Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Amin canim insallllllllah:dua:
Esim 3üz de olsa sesimi cikarmam valla diyor ama 3üz de zor olur canim. Tabi rabbim bilir ama ikiz daha cok gonlumden gecen:emir_bebek::emir_bebek:
Bizim bernussss hamile kalmak için topik topik gezer hamilelerden dua toplardı, ben de topladın yine bonuslari diye dalga gecerdim..:KK66: topladı tüm hamislerden duaları hepimizden önce hamile kaldı.simdi bizim topikte de hamileler olmaya başladı, sizlere bol bol dua ediyoruz Rabbim kabul etsin inşallah, bakarsın dualarimiz kabul olur biran önce ikiz geliverir :KK66:

Göbek deliğinden 4 parmak sağ ya da sola, alta doğru olabilir ama uste sakin çıkma dedi eczacı, deliğin ustune doğru işler değişiyor dedi :KK66: sen ilk bi tanesini eczanede vurdur, tarif etsinler canim..
Evde vurdum güya çok acıdı ya. Doğru yere batırdım ama niye bu kadar acıdıki ya. Tam sokcakmıydık ucunu

Evde vurdum güya çok acıdı ya. Doğru yere batırdım ama niye bu kadar acıdıki ya. Tam sokcakmıydık ucunu
Evet canım acıyor iğne sonrasında yakıyor da..bazen damara denk gelirse morariyor hatta, 2 kere morarttim çok kötü, 1 hafta geçmedi morluk...deneye deneye alışacağız tatlim

Bizim bernussss hamile kalmak için topik topik gezer hamilelerden dua toplardı, ben de topladın yine bonuslari diye dalga gecerdim..:KK66: topladı tüm hamislerden duaları hepimizden önce hamile kaldı.simdi bizim topikte de hamileler olmaya başladı, sizlere bol bol dua ediyoruz Rabbim kabul etsin inşallah, bakarsın dualarimiz kabul olur biran önce ikiz geliverir :KK66:

Suanda 4 hamisimiz var,hepinizden bol bol bol bol dua bekliyoruz:)
Annelerin ve hamilelerin duasi kabul olurmus,dogru yapmis valla berna:)

Insallah cnm. Hicbirimizin ihtiyaci kalmadan surpriz yapsa bebislerimiz pat diye cika gelse. Yilmaz Erdoganin siirindeki gibi biz garsona salata siparis ertik ama sen geldin . Bebisleeimizde oyle biranda cika gelse hayirlisi ins. Ve inan benden once sizin ozellikle illusive illusive D dstn33 ve senin hamis kalmani cok isterim cnm ya...
Sagol canimm Allah razi olsunn

Insallah icine dogan cikar canim:)
Acaba doktoru soyledi de ben mi kacirdim dedim :)
Sira bize gelmis olsun insallah,sen ben illusive illusive D dstn33 hepyek-34 hepyek-34 :anneadayı:
Her şeyin bir vakti var elbet, hayırlımız neyse onu yaşayalım hepimiz. Bazen tevekkül zor geliyor kendim de sakinliğime şaşırıyorum ama olması gereken bu :21::KK33::KK73::KK37:

Her şeyin bir vakti var elbet, hayırlımız neyse onu yaşayalım hepimiz. Bazen tevekkül zor geliyor kendim de sakinliğime şaşırıyorum ama olması gereken bu :21::KK33::KK73::KK37:

Zaman zaman hala daha kabullenemedigim oluyor,bunlari yasadigima inanmak istemiyorum,niye diyorum ama bir cevap bulamayinca da kabullenip caba harcayip sabirla beklemeye devam ediyorum.

Kızlaaaar canlarım pek giremiyorum telden yakında temelli dönücem.Uyku kaçtı bakayım dedim :) no_name_ no_name_ iyiki girdim takvimi gördüm çooook mutlu oldum.Sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim....Biz 16 haftalık olduk teyzeleri kız dedi doktor %90 :) önce sağlık tabiki sorun yok şimdilik.Şimdilik bu kadar yakında gelicem hepinizi çook seviyorum.Bu arada brnh brnh kuzum bebiş geldimi bana bildir yerime kokla onu annesi :)))))

X