Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Iyi geceler arkadaslar bu topikle katilmistim kadinlar kulubune kurler uygulayip her ay bekledik ve ben mucizeme 1eylulde kavustum cok sukur, hamileligimi ilk ogrendigim gunden beri dua ettim Allahim kimseyi evlatsizlikla sinamasin ,sakin pes etmeyin umudunuzu kaybetmeyin mucizeniz hic ummadiginiz ay gelecek bendede oyle oldu, canimm monte cokk sevindim insallah bu sefer tutunur sana bebegin bende aspirin kullandim 32.haftadan sonra igne kullandim canim cok yandi ama melegim yanimda hic hatirlamiyorum o gunleri dilerim burdaki herkese en kisa zamanda hayirli saglikli evlat nasip eder Rabbim..

Iyi geceler arkadaslar bu topikle katilmistim kadinlar kulubune kurler uygulayip her ay bekledik ve ben mucizeme 1eylulde kavustum cok sukur, hamileligimi ilk ogrendigim gunden beri dua ettim Allahim kimseyi evlatsizlikla sinamasin ,sakin pes etmeyin umudunuzu kaybetmeyin mucizeniz hic ummadiginiz ay gelecek bendede oyle oldu, canimm monte cokk sevindim insallah bu sefer tutunur sana bebegin bende aspirin kullandim 32.haftadan sonra igne kullandim canim cok yandi ama melegim yanimda hic hatirlamiyorum o gunleri dilerim burdaki herkese en kisa zamanda hayirli saglikli evlat nasip eder Rabbim..

Hayirli ugurlu olsun canim. Allah tamamina erdirsin. Bize de dua et.
Hangi kurleri uyguladin,yazar misin bize.

Kimse yok buralarda aaa, kendi kendime yaşıyorum heyecanımi :KK43: hiç olmadı böyle... kızlar betahcg 55,93 regle 8 gun var ve şuan itibariyle 2 hafta 5 günlük hamileyimmm :KK66: henuz çok minnak, inşallah büyüyerek gelişir sağlıkla...ben hamilelik zihin yapısına girip dusuk ihtimalinden uzaklastiriyorum kendimi...

evvettt toplansın herkes böyle kuru kuru olmuyor :KK43:
bu arada canımsın yahu :KK66:

kızlaarrrr kaan beye yazdım hemen cevap verdi,

Duphaston 3x1 ve prednol 4 mg 1x1

Her gün oksapar 4000 1x1 ciltalti iğnesi

Diğer vitaminler kesilsin yazmışşşş. ben hemen başlıyorum bunlara, bilgisi olan var mı bu ilaçlar hakkında?

3 gün internetsiz kaldım neler kaçırmışım neler :halay::halay::halay::halay:
Öncelikle Montemize maşallahh diyoruuzzzz
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::dua::dua:
:KK71::KK9::rolleyes::KK73::cool::21:
Allah tamamına erdirsin hayırlısıyla canım, bayram gibi bayram oldu tam şimdi :)
Kaan Bey ile iletişimde olman harika, Allah ondan razı olsun, bebeklerimizi alıp teşekküre gitmeyi nasip etsin inşallaahh..
İğne yapmaya bile başlamışsın :KK66: Pazar günü gelmek bilmez şimdi ama hayırlısı olsun yavaş olsun neyse. Kocaman öptüm yanaklarından, çooook mutluyum :KK200:

Rabbim hayirli etsin boyle guzel haberler almak umit veriyor insana Rabbim isteyen kimsenin kucagini bos birakmasin hayirli saglikli evlatlar nasip etsin insallah...

Ebrummmm canimmm,geldi bile meleğin demekkkkk....oy maşallah kuzuma ve sanaaaa, yeğenler teker teker geliyorrrr, Rabbim sağlıkli,huzurlu,musmutlu, güzel yıllar versin sizeee, bebisini op benim için...dün gibi daha yazismalarimiz, hey masallahhhh....

Ben aynı biraktigin gibiyim,insallah bu sefer tutunur,Allah razı olsun canimmm

3 gün internetsiz kaldım neler kaçırmışım neler :halay::halay::halay::halay:
Öncelikle Montemize maşallahh diyoruuzzzz
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::dua::dua:
:KK71::KK9::rolleyes::KK73::cool::21:
Allah tamamına erdirsin hayırlısıyla canım, bayram gibi bayram oldu tam şimdi :)
Kaan Bey ile iletişimde olman harika, Allah ondan razı olsun, bebeklerimizi alıp teşekküre gitmeyi nasip etsin inşallaahh..
İğne yapmaya bile başlamışsın :KK66: Pazar günü gelmek bilmez şimdi ama hayırlısı olsun yavaş olsun neyse. Kocaman öptüm yanaklarından, çooook mutluyum :KK200:
Canimsinnnnn güzel arkadaşım,Allah razı olsun, endiseliyim fakat tüm önlemleri de aldık. Kısmet bundan sonrası, pazar gününü beklemekteyim :KK66:

Sana ayrı bi tesekkur borcum var tatlim, senden çok şey öğrendim,tavsiyelerin hep çok önemliydi benim için ve hep uyguladım. Allahım ne muradın varsa o güzel gonlune gore versin ve tez zamanda sana ikiz hatta ucuz bebis nasip etsinnnn inşallah :KK66:

Canimsinnnnn güzel arkadaşım,Allah razı olsun, endiseliyim fakat tüm önlemleri de aldık. Kısmet bundan sonrası, pazar gününü beklemekteyim :KK66:

Sana ayrı bi tesekkur borcum var tatlim, senden çok şey öğrendim,tavsiyelerin hep çok önemliydi benim için ve hep uyguladım. Allahım ne muradın varsa o güzel gonlune gore versin ve tez zamanda sana ikiz hatta ucuz bebis nasip etsinnnn inşallah :KK66:

Her birimizin ayrı ayrı katkısı oluyo birbirimize, inşallah hayırlısıyla gelsin de şu veletler bebek kardeşliğine dönsün sonra bizim dostluklar :KK200:
Çok zor günlerde buldum sizi, her şey karşılıklı, hepiniz iyi ki varsınız. Çok sağol canım.:KK15:

Her birimizin ayrı ayrı katkısı oluyo birbirimize, inşallah hayırlısıyla gelsin de şu veletler bebek kardeşliğine dönsün sonra bizim dostluklar :KK200:
Çok zor günlerde buldum sizi, her şey karşılıklı, hepiniz iyi ki varsınız. Çok sağol canım.:KK15:

Insalllllah canim:)
no_name_ no_name_ ile uzun bir sureden sonra bir bebis haberi geldi. Bu defa hayirlisiyla kucagina alsin insalllah. Siradaki bebis haberini bekliyoruz.

Günaydın beybilerrr,bendeki heyecanlı bekleyiş sürüyor, geçmiyor günler saatler :KK43: bu sabah idrar testi yaptım yeniden.sanki biraz daha kızarmış gibi geldi,ne dersiniz?
2016-09-16_09-29-45.jpg

Offffff çok zor bu bekleyiş :KK43:((((((

Canimsinnnnn....

X