Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Bu duygulari hissetmen normal canim,tedirginlik yasiyosun. Persembeyi de bir atlat,sonra da kese,ondan sonra icin rahatlar.

Super cok tesekkur ederim bilgi icin.gebelik olursa sana verdigi ilaclar hakkinda gebelik olmazsa tup bebek hakkkinda gorusme niyetim var.ins ilk sebep icin gorusuruz
Rica ederim tatlım hatta inşallah hicc gorusmen gerekmesn, bana dusuk yaptığım için verdi bu ilaçları, hiç gerek olmasın sende inşallah

Bu duygulari hissetmen normal canim,tedirginlik yasiyosun. Persembeyi de bir atlat,sonra da kese,ondan sonra icin rahatlar.
Cook yaşıyorum canim yaa, bu cevremde 1 aylık hamileyim diye duyuran arkadaşlara çok ozeniyorum, hiç mi dusuk riski akla gelmez. Bu gidişle ben 3. Ayda anca duyururum

gibigibiyim nasılsın? Her şey yolunda mı? Gittin mi Dr A? İnşallah güzel haberler vardır...
canım geldim şimdi yemeğimi yedim bilg. başına geçtim.. Fsh 9 diğer sonuçlar da iyi çıktı.. Doktor dediki ben aslında bekleyip daha çok yumurta olan bi ay tedaviye başlamak isterdim ama geçmiş 17 küsür fsh beni tedirgin etti, bi daha bu kadar iyi kan sonuçları elde edebileceğimizin garantisi yok o yüzden başlamak istiyorum bu ay dedi.. havuz sistemini de sordum.. görünen 3 folikül var ama antral folikiller de tabiki var bir çok dedi onları iğnelerle büyütebilirsek ve toplamada 4 ve daha fazla yumurta elde edebilirsek ben taze yapmayı tercih ederim dedi ama eğer 4 den az yumurta çıkarsa dondururuz dedi.. ben de kabul ettim hemen iğnelerim yazıldı gonal-f ve menapur 75 verdi 3 gün bu iğneleri yapıp cuma günü kontrole gidicem.. raporum da cuma günü çıkıcak durumlar böyle kızlar.. biraz tuhaf hissediyorum..galiba heycanlıyım.. duygularım karışık..

Cnm gunaydin..antral folikulleri saymadi mi
reglmin 4. günüydü canım benim ovulasyonum zaten 10 veya 11. günde oluyo büyük ihtimal 3 yumurta büyüyüp diğerlerini saydırmamış olabilir ama antral foliküller birçok var dedi bugün konuştuğumda.. onları iğnelerle büyütüp geliştirmeye çalışıcakmışız :)

canım sadece nisan ve haziran ayında 6 şar yumurta sayılmıştı onun dışında benim her kontrolümde 2-3 falan sayıldı geçtiğimiz yaklaşık 1 yılda..ama açıkçası artık o doktorlara da güvenmiyorum.. sol tüpümün digerinden 1 karış yukarda olduğunu bile göremeyen doktorların gerçekten hiçbir söylediğini artık gerçekçi bulmuyorum..

İyi maşallah gayet güzel sonuçlar.. inşallah hayırlısı olsun, zor bi surec,Allah kolaylık versin.bebisle sonlansin inşallah...

Bugün 5. Gün değil mi? Şaşırdım 5. Gün tedaviye başlanıyor demekki..geçen aylar aşılama için 2. Gün hep hafta sonuna denk geldigi için hep kaçırmıştim,demekki S onra da baslanabiliyormus...

Bugün 5. Gün değil mi? Şaşırdım 5. Gün tedaviye başlanıyor demekki..geçen aylar aşılama için 2. Gün hep hafta sonuna denk geldigi için hep kaçırmıştim,demekki S onra da baslanabiliyormus...
valla ben de işyerindeki arkadaşıma sordum onun da 3. gün testleri yapılıp 4 veya 5. gün başlanmış iğnelere 2 seferde de öyle dedi ama ben de daha erken başlanıyo sanıyodum..

Bana da hep 2. Gün dedi..gerçi senin merkez profesyonel, adamlar biliyordur illaki
a bi de atladım söylemeyi ben üniversite hastanesi canım bu gittiğim yer özel değil yani Başkent üniversitesi tüp bebek merkezi.. biliyosun bizim kafadaki güven sorununu :) Bi de raporu falan da kendileri çıkarıyolar.. biraz fazla bekliyorum çok şık biyer değil ama sanırım kk da yapılan anketlere göre de ankaradaki başarı oranı en yüksek merkez burası.. rahatımdan ödün verdim biraz ama belki de böylesi benim için daha iyi olur :)

Sagol canim insallah.hep ayni seyi yaziyorum hayirlisini ve sagliklisini istiyorum hepimiz icin.olmazsa uzulurum illa ki ama allah gebelikte de dogumdan sonra da tadini aldiracagi nasip etsin.

Onceden illa olsun illa olsun diye dua ediyordum ama artik bizim icin hayirlisiysa ver yarabbim diyorum,hayirli yazilar yaz diyorum.
Biz hakkimizda hayirli olani bilmiyoruz,rabbim biliyor,elimden geleni yaptim,hala daha yapiyorum,tevekkül ettim,bekliyorum.

Cook yaşıyorum canim yaa, bu cevremde 1 aylık hamileyim diye duyuran arkadaşlara çok ozeniyorum, hiç mi dusuk riski akla gelmez. Bu gidişle ben 3. Ayda anca duyururum

Saglikla bebegini hisset de canim,onemli olan o,duyurursun insallah.
Sen yasadigin icin aklina geliyor tabiki,yasamayan insanlarin aklina gelmez ki.

Hadi hayirli ugurlu olsum canim tedavin. Allah insallah bir suru bir suru yumis verir sana. Gunluk dozlari nasil?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…