Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Günaydın beybilerrr,bendeki heyecanlı bekleyiş sürüyor, geçmiyor günler saatler :KK43: bu sabah idrar testi yaptım yeniden.sanki biraz daha kızarmış gibi geldi,ne dersiniz?Eki Görüntüle 1885539

Offffff çok zor bu bekleyiş :KK43:((((((

Bana da daha koyu geldi canim.
Zor olmaz mi canim ya,kalp carpintisi valla. Ama insallah bu gunler tatli bir ani olacak sana. Ne heyecanla beklemistim diye anacaksin bu gunleri.

Bana da daha koyu geldi canim.
Zor olmaz mi canim ya,kalp carpintisi valla. Ama insallah bu gunler tatli bir ani olacak sana. Ne heyecanla beklemistim diye anacaksin bu gunleri.
İnşallah canım yaaa, daha önce dusuk yaşamasam şimdi doya doya yasardım sevincimi,hep kursakta kalan sevinç ve heyecanlar bunlar...

Yok zaten reglimi zamanında oldum sadece her ay bıraz daha erkene atıyor. Ama acaba adetin 4. günü de test yapılır mı o da kafamı kurcaladı. Off biraz obsesifim de illa bişey takılıyor kafama..
Adet bitsin tekrar yap olmazsa ...ama takılma bence yok gibi.sanirim istenmeyen zamansız bi gebelik olacaktı, bence yok ama...

Caniiiim gunaydin. Valla ozletiyorsun kendini. Isler hafiflemedi mi?
Daha cok yaz:)

Insalllllah canim:)
no_name_ no_name_ ile uzun bir sureden sonra bir bebis haberi geldi. Bu defa hayirlisiyla kucagina alsin insalllah. Siradaki bebis haberini bekliyoruz.

Okul başlıyo artık ilk haftadan sonra rutine döner diye umuyorum zaten böyle gidemez daha fazla, transfer yaptırmak istiyorum artık Hoppa
Vitaminlere devam bu arada tabi, 14 ay olmuş ilk transferimden beri, nasıl geçtiğini anlamadığım aylar, bu kadar uzun süre nasıl sabredebilmişim şimdi şaşırıyorum.

Okul başlıyo artık ilk haftadan sonra rutine döner diye umuyorum zaten böyle gidemez daha fazla, transfer yaptırmak istiyorum artık Hoppa
Vitaminlere devam bu arada tabi, 14 ay olmuş ilk transferimden beri, nasıl geçtiğini anlamadığım aylar, bu kadar uzun süre nasıl sabredebilmişim şimdi şaşırıyorum.

Gecen ay 1 folikul vardi sanirin canim,niye toplatmadin onu,degerler mi uygun degildi?

Zaman cok cabuk geciyor canim. Transferini yaptirsan,belki de odur bebisin.

X