Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

kızlar hepinize selamlar.

dstn33 canım inşallah annesine tutanacak o guzel bebişin hepımıze cok dua edıyorum ne olur rahat ol hareket etme cok beslenmene dıkkat et ayaklarını sıcak tut ınsallah 11 gun sonra o guzel haberı vereceksın bıze,

bız yenı eve geldık 3 yumostan 1 tane M2 dedıklerı kalıtesı ıyı bı yumos cıktı esımden sperm aldılar spermlerı mıkro enjeksıyon yontemıyle sececeklermıs ve bana yarın haber vereceklermıs surec boyle mı devam edıyor bilmiyorum hiç yarın bana dollenıp dollenmedıgınımı haber verecekler kızlar ayrıca opudan sonra azda olsa kanamam oldu acım agrım hıc olmadı 15dakıkada gıyındım antıbıyotık verdıler 7 gun kullanacakmısım bırde 5 gun aıle ılıskısı yasak dedıler.

durum bu arkadaslar onca ugrastan sonra elden kalan 1 tane m2 yumoş oldu ama ben havuz yapacagım taze transfer ıstemıyorum bu kadar ıgneden sonra bu ay sankı yenı yumurtaların devamı gelır dıye umuyorum ınsallah

Bana soyle akip giden diziler filmler onerir misiniz
canım televızyona baglıysa ınternet guzel bır fılm sec kendıne sıcak bı sut hazırla ve uzan ızle derım cok buyuk yol kat ettık hastaneye gıt gel ıgneler falan ne yorucu bır surecmıs valla doktorum bana cık kendıne guzel bır yemek zıyafetı cek dedı amh 0,08 olan bır hastadan ılk seferde adetsız olgun bı yumurta elde ettık bu senın basarın dedı ama tabı bı tanecık olunca ıcı buruluyor ınsanın ama denemeye devam tabı kı

Sagol canim insallah.
Opudan sonra benim de cok az kanamam oldu.normal o.
Ins guzel haber alirsin yarin.

Sagol canim insallah.
Opudan sonra benim de cok az kanamam oldu.normal o.
Ins guzel haber alirsin yarin.
canım yarın bana ne dıye haber verecekler dollendı mı dıye mı yoksa baska bısey mı hıc bılgım yok bu asamalardan

Masallah canim.benim 8 taneydi ne oldu allah askina.1 tane olsun bizim olsun ins

Masallah canim.benim 8 taneydi ne oldu allah askina.1 tane olsun bizim olsun ins
sen hıc tedırgın olma 5, gun embriyosu demek 5 gunluk bebıs demek yanı onun tutunma olasılığı dıgerlerıne gore cok cok daha fazla en saglıklısı kaldı bak annesıne ınsallah

yanı olgun yumurta olması dollenecek demek degıl dımı senın yumoslar ıcın M2 tabırınde bulundular mı hatırluyor musun canım
Canim benim 1 yumurta olgunlasmamis isleme almadilar.ama o da dahil hepsi doluydu.7 den 4 u dollendi.M2 tabirinde bulunmadilar.ilk defa duydum.ins senin de dollenir

Canim benim 1 yumurta olgunlasmamis isleme almadilar.ama o da dahil hepsi doluydu.7 den 4 u dollendi.M2 tabirinde bulunmadilar.ilk defa duydum.ins senin de dollenir
7 den 4 u dollenmıs benım 1 de 1 olursa hakıkatten mucıze olur ama denemekten baska carem yok

canım ben tam ılk 1 hafta 2 kalan gunler 3 tane igne oldum gobegımde yer kalmadı ınan ıgnelerden her gun gıttık doktora neredeyse doktorda uzak bıze ınsallah emeklerımız bosa cıkmaz ne dıyım
Bilirim gobegimin etrafinda derim kalinlasti resmen ozelllikle orgalutrani batirirken zorlaniyordum.

7 den 4 u dollenmıs benım 1 de 1 olursa hakıkatten mucıze olur ama denemekten baska carem yok
Canim belki senin 1 yumurtan ve esinin spermi bizim olusturdugumuz embriyolardan kaliteli olacak.benim 7 den 4 unin dollenmesi kistas degil.ona bakarsan bizde beklenen daha yuksekti.3.gun dondurulsalardi benim de 3 tane olacakti.ama doktor benim laboratuvarimda bu teknolojide 5.gune gitmeyen senin rahminde de gitmez ve ben bunu takip edemem.ustune de senden dondurma parasi almis olurum dedi.insani ahlaki acidan ben uygun gormuyorum dedi.ama tabi burada en onemli kriter kalite.bana hep orta kalite dediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…