Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Super yaaa masallah hadi hayirlisi...bayramda tedavide olcaz ikimiz dee

Super yaaa masallah hadi hayirlisi...bayramda tedavide olcaz ikimiz dee

Sağol canım inşallah ikimize de mübarek bayram hayırlı gelirde tedavimiz su gibi akıp gider ve bir an önce göbişlerimizde olur bu minnaklar.... Ayyy içim kıpır kıpır heyecandan dilim damağım kurudu....

Ben olursa ilk cocugum kiz olsun isterim. .Hayirli si ve sagliklisi olsun insaĺlah

Benimde gönlümde yatan kız çocuğu ve tıpa tıp bana benzeyen bir kız çocuğu hemde.. Baktıkça kendimi göreceğim bir melek istiyorum, kendimi de beğenirim fiziksek özelliklerimi yani bir tek gözleri babasına benzeyebilir

Maşallah tatlimmm, dolu dolu kaliteli olsunlar inşallah...sen neler yapmıştın geçtiğimiz aylarda tatlim,k ur ve vitamin olarak? unuttuğumuz bir şey varsa hatırlayalım tekrardan... bu arada regl olmamana Dr ne dedi, bunu merak ettim...

Bende diyorum eger cocugum olursa bana benzesin . Boyu kocama benzesin. Kocam uzun boylu. Ben kisayim. Kocamin zoruna gidiyo. Kendini begenmissin diyor. Hayir kendimi begenmiyorum sen cok agresifsin bu yuzden sana benzemesin diyorum

Canım benim geçen sefer yumoşlar büyümediği için tedavi iptal olmuştu ve doktorum bana zaten adet olmayabilirsin demişti ama sanki olmuş gibi adet süreni bekle ve bir hafta geçsin gel demişti bende ona göre gittim işte doktora.
İşin garibi benim en son kendiliğinden çatlayan dönemimde yine adet olmadığım ayın takip eden ayının ilk 10 gününde olmuştu canım bu seferde aynısı oldu.

Ben daha önce yazacaktım ama kötü örnek olmak istemediğim için yazmıyım dedim ama sordun madem ben bies...ron içtim 3 ay oldu içeli ve son bir ay günde 4 tane içtim yani doktor 3 demişti en fazla ama ben 4 aldım kafama göre.

Quenzim sabah akşam aldım.
Melatonina geceleri 2 adet aldım.
Sabah akşam içinde bir benim olmadığım macun yedim bir kaşık.
arı sütü ve poleni her gün aldım.
çörek otu yağı bir kaşık içtim
e vitamini, d3, b12 haftada en az 2-2 kere aldım.
sup.olday aldım günde 1 tane.
erkenden uyudum akşamları 9,30 da neredeyse.
aile ilişkisini sıklaştırdık hormonlar çalışsın diye.
folik asit aldım haftada 5 kere.
omega 3 haftada 5 kere.
keçi boynuzu pekmezi 1-2 kaşık haftada 5 kere
incir zeytinyağında bekletilmiş 2 tane haftada 5 kere
yazarken yoruldum ama hayıt ve aslan pençesini haftada 3 kere yaptım aralarda çünkü ondan sıkılıyordum son zamanlarda

Bende diyorum eger cocugum olursa bana benzesin . Boyu kocama benzesin. Kocam uzun boylu. Ben kisayim. Kocamin zoruna gidiyo. Kendini begenmissin diyor. Hayir kendimi begenmiyorum sen cok agresifsin bu yuzden sana benzemesin diyorum
:))) hahaha al benden de o kadar bizimkinin kız versiyonu olursa çok hoppa olur baş edemem ben.. ayrıca benim eşimin boyu kısa benim uzun yani aynıyız ben bayan olarak uzunum biraz topuklu giyemem yanında.
ben doğuracağım, o zahmeti ben çekeceğim için tabi ki bana benzesin istiyorum ben de... Tabi önce sağlıklı olsun.

Son düzenleme:
Aynen. Hayirlisi ve sagliklisi insallah

Suppersin canim maşallah...tekrar paylaştığın için de çok teşekkürler aşılamaya kadar yükleneyim diyorum ben de...adet olamama durumun beklendikmis, anladım.dedim adet olmadan da yumi olabiliyor demekki demiştim ama tedavidenmis.

Canım yüklen evet, taş atıp kolumuz yorulmuyor vucudumuz vitamin deposu olana kadar dolmalı ve ayrıca hormonları tetikleyende kesinlikle aile ilişkisi bunuda muhakkak sıklaştırmak gerekiyor ki hormonlar uyarılıyor o zaman bence ve biest... ve coenz ve melatonina çok ama çok etkili bence.

Vucutta vitamin patlamasi olacak

Vitaminler bende kilo yapiyor. Zayiflayamiyorum

Evet canım koenzim, omega ve melatonin,folik bende de etkili olan ben bunları hergun iciyorum.biesteron vermediler bana, doktor verdi di mi sana?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…