Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Can'ım sen yürekten ıstıyorsun o ıkız Melek'leri ve dilerim Rabbim sana bu duyguyu sağlıkla huzurla yaşatsın çünkü sen hem mücadele ettın hem sabrettın Rabbim bunu dilerim en yakın Zaman'da mukafatlandırır.

Can'ım bana pregon ve merional verdi doktor diğer iğnelerden farkı ne acaba bu yazdıklarınla yani

Canim lucrin igne yumurtalari baskilamak icin uzun protokollerde kullaniliyor. Ben cok tedavi oldugum icin bir de bu yontemi deneyelim dedi doktor.
Ilk tedavide pek uygulanmiyor uzun protokol. Sizinki gibi adetin 2.veya 3.gunu yumurta buyutucu ilaclara baslaniyor.

Diger igneler yani gonal,menopur,merional,menogon,pregon vs. hepsi yumurta buyutmek icin ama ilaclar ve dozlari belirlenirken ciftle ilgili bircok kritere bakiliyormus.
Gecirilen ameliyatlar,daha once hamile kalinmis mi,ilk tedavi mi,daha once tedavi olunduysa hangi ignelere nasil tepki verilmis kac yumis buyumus,adet duzeni,yumurtaliklarin durumu,yas,kilo vs. durumlara gore hem ilac hem de doz ayarlamasi yapiliyor.

Can'ım şeninde Bayram'ın kutlu olsun ohhh ne güzel gezmeler başladıysa. Dikkat et kendine bak Can'ım daha test yapmadın ya o yüzden diyorum.
Cok saol tatlimmm, sen de gönlünü ferah tut,guzel güzel büyüyecek yumislerin, bende bi belirti ya da bir şey yok ..bu ay da negatif gibi bir kaç güne test yapar yazarım size mutlaka...

Aminnnn canim.
Esim de ben de coook istiyoruz. Hatta esim 3üz bile olsa olsun diyor:) 3üz tabiki cok zor ama ikizlere bayiliyorum ne yalan soyleyim

Canim allah hicbirimizin emeklerini ve cabasini bosa cikarmasin,hayirli yazilar yazsin bize,hepimizin gonlunden geceni versin.

Ayyy ne zor bunları anlamak bile. Benim rezervim az diye sanırım yasımdan dolayı da merional ve pregon verildi sanırım çünkü gecen seferde verılmıstı aynıları. Sana sımdı neden acaba uzun uygulayacaklar sordun mu Can'ım sebebini?

İnşallah Can'ım birde şu Korkuyu yensem daha rahat geçecek sanki büyümeyecekler gibi geliyor hep tedirginim bu yüzden

D dstn33 e yazdigimi sana da yazayim canim. "Benim yumislerim buyuyorlar ve cok kaliteli olacaklar ve ben de anne olacagim" diye kendi kendini telkin et.

Olumsuz dusunmek yooook.
Negatif dusunce yoooook.
Pozitif dusunce vaaaaar

Amin Can'ım cümlemizin inşallah kalbine göre versin. Doktor iki transfer eder ve ikisi de tutar inşallah yani olma ihtimali yüksek Can'ım benim inşallah havuza gerek kalmadan bu transferde olur o Melek'ler

Cok saol tatlimmm, sen de gönlünü ferah tut,guzel güzel büyüyecek yumislerin, bende bi belirti ya da bir şey yok ..bu ay da negatif gibi bir kaç güne test yapar yazarım size mutlaka...
Insallah Can'ım büyürler. İnşallah testte pozitif çıkar da forumda bir kutlama yaparız bayram sonrası.. Olmasa da hiç üzülme maşallah bu ay olmaz bir daha ki ay elbet olur ben inanıyorum Can'ım..

D dstn33 e yazdigimi sana da yazayim canim. "Benim yumislerim buyuyorlar ve cok kaliteli olacaklar ve ben de anne olacagim" diye kendi kendini telkin et.

Olumsuz dusunmek yooook.
Negatif dusunce yoooook.
Pozitif dusunce vaaaaar
Can'ım çok sağol ama yasımdan dolayı korkuyorum cok işte kaliteli olmaz diye ama nasip artık ne diyelim ben elimden geleni yapıyorum hatta su anda avakadoyu yerken mide spazmı geçircem ama yapacak bişi yok yola devam :) bu ay olmazsa yine devam edeceğim pes etmek yok :)

Olumsuz dusunmek yooook.
Negatif dusunce yoooook.
Pozitif dusunce vaaaaar
Pozitif dusunemesem de negatifleri dusunmemeye calisiyorum.hakikaten cok zor kaygisiz olabilmek su durumda.dualara sariliyorum bunaldikca

Allahim nasip etmis olsun yeter ki yas o zaman gereksiz bir teeferruat olur.baksana bana senden kucugum belki amh fsh da iiyi bircoguna gore ama bak 1 yil oldu mucadele devam ediyor.bu sure zarfinda benden yasca buyuklerin de normal gebelik haberlerini aldim..

Rezervden bagimsiz igneli asilamalarda da bu ilaclar kullaniliyor canim.

Kızlar şarj bitiyor iPad cihazda bozuk kapanırsa hepinize öpüyorum şimdiden iyi Bayram'lar diliyorum Allah'a emanet olun hepiniz dualarımdasınız.... Sizleri seviyorum..
Iyi bayramlarrr sen de allaha emanet olll..kendi adima ben de senia seviyorumm

Canim hormonlari baskilamak icin bu tedavi uygulaniyor. Amac hormonlarin duzensiz etkilerini baskilayip ortadan kaldirmakmis. Bu igneyle vücudun kendiliginden yumurta olusturmasi engelleniyormus sanirim.
Doktorun verdigi yumurta buyutucu ilaclarla birlikte yumurtalarin buyumesine izin veriliyormus.

Diger 4 tedavi adetin 2.gunu basladi ve sonuc negatif. Biz de zaten farkli bir yontem uygulansin istiyorduk. Bakalim belki bu tedaviyle basariya ulasiriz.

Amin Can'ım cümlemizin inşallah kalbine göre versin. Doktor iki transfer eder ve ikisi de tutar inşallah yani olma ihtimali yüksek Can'ım benim inşallah havuza gerek kalmadan bu transferde olur o Melek'ler

Amin canim.
Ben aslinda havuz istiyorum ama esim havuzdan once bunu bi deneyelim istiyor. Sonucta bu farkli bir tedavi,bu olmazsa havuza gecelim diyor.
Ben suanda biosteron,vitamin ve kurlere konsantreyim. 3 ay onlari kullanmak,vücudumu beslemek. Sonrasinda da artik doktorlar neyi uygun gorecekse onu yapacagiz. Su gecemedigim 3 yumurtayi bi gecsem... Her muayenede 3 cikti. Su ana kadar 4 gorulmedi.
Insallah sayi da artar ama ennnn onemlisi kalite kalite kalite.

Canim ben inaniyoruuuuum,o altin yumurta geleceeeeek. 1 tane de olsa kaliteli yumurta gelecek allahi izniyle.
Oh ye ,sifa olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…