Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

ya evet ya yumurta nakli ya da dondurulmuş yumurta diyolar..olsun nolursa olsun 56 yaşında hamile kalınıyosa geç kalmış sayılmayız halaaaaaaaaaaaaaaaaa:rapci::rapci:
yumurta nakli ile kendi bebeğin olmuyor ki diye biliyorum eğer oluyorsa hemen yapalım :p

Kesin mi o haber?
Doktorlar imkansiz,yumurta naklidir diyorlar.
Kendini nasil iyi hissedeceksen oyle yap tabi canim ama tedavi olmasan da biraz takviyelere agirlik verebilirsin. Daha sonra tedaviye kararverirsen de biraz da vücudunu hazirlamis olursun.
Esinin bile haberi yokmus konser esnasinda ogrenmis adam dediklerine gore tup bebek vs olmasi mumkun degildir herhalde adamin haberi yokken

yumurta nakli ile kendi bebeğin olmuyor ki diye biliyorum eğer oluyorsa hemen yapalım :p
Donasyonu duydugum zaman kanim cekiliyor yemin ederim ama buyuk de