Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canim belki senin 1 yumurtan ve esinin spermi bizim olusturdugumuz embriyolardan kaliteli olacak.benim 7 den 4 unin dollenmesi kistas degil.ona bakarsan bizde beklenen daha yuksekti.3.gun dondurulsalardi benim de 3 tane olacakti.ama doktor benim laboratuvarimda bu teknolojide 5.gune gitmeyen senin rahminde de gitmez ve ben bunu takip edemem.ustune de senden dondurma parasi almis olurum dedi.insani ahlaki acidan ben uygun gormuyorum dedi.ama tabi burada en onemli kriter kalite.bana hep orta kalite dediler
dogru demıs doktorun benım mecbur 5. gun olacak cunku embrıyoya dna testı yapılacakmıs ondan sonra transfer olacak sanırım yasımdan dolayı test yapmayı uygun gorduler bana

Bi de ben protein delisiyim balıktan çok et ve tavuk tükettim..yoğurt,sut,lor peyniri,yumurta manyagiyim.bi öğün tavuk et yemesem yüzüm asılır , nesem kaçar resmen ... eller gelir gider Nutella falan kaşıklar, ben lor peyniri :)

Yogurt,sut,lor,yumurta deliligi bende de var ama sutu ve loru ve de peyniri kestim 2 aydir(Dogru yoldayimdir insallah).

Heleki loru bir oturusta 1 paketi bitiririm,tutmasan:skandal:
Bursa buyksehir belediyesi kendi fabrikalarinda yaptiriyo loru,harikaaaa:)

Ete cok duskun degilim,tavugu da cok tuketmeyin diyor bir onkolog,yavuz dizdar duymussundur belki.

Yogurt,sut,lor,yumurta deliligi bende de var ama sutu ve loru ve de peyniri kestim 2 aydir(Dogru yoldayimdir insallah).

Heleki loru bir oturusta 1 paketi bitiririm,tutmasan:skandal:
Bursa buyksehir belediyesi kendi fabrikalarinda yaptiriyo loru,harikaaaa:)

Ete cok duskun degilim,tavugu da cok tuketmeyin diyor bir onkolog,yavuz dizdar duymussundur belki.
Proteini kesmesen keşke,hucrelerin yapıtaşı çünkü, gerçi sen daha iyi bilirsin kendin icin uygun olanı..tavuk evet ya köyden alınacak ya da migrosta,bimde falan köy tavuğu var satılan,onlardan alınacak.markettekiler maalesef sıkıntılı, gerçi ben her turlu yiyorum

kızlar hepinize selamlar.

dstn33 canım inşallah annesine tutanacak o guzel bebişin hepımıze cok dua edıyorum ne olur rahat ol hareket etme cok beslenmene dıkkat et ayaklarını sıcak tut ınsallah 11 gun sonra o guzel haberı vereceksın bıze,

bız yenı eve geldık 3 yumostan 1 tane M2 dedıklerı kalıtesı ıyı bı yumos cıktı esımden sperm aldılar spermlerı mıkro enjeksıyon yontemıyle sececeklermıs ve bana yarın haber vereceklermıs surec boyle mı devam edıyor bilmiyorum hiç yarın bana dollenıp dollenmedıgınımı haber verecekler kızlar ayrıca opudan sonra azda olsa kanamam oldu acım agrım hıc olmadı 15dakıkada gıyındım antıbıyotık verdıler 7 gun kullanacakmısım bırde 5 gun aıle ılıskısı yasak dedıler.

durum bu arkadaslar onca ugrastan sonra elden kalan 1 tane m2 yumoş oldu ama ben havuz yapacagım taze transfer ıstemıyorum bu kadar ıgneden sonra bu ay sankı yenı yumurtaların devamı gelır dıye umuyorum ınsallah

Canim hayirli olsun. Insallah yarin dollendiginin haberini alirsin ve sonra da transfer olur.

Evet canim tup bebekte iliski yasak.

