Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Amin amin amin:dua:

Canim sanki pazartesi 8de kontrol yazdin diye hatirliyorum ama bugun de bayram,emin olamadim merkez acik midir.
Canim paylasimini gordum ama yazamadim.kusura bakma sabah 8 de gittik.evet aciklar bayram boyu.hakan hoca bile merkezde olacakti 9da.beni simdi aradilar E2 960.bir tane yumi 17.1 ml olmus.14 15 ml var..digerleri icin son cirpinis bugun de 200 unite gonalf kullanip yrn 10.30 da kontrole cagirdilar.Allahim ins hersey yolunda gider ve ben size bu merkezi catir catir savunurum ve umut olurum.

Canim paylasimini gordum ama yazamadim.kusura bakma sabah 8 de gittik.evet aciklar bayram boyu.hakan hoca bile merkezde olacakti 9da.beni simdi aradilar E2 960.bir tane yumi 17.1 ml olmus.14 15 ml var..digerleri icin son cirpinis bugun de 200 unite gonalf kullanip yrn 10.30 da kontrole cagirdilar.Allahim ins hersey yolunda gider ve ben size bu merkezi catir catir savunurum ve umut olurum.

Rica ederim canim:)
Insallah yolunda gidecek her sey,gonlunu ferah tut sen.
Yarinki sonuclarinda iyi cikacak allahin izniyle.

41 kere maşallah Can'ım cok cok güzel haberler bunlar inşallah daha da güzel gelişecek bak görceksin

Canim hormonlari baskilamak icin bu tedavi uygulaniyor. Amac hormonlarin duzensiz etkilerini baskilayip ortadan kaldirmakmis. Bu igneyle vücudun kendiliginden yumurta olusturmasi engelleniyormus sanirim.
Doktorun verdigi yumurta buyutucu ilaclarla birlikte yumurtalarin buyumesine izin veriliyormus.

Diger 4 tedavi adetin 2.gunu basladi ve sonuc negatif. Biz de zaten farkli bir yontem uygulansin istiyorduk. Bakalim belki bu tedaviyle basariya ulasiriz.
İnşallah bu son tedavin olur Can'ım bu protokol belki daha iyi sonuç verir. Ben inanıyorum zaten olacak bu sefer gelcek o ikizler :emir_bebek::emir_bebek::anne::anne::anneadayı::KK200::KK200:

Amin canim.
Ben aslinda havuz istiyorum ama esim havuzdan once bunu bi deneyelim istiyor. Sonucta bu farkli bir tedavi,bu olmazsa havuza gecelim diyor.
Ben suanda biosteron,vitamin ve kurlere konsantreyim. 3 ay onlari kullanmak,vücudumu beslemek. Sonrasinda da artik doktorlar neyi uygun gorecekse onu yapacagiz. Su gecemedigim 3 yumurtayi bi gecsem... Her muayenede 3 cikti. Su ana kadar 4 gorulmedi.
Insallah sayi da artar ama ennnn onemlisi kalite kalite kalite.
Bak sayı Nasıl artacak Allah'ın izniyle omega 3 alıyorsun dimi Can'ım ben dün bitmişti bu sefer Efa aldım içinde dha içeriyor tavsiye ederim

X