Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Gunaydin cnm az evvel ciktim. Amh sonucum hala cikmamis . Yumurta konteoli yapti gayet iyi dedi sayi soylemedi. Bende basiretimmi baglandi ne sormadim sayisini fsh degerine takilma onemli olan amh bizim icin dedi. Sagdaki yumurtan buyuyor dedi sadece anlamadim bisey pazartesi gene goruselim durumina bakalim. Ona gore ilac vericekmis amh sonucuyla beraber. Ay insan doktordan cikinca neden bi tuhaf olurki suan evede gidemedim parkta oturuyorum oyle sacma sapan...
Canım birde sana donasyon dediklerini düşün o doktorların anne olma şansın çok az dediklerini hayal et. Ben de parklarda ağlamıştım çok..

Canım birde sana donasyon dediklerini düşün o doktorların anne olma şansın çok az dediklerini hayal et. Ben de parklarda ağlamıştım çok..
Elhamdulillah cnm. Beterin beteri var doktor pskolojisi kotu o catala yatmak berbat. Ruh halin karman corman oluyo eksik hissediyor insan kendini. Allah hepimizin gonlune gore versin. Hastaneyi arayip amh sonucumu sormaya korkuyorum. Bakalim artik...

Elhamdulillah cnm. Beterin beteri var doktor pskolojisi kotu o catala yatmak berbat. Ruh halin karman corman oluyo eksik hissediyor insan kendini. Allah hepimizin gonlune gore versin. Hastaneyi arayip amh sonucumu sormaya korkuyorum. Bakalim artik...
canım doktor baya yumurta görmüş demek ki inan korkma hiç sormaya ben eminim gayet iyi çıkacaktır.

Haklisin canim,beterin beteri var.Hastaneden geldim simdi. Kucucuk bir bebegi sedyeye yatirmislar. Agzina da nefes alsin diye agizlik takmislar. Nasil cirpiniyor yavrum,cok kotu oldum,gozlerim doldu.

Allahim biz hayirli olani bilmiyoruz,sen bilirsin yarabbim. Sen kimseyi evladiyla sinama rabbim:dua:

Kardesim doktor,hep der benim derdim cok buyuk deme diye. Hastanede aksama kadar ben neler goruyorum der.
Bugunumuze sukur.

Canim cok zor bunlari duymak. Ama o gunlerden bugunlere geldin bak cok sukur.
O agladigin parka bir gun cocugunla gidersin insallah ve bu defa mutluluktan aglarsin.

Biz de basaracagiz canim insallah tek embriyomuz olsa da,rabbim yeter ki nasip etsin. Hatta biri 1 embriyoyla tek yumurta ikizlerine kavusmus.
Ağzın bal yesin canım.. Evet olacak inanıyorum bende... İnşallah senin ikizlerin olacak ben teke de razıyım iki olursa bonuslu olur zaten...

Ağzın bal yesin canım.. Evet olacak inanıyorum bende... İnşallah senin ikizlerin olacak ben teke de razıyım iki olursa bonuslu olur zaten...
@bursa_83 sana bir kiz bir erkek ikiz..
@illusive senin oglun olacak diye dusunuyorum
Kendim icin de istiyorum ama oyle cok cok demeyim de icime ikiz doguyor.
Bakalim neler olacak

B bursa_83 sana bir kiz bir erkek ikiz..
illusive illusive senin oglun olacak diye dusunuyorum
Bakalim neler olacak
Amin insallah Rabbim gonlunuzdekileri versin kizlar . Bunu tum kalbimle ve samimiyetimle istiyorum. Eee benle ilgili bi hissiuatin yok mu :KK17:

Senin surecinin skntli olmayacagini hissediyorum gercekten.sirf sordun diye degil.yazmasam da oyle hisssediyordum.
Cnm agzin bal yesin Allah ne muradin varsa cifter cifter versin. Bende inaniyorumki burada mucadele veren tum arkadaslar er gec amaclarina ulasicaklar Allah in izniyle . Yeter ki rabbim hayirli ve sagliklisini nasip etsin iateyen herkese ...arasinda bizlerede

Kizlar bu arada no_name_ no_name_ ni goremiyorum iki gundur atladigim birsey yoktur umarim merak ettim. İyi misin tatlim hersey yolunda mi
İyiyim canım çok sukur...dışarı attım kendimi bu ara, alış veriş vs azıcık kafa dağıtıyorum...yoksa günler geçmiyor...okudukça canim sıkılıyor biraz uzak durmaya çalışıyorum :KK66:

B bursa_83 sana bir kiz bir erkek ikiz..
illusive illusive senin oglun olacak diye dusunuyorum
Bakalim neler olacak
Bir süre baktım bu mesaja ve göz yaşlarından cevap yazamadım ekranı göremedim.

Benim evladımın olacağını oğlu olacağını yazınca bile içim bir tuhaf oldu düğüm düğüm boğazım...

X