Pgt yaparlarsa insallah sonucun tertemiz ciksin.

1 tane de olsa umitsizlik yok canim. Bunlari bilerek bu yola ciktik,mucadele edecegiz ve hayirlisiyla kazanacagiz. Allah emeklerimizin karsiligini verecektir.

Havuz yapmayi doktorun mu onerdi?

Proteini kesmesen keşke,hucrelerin yapıtaşı çünkü, gerçi sen daha iyi bilirsin kendin icin uygun olanı..tavuk evet ya köyden alınacak ya da migrosta,bimde falan köy tavuğu var satılan,onlardan alınacak.markettekiler maalesef sıkıntılı, gerçi ben her turlu yiyorum

Canim ben 2 sene once cocuk dusunmeye basladigimizda sut ve sut urunlerini hemen kesmedim hatta daha cok yedim. Ama akupunkturist kesmemi soyledi. Bir de bikc yabanci yayin ve kitap okudum,onlarda da sut ve sut urunleriyle bugdayi,mayali yiyecekleri cok az tuketin yaziyordu,ondan sonra iyice azalttim.
Umarim dogru yapiyorumdur.

Cok sevinmistir eminim:)
Gerçi o da buruk, önceki yaşananları bildiği için tam sevinemiyor.annemin hamilelikleri de sıkıntılı olmuş hep 9 ay yatmış,yardimcisi varmış evde ...sadece wc ye kalkmış..gerçi onun rahimde şekil bozukluguymus..o günleri hatırladı,anlatip duruyor car car konuşuyor :)

Gerçi o da buruk, önceki yaşananları bildiği için tam sevinemiyor.annemin hamilelikleri de sıkıntılı olmuş hep 9 ay yatmış,yardimcisi varmış evde ...sadece wc ye kalkmış..gerçi onun rahimde şekil bozukluguymus..o günleri hatırladı,anlatip duruyor car car konuşuyor :)

Gulben ergen de ikizlere hamileyken 9 ay yattigini,banyoyubile sandalyeye oturarak yaptigini anlatmisti.
Saglikliolsun da ben raziyim yatmaya.

Deneyimlerini aktarir simdi annen sana :)

no_name_ no_name_ canımm çok sevindim hayırlı olsun Allah'ım saglıkla kucagına almayı nasib etsin inşallah :emir_bebek::dua: bendede var bi durumlar bu ay 8 gün geciktim hala test falan yapmadım beklemedeyim dua et bizim içinde :KK19:
Aminnnn canim inşallah, cook saol... sen de yapsana bi test, 8 gün çok geçmiş canim benim, ayyy inşallah vardır bebisin...dualarim hep sizlerle canim benim etmez miyim hic

Canim hayirli olsun. Insallah yarin dollendiginin haberini alirsin ve sonra da transfer olur.

Evet canim tup bebekte iliski yasak.

Pgt yaparlarsa insallah sonucun tertemiz ciksin.

1 tane de olsa umitsizlik yok canim. Bunlari bilerek bu yola ciktik,mucadele edecegiz ve hayirlisiyla kazanacagiz. Allah emeklerimizin karsiligini verecektir.

Havuz yapmayi doktorun mu onerdi?
Allah razı olsun canım havuz yapmak bana daha mantıklı geliyor ama ne biliyim kafam da karışık bakalım 5. güne gidebilirse taze transfer de isteyebilirim inan kafam allak bullak ne diyeceğimi ne düşüneceğimi bilmiyorum hep dua ediyorum tek yapabildiğim bu.......

Allah razı olsun canım havuz yapmak bana daha mantıklı geliyor ama ne biliyim kafam da karışık bakalım 5. güne gidebilirse taze transfer de isteyebilirim inan kafam allak bullak ne diyeceğimi ne düşüneceğimi bilmiyorum hep dua ediyorum tek yapabildiğim bu.......

Sen uzerine duseni yaptim canim. Dedigin gibi suan sira sadece dua ve tevekkülde:dua:

X