Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kızlar Kaan beyden randevu almak için aradım, gebelik takibi yapmıyor diye vermiyorlardi, sonra Kaan beye sordular, sağolsun gelsin bekliyorum demiş. Adam o kadar işin içinde uğraştı benimle yaa, Allah ne muradı varsa versin, ne düzgün bir doktormus helal olsun vallahi.

Kızlar erkekim olacakmış az önce öğrendik :emir_bebek:
:anne::halay:
Cnm gozum aydin tebrik ederim masallah allahim saglikla tamamina erdirsin:nazar:
Kel alaka olcak sevincin icinde kusura bakma ama eger senin icin sknti olmazsa kac yumurta toplandi döllendi kacinci gun kac hucreli transfer yapildi bana yazar misin uygunsan.

Cnm gozum aydin tebrik ederim masallah allahim saglikla tamamina erdirsin:nazar:
Kel alaka olcak sevincin icinde kusura bakma ama eger senin icin sknti olmazsa kac yumurta toplandi döllendi kacinci gun kac hucreli transfer yapildi bana yazar misin uygunsan.
Canim inşallah yarın seni mutlu edecek haberler alırsın,hic bilmediğim için bu mevzulari hiç yorum yapamiyorum elimden gelen tek şey bol bol dua etmek hepimiz icin

Canım hiç olur mu öyle şey, seve seve..
3 yumurta toplandı, 1 tanesi döllendi. 8 hücreliydi (1.kalite oluyormuş) 3. gün donduruldu, rahim duvarım ve değerlerim uygun olmadığı için. 1 ay bekletilip transfer edildi, tabi o esnada da yarım gün geçti.
Konuyu pek takip edemedim, sen de tüp bebek tedavisine başladın sanırım? Ne aşamadasın?

Canım hiç olur mu öyle şey, seve seve..
3 yumurta toplandı, 1 tanesi döllendi. 8 hücreliydi (1.kalite oluyormuş) 3. gün donduruldu, rahim duvarım ve değerlerim uygun olmadığı için. 1 ay bekletilip transfer edildi, tabi o esnada da yarım gün geçti.
Konuyu pek takip edemedim, sen de tüp bebek tedavisine başladın sanırım? Ne aşamadasın?
Basladim canim.benim 8 tane toplandi 7 tane islem gordu 4 tane dollendi.3.gun 8 7 5 ve 4 hucreli embriyo oldu.ama 4 hucreliyi yok sayiyoruz artik.2.gunden 3.gune gelisme gostermemis.orta kalite dediler hepsine.dun embriyolog riske atilmasin diye transfere cagirdi ama tup bebek merkezinin koordinatoru transferi yapmadi.5.gunu beklicem dedi.dun cok moralim bozuldu.simdi iyiyim.yrn 12 de merkezde olmamizi soylediler.bakalim yrn ne durumda olacaklar

Haftaya cumartesiye aldım randevuyu tabi perşembe gün ki betahcg ye gore opsiyonlu ... Allah korusun aksi bi durum olursa gitmem sanırım...
Valla ben de irtibat kurmak isterim kaan beyle.herkese donus yapiyor mu bilmiyorum.guvenilir doktor bulmak cok onemli.gerekirse ben de giderim sorun olmaz

Valla ben de irtibat kurmak isterim kaan beyle.herkese donus yapiyor mu bilmiyorum.guvenilir doktor bulmak cok onemli.gerekirse ben de giderim sorun olmaz
Bence goruş tatlim.facede Dr.kaan bozkurt diye sayfası var, beğen sayfası..orada cep numarası da var..senin izmire gelip gitme şansınız da var , öneririm,muhtesem bi adam

Bence bu defa saglikli bir hamilelik olacak canim,ben oyle hissediyorum. Keseyi de goreceksin,kalp atisini da duyacaksin allahin izniyle.
Allah razı olsun canım yaa vallahi ben de öyle hissediyorum ama şuan hâlâ tam kaptiramiyorum kendimi :KK43: başkası olsa yerimde yani daha önce dusuk yaşamamış, hamileyim diye mutlu mutlu gezer, yok ben yapamiyorum korkudan :KK43:

Bence bu defa saglikli bir hamilelik olacak canim,ben oyle hissediyorum. Keseyi de goreceksin,kalp atisini da duyacaksin allahin izniyle.
Her şeyi denedim, dusuge sebep olan ne varsa önlem almaya çalıştım, dis rahatsızlıkları dediler, 2 ay doş tedavimi bile yaptırdım, neredeyse tüp bebek parası odedim :KK43: artık yapabileceğim bir şey kalmadı zaten, elim kolum bağlı..inşallah tutunur, çareler tükendi bende çünkü..

Orada mesaj kısmı var ben yazıyorum oradan mutlaka donus yapıyor..bazıları w.appdan ekleyip yazişıyoruz diyor.ben faceyi tercih ediyorum
Super cok tesekkur ederim bilgi icin.gebelik olursa sana verdigi ilaclar hakkinda gebelik olmazsa tup bebek hakkkinda gorusme niyetim var.ins ilk sebep icin gorusuruz:dua:

X