Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canim ben inaniyoruuuuum,o altin yumurta geleceeeeek. 1 tane de olsa kaliteli yumurta gelecek allahi izniyle.
Oh ye ,sifa olsun:KK19:
İnşallah Can'ım bakalım yarın neler olacak e2 değerim hala çıkmamış internetten bakıyorum ama bayram diye çıkmadı herhalde bakalım yarın neler olmuş olacak :) saat 11:00 da gidicez kısmetse. Doktoruma bi paket çikolata alıcım bana çok moral verdi ben seni bırakmam kızım dedi bıkmadan takip edicez dedi ve ücret bile almadı doğru düzgün nerdeyse ben o yüzden çok sevdim doktorumu inşallah başarıya ulaşırız canım

Agzin bal yesin canim:)
Hayirlisiyla saglikla gelsin su bıdık bebisler:emir_bebek::emir_bebek:
Gelcek ben inanıyorum sen şimdi çok güzel bir sisteme girdin beslenmen ilaçlar vs psikolojinde iyi maşallah bak gör Nasıl değişecek ayrıca değişmese bile süper kalite olacaklar ben inanıyorum çünkü yaşın genç sigara içmiyorsun birde bu beslenme ve takviye ile oooo inşallah hepimiz aynı yıl yaşayacağız bu güzellikleri. Böyle dua edelim hep.

Sagol canim Allah razi olsun..ilk kontrolun sonrasinda boyutlar benimkiyle benzerdi senin de...ins E2 in de iyi cikacak ve hersey yolunda gidecek
İnşallah Can'ım benim ben sana en basından dedim sen asla korkma diye bak gör transferin de iyi geçsin 1 aya kalmaz o çift çizgiyi göreceksin ve burada Kutlama yapacağız ama hamile kalınca bizi bırakmak yok ona göreeeee

İnşallah Can'ım benim ben sana en basından dedim sen asla korkma diye bak gör transferin de iyi geçsin 1 aya kalmaz o çift çizgiyi göreceksin ve burada Kutlama yapacağız ama hamile kalınca bizi bırakmak yok ona göreeeee
Dogru soyluyorsun sen bana hep korkma dedin basindan beri.sadece gecen hafta degil bi kac ay once de dedin.insallah allahim hayirli ve sagliklisindan yavrularimizi versin bize.birakir miyim hiccc hep beraber hamisler topigi acariz yeni bir tane.yalniz tadi cikmaz ayollll...kim benim psiko ataklarimi karsilar baska topictekiler beni engeller valla:skandal:

Gelcek ben inanıyorum sen şimdi çok güzel bir sisteme girdin beslenmen ilaçlar vs psikolojinde iyi maşallah bak gör Nasıl değişecek ayrıca değişmese bile süper kalite olacaklar ben inanıyorum çünkü yaşın genç sigara içmiyorsun birde bu beslenme ve takviye ile oooo inşallah hepimiz aynı yıl yaşayacağız bu güzellikleri. Böyle dua edelim hep.
Ben amh ve fsh ini bilmeden daha B bursa_83 e onun icin aklimdan ikiz gectigini soylemistim.allahim malum olmus olsun bana ben seve seve aptal olurum

Dogru soyluyorsun sen bana hep korkma dedin basindan beri.sadece gecen hafta degil bi kac ay once de dedin.insallah allahim hayirli ve sagliklisindan yavrularimizi versin bize.birakir miyim hiccc hep beraber hamisler topigi acariz yeni bir tane.yalniz tadi cikmaz ayollll...kim benim psiko ataklarimi karsilar baska topictekiler beni engeller valla:skandal:

Amin Can'ım inşallah açarız öyle bi topic.. :)) tedavi aşamasını bildiğin birinin hamile olduğunu öğrenmek benc çok heyecan verici süreci beraber yaşamış gibi oluyorsun o yüzden bizi bizden başkası anlayamaz :)))

İnşallah bu son tedavin olur Can'ım bu protokol belki daha iyi sonuç verir. Ben inanıyorum zaten olacak bu sefer gelcek o ikizler :emir_bebek::emir_bebek::anne::anne::anneadayı::KK200::KK200:

Hep ayni tedaviyi denemektense farkli bir yontem denemis olacagiz. Denemeden de bilemeyecegiz nasil bir sonuc alacagimizi. Rabbim yazdigi vakit saat gelmis olsun insallah hayirlisiyla.

Bak sayı Nasıl artacak Allah'ın izniyle omega 3 alıyorsun dimi Can'ım ben dün bitmişti bu sefer Efa aldım içinde dha içeriyor tavsiye ederim

Canim bana doktor omega 3 ve koenzimin birlikte oldugu bir vitamin verdi. 8 tane kaldi icinde. Bittikten sonra acaba ayri ayri mi alsam diyorum. Koenzim 100 mg.var icinde,az gibi geldi bana. Doktora bi soracagim,ic derse ayri ayri alacagim.
Efa aklimda olsun canim,sagol.

İnşallah Can'ım bakalım yarın neler olacak e2 değerim hala çıkmamış internetten bakıyorum ama bayram diye çıkmadı herhalde bakalım yarın neler olmuş olacak :) saat 11:00 da gidicez kısmetse. Doktoruma bi paket çikolata alıcım bana çok moral verdi ben seni bırakmam kızım dedi bıkmadan takip edicez dedi ve ücret bile almadı doğru düzgün nerdeyse ben o yüzden çok sevdim doktorumu inşallah başarıya ulaşırız canım

Iste ennn sevdigim doktor tarzi:)
Seninle birlikte ugrasan ve inanan birinin olmasi cok guzel canim. Birakma sen o doktoru:)

Sagol canim insallah o sene bu sene olsun:)
Bu yaptiklarimin faydasi olacagina inaniyorum ben de,hele sizi gordukten sonra daha cok:KK9:

Ben amh ve fsh ini bilmeden daha B bursa_83 e onun icin aklimdan ikiz gectigini soylemistim.allahim malum olmus olsun bana ben seve seve aptal olurum

Evet canim soylemistin gercekten:)
6.hissin kuvvetlidir de oyle olur insallah.
Ben de sana ikiz diliyorum o zaman:emir_bebek::emir_bebek:
Gecen gun ikizler hosuna gitti sanki,yok istemem demedin.

Allah razi olsun ne iyu doktormus. inan oyle doktor insani yumurtasi gorunmese de yumurtlatir insana verdigi umutla.

Slm arkadaslar bayram kosturmacasindan giremedim buraya kizlar sonuclariniz guzel gidiyor Rabbim tamamina erdirsin. Biz dun gece acilde sabahladik sanciyla acillik oldum. Bi dunya tahlil vs o sirada beta hsg yede baktilar maalesef negatif. Kum dokuyomusum. Ama sunu merak ediyorum. Bu son 4 gece her gun iliskiye girdik. O tutmus olsa bile hemen cikmaz dimi. Yoksa bu ayda bos gecti anlasilan acimi unuttum morelim bozuldu :KK43:

Slm arkadaslar bayram kosturmacasindan giremedim buraya kizlar sonuclariniz guzel gidiyor Rabbim tamamina erdirsin. Biz dun gece acilde sabahladik sanciyla acillik oldum. Bi dunya tahlil vs o sirada beta hsg yede baktilar maalesef negatif. Kum dokuyomusum. Ama sunu merak ediyorum. Bu son 4 gece her gun iliskiye girdik. O tutmus olsa bile hemen cikmaz dimi. Yoksa bu ayda bos gecti anlasilan acimi unuttum morelim bozuldu :KK43:
Sagol canim.gecmis olsun sana da.eger ovulasyon tarihindeysen son 4 gun neden olmasin.ovulasyondan 10 gun sonra cikar gebelik

X