Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Anne olalımda tombul anneler olalım napalım, anne olabilmek için alıyoruz bu kiloları, her gramına can kurban :p
Sanırım biesteronun bana tüp bebek dusunmedigim için vermediler ben de çok yumi değil kaliteli yumi lazım sanırım, 50 tane de yumim olsa tup yapmayacağım için nasılsa hepsi atılacak.simdi anladım mevzuyu

Sanırım biesteronun bana tüp bebek dusunmedigim için vermediler ben de çok yumi değil kaliteli yumi lazım sanırım, 50 tane de yumim olsa tup yapmayacağım için nasılsa hepsi atılacak.simdi anladım mevzuyu
Canım biesteronu amh düşük olan hastalara veriyorlar aslında tüp bebekle ilgilisi yok daha çok kalite için etkili ve sayısınad a etkisi var aynı zamanda. biesteron dha yani bir gençlik hormonu gibi düşün yaşlılara da veriliyor çoğu zaman bileşeni s..ks hormonu sentezinde kullanılan bir madde.

O kadar doktora gittim son 1 sene 1 tanesi bana biesteron koenzim al demedi.

Canım biesteronu amh düşük olan hastalara veriyorlar aslında tüp bebekle ilgilisi yok daha çok kalite için etkili ve sayısınad a etkisi var aynı zamanda. biesteron dha yani bir gençlik hormonu gibi düşün yaşlılara da veriliyor çoğu zaman bileşeni s..ks hormonu sentezinde kullanılan bir madde.
Biliyorum canım hormon, ama daha çok sayı arttırdığını duymuştum bi bakayım ben ona :KK66:

O kadar doktora gittim son 1 sene 1 tanesi bana biesteron koenzim al demedi.

Canım bies... tartışmalı bir ilaç ve amh değeri 0'ın altında olanlara veriyorlar genelde yani kalp krizinden meme ka... kadar etkileri olabilen bir ilaç.. Kıllanma yapıyor, sesi kalınlaştırıyor bi çok etkisi var yani. Yaşı geç, erken menapoz teşhisi ve AMH çok kritik olanlara veriyorlar.
Sana o yüzden vermemişlerdir inşallahta ihtiyaç duymazsın canım..

Bana da tatlim..araştıra araştıra,tirmalaya tirmalaya buluyoruz.... dvit bile vermedi halbuki değerin sınırın altındaydı, güneşte gez yeter dedi yahu :KK66:
Canım senin de zaten bi...teronsuz maşallahlı yumoşların oluyor o yüzden gerek duymamışlardır ki bence de gerek yok size...

İyi akşamlar canlarim. @illusive tedavin hayırlı olsun canım. B bursa_83 purplebliss purplebliss benim adetim pazar günü bitmişti, ama bugün kahverengi akıntı geldi ve artacak gibi. Hayittan mi oldu acaba yoksa yine kist mi oldu diye düşündüm. Siz böyle bir şey yasadiniz mi?

X