ben kötü oluyorum ve o gün psikolojim gerçekten bozuluyor

İyi yapmışsın bence...bende olsam öyle yapardım...çünki alttan ultrasonla bakarken bile ben kötü oluyorum ve o gün psikolojim gerçekten bozuluyor
ultrasona 2 kere girince alıştım gittim sıkıntı yok ama rahim filmi can yakıyormuş... aman zaten strese hiç ihtiyacım yok şu ara, hormonlar için bi de onu stres yapmayayım dedim tatlım yaaa....

Aslında o yazıyı paylaştıran sonra hsg yı dedim monte film cektrcekti şimdi korkar paylasmasaydm dedim ama artık geçti ya bn çok sordum adet sancısı gbi diolar arkdslarmdan yaptıran var baya

Aslında o yazıyı paylaştıran sonra hsg yı dedim monte film cektrcekti şimdi korkar paylasmasaydm dedim ama artık geçti ya bn çok sordum adet sancısı gbi diolar arkdslarmdan yaptıran var baya
bence de gereksiz bir paylaşımdı :p neyse dediğin gibi geçti boşver, ben bi deneyimleyeyim paylaşırım sizle olan biteni, gerçi anestezili sonucu paylaşırım artık ne yapalım :KK66: sen nasılsın her şey yolunda mı?

X