Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

B bursa_83 canım yapıyorlardı veya yönlendiriyordu sanırım ben bir kere gittim bana çok uzak ya gidemedim. Açıkcası hacamattan çok korkuyorum ben herşeyi yaptım ama ona bir tülü güvenip birisine yaptıramadım doğrusu sen düşünüyor musun yaptırmayı

Canim benim bizim de olacak allahin izniyle ben inaniyorum.Biz uzerimize duseni yapiyoruz. Duamizi ediyoruz. Tevekkul icinde bekliyoruz. Rabbim dualarimizi karsiliksiz birakmaz.

Benim akupunktura gittigim doktor yapiyor. Hacamat gunleri var. O gunlerde baska hasta almiyorlar,o kadarcok var yani yaptiran. Doktor kendi cocuguna bile yapiyormus. Ben de korkuyorum. Yapalim sana da,korkacak bisey yok,her sey tek kullanimlik diyorlar. Ben de urkuyorum ama bir yandan da yaptirmak istiyorum.

Allah olmuyacak hic bir seyi hayal ettirmezmis. Bende inaniyorum canim gun gelecek bugunleri tatli bir tebebbumle anacaksin cocuklarinla insallah

İyiyim canım çok sukur...dışarı attım kendimi bu ara, alış veriş vs azıcık kafa dağıtıyorum...yoksa günler geçmiyor...okudukça canim sıkılıyor biraz uzak durmaya çalışıyorum
Iyi yapiyorsun bol oksijen hem sana hem bebisine iyi gelir. Her seyin yolunda olduguna sevindim.

Cok yaklastin canim insallah..mucadelenin mukafatini alacaksin
Amin Can'ım hep beraber mücadele ettik inşallah Rabbim o mükafatı verecek.

Can'ım valla ben çok düşündüm ama korktum işte mikrop kaparım bişey olur diye. Benim yumurta sorunum var çünkü yani rahimle olan kısma odaklanmadım o yüzden.

Allah olmuyacak hic bir seyi hayal ettirmezmis. Bende inaniyorum canim gun gelecek bugunleri tatli bir tebebbumle anacaksin cocuklarinla insallah

Allah razı olsun canım. İnşallah hep beraber görelim o güzel günleri inşallah.

Cok sukur canim,iyiyim,sen nasilsin?
Kahvalti hazirligi,ev isleri falan.
Cikti mi amh sonucun?
Aminnnnn
Saol cnm bende hazirlaniyorum bu haftasonu yegenimin dugunu var bu aksam kina kosturmaca. Dun aksam cikmis ama hala aramadim. Beklicem pazartesiye kadar nasilsa gene gorismem var. Kotuyse haftasonum dugun filan zehir ederim kendime

Saol cnm bende hazirlaniyorum bu haftasonu yegenimin dugunu var bu aksam kina kosturmaca. Dun aksam cikmis ama hala aramadim. Beklicem pazartesiye kadar nasilsa gene gorismem var. Kotuyse haftasonum dugun filan zehir ederim kendime

O zaman sorma ama pazrtesi gunu de dusuk bir sonucogrenirsen canini sıkma cunku yumisin var,onemli olan da bu.
Kolay gelsin canim sana.
Gecen hafta da bizim dugun vardi,iyi geldi valla,oynadim oynadim,kurtlarimi doktum

O zaman sorma ama pazrtesi gunu de dusuk bir sonucogrenirsen canini sıkma cunku yumisin var,onemli olan da bu.
Kolay gelsin canim sana.
Gecen hafta da bizim dugun vardi,iyi geldi valla,oynadim oynadim,kurtlarimi doktum
Sagol cnm benim aynen oylee azcik stres atalim relaxxx olalim iyi gelcegine inaniyorum insallah. Evet doktorda yumurta sayisina bakan biri fsh falan filan cok muhim degil sadece ogrenmek adina istedim bu testleri dedi. Bakqlim artik hayirlisi Bahcecinin yollarini tutucam gibi insallah o bi cozum olur. Hep beraber aliriz bebisleri kucaklarimiza

Gerek kalmaz insallah tupe. Verdigi haplar ise yarar umarim.

Canim nasilsin?
Nasil geciyor transfer sonrasi?
Yattin mi hep,ise gittin mi?
Hayirlisiyla 2si de tutunsun insallah
Canim simdi gorebildim mesajini.. bugun pek iyi hissetmiyorm regl agrisi gibi bi agri var karnimda ama bayaa siddetli normalde onumizdeki p.tesi normal regl gunum biraz endiseleniyorm.. evdeydim hep p.tesi basliycam ise ama o kadar bitkinimki ignelerden ilaclardan nasil caliscam hic bilmiyorm.. kisacasi biraz negatif hislerdeyim sizin de caninizi sikmayim diye pek ugramiyorum buralara

Seni cokk iyi anliyorum benim de yazmaya mecalim olmuyordu.kendini nasil rahat hissediyorsan oyle davran insallah senin guzel haberini aliriz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…