Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Neeeeeeeeeeeeeeeeee senin hamile takvimini mi gördüm bennnnnnnnnnn hey Allahım yarabbim sen büyüksün bak bayram hediyesi gelecek demedim mi sana ben...... Çoooooooooookkk sevindim 41 kere maşallah Allah kucağında görmeyi de nasip etsin inşallah canım
Allah razı olsun kuzummmm, hala şaşkın ve birazda garibim,insallah tutunur bu sefer. Diğer gebeliklerimde takvim yapmamıştım,totem yaptım bu sefer,takvim koyacağım ve tutunacak diye,kismet artık. Tez zamanda senin de gobusun bebislerle dolsun inşallah...sen nasilsin,merak ettik seni cok

Canım kırmızı et tükettin mi hiç? Genelde kırmızı et tüketiminin rezervi olumsuz etkilediğini söylüyorlar ama ben bir doktora sormuştum, çok ilgisi olduğunu dusunmuyorum demişti.
B bursa_83 canım bizim kitapta ne diyordu bu konuda? Sanırım tuketilmemeli diyordu değil mi? Birkaç makale okudum bilgilerim biraz birbirine girdi galiba

Karaciger detoksu yapildigi zamanlarda kirmizi eti tamamen kesin diyordu. Onun disinda yemek yasak degil diye hatirliyorum. Tabi abartmadan tuketmek gerek. Daha cok sebze ve meyve oneriyor. Bugday ve sut urunleri tuketimini cok aza indirin ya da kesin diyor.
Evet ben de surekli okudugum icin baska yerlerden de,nerede ne yaziyor karistiriyorum :)

Caniiiiim bilirim o duyguyu burada her hamile haberi aldığımda aynı duyguları yaşadım, Allah razı olsun.henuz tam sevinememekle birlikte oldukça kaygiliyim yine dusuk yasarsam diye. Önlemleri aldık,igneler,peogesteronlar başladı.insallah tutunur bu sefer. Rabbim en kısa zamanda yaşatsın sana ve diğer tüm arkadaşlarımıza ve bana da inşallah:KK66:

Canim bu defa mutlu sona ulasacaksin allahin izniyle. Ilaclarini aksatma,icini ferah tut,gobusunle konus,gez,dolas:)
Asilama yapacak olan doktora soyledin mi?

Canim bu defa mutlu sona ulasacaksin allahin izniyle. Ilaclarini aksatma,icini ferah tut,gobusunle konus,gez,dolas:)
Asilama yapacak olan doktora soyledin mi?
İnşallah canım,ister istemez kaygilaniyor insan.ilaclari dikkatlice kullanıyorum,yarin karından ignemi kendim yapacagim, gerginim :) kendi Dr ile gorusmedim henuz. O bu ilaçları vermezdi,kaan bey 4 gün sonra betahcg dedi. 15 gün sonra gel dedi. Başta Kaan beye gözüküp, riski atlatirsak benimki ile devam ederim diyorum

İnşallah canım,ister istemez kaygilaniyor insan.ilaclari dikkatlice kullanıyorum,yarin karından ignemi kendim yapacagim, gerginim :) kendi Dr ile gorusmedim henuz. O bu ilaçları vermezdi,kaan bey 4 gün sonra betahcg dedi. 15 gün sonra gel dedi. Başta Kaan beye gözüküp, riski atlatirsak benimki ile devam ederim diyorum

Bu devam etmeyi dusundugun doktor,hani cok seviyorum dedigin bir doktor vardi bikac ay once,o doktor mu?
Pazar mi tekrarlayacaksin testi? Insallah duzenli bir sekilde artis gosterir.

Bu devam etmeyi dusundugun doktor,hani cok seviyorum dedigin bir doktor vardi bikac ay once,o doktor mu?
Pazar mi tekrarlayacaksin testi? Insallah duzenli bir sekilde artis gosterir.
Evet canım,o..pek seviyorum ama cook cool :) ,dusuklerle uğraşmiyor.duserse dussun,yine olur modunda.o sebeple su an Kaan beyin söylediklerini yapıyorum.pazar olacak bi sonraki betahcg, inşallah düzenli artar,hayirlisi artik :KK66:

Evet canım,o..pek seviyorum ama cook cool :) ,dusuklerle uğraşmiyor.duserse dussun,yine olur modunda.o sebeple su an Kaan beyin söylediklerini yapıyorum.pazar olacak bi sonraki betahcg, inşallah düzenli artar,hayirlisi artik :KK66:

Bence de o zaman kaan beyle devam etmen dogru bir karar:)
Izmirdeydi degil mi kaan bey?

Evet cnm ayda bir falan gidebilirim ilk 3-4 ay,risk anlatılırsa doğuma kendi Dr ile hazırlanırim artık.tabi bunlar cook sonraki mevzular,o günlere gelebilsek keşke :KK66:
Ay 9 ayi izmirde gecirmeye bile deger.abartili bir dusunce gibi gelebilir ama neden olmasin.iki haftada bir bile gitsen bisey olmaz.

Caniiiiim bilirim o duyguyu burada her hamile haberi aldığımda aynı duyguları yaşadım, Allah razı olsun.henuz tam sevinememekle birlikte oldukça kaygiliyim yine dusuk yasarsam diye. Önlemleri aldık,igneler,peogesteronlar başladı.insallah tutunur bu sefer. Rabbim en kısa zamanda yaşatsın sana ve diğer tüm arkadaşlarımıza ve bana da inşallah:KK66:
Hicc kaygilanma iyi seyler dusun olumlu dusun tutunur sımsıkı minnakin sana guzel annesineee ayyy cok heycanli yaaa

Riskli donem gecince mi soylemeyi dusunuyorsun?
Uzulmemesi acisindan olabilir canim. Ben de dogal yolla gebe kalabilseydim riskli donem gecene kadar soylemezdim belki de,uzulmesin diye.
Evet canım o benden daha çok üzülüyor, gerek yok şimdi uzmeye,kesinlesirse söylerim artık :KK66:

Vurdum canim 21.20 de:) hayirli olur ins.ilk catlatma ignemi vurdugum zamanlar aklima geldi de evde bir panik bir kosturma olurdu.simdi nerdeyse cekirdek citler gibi yapiyorum:KK70:insallah son olsun :dua:

Hadi bakalim hayirlisi olsun canim. Son kez vurmus ol insallah.
Uzman olduk valla canim ya bu konularda:KK48:

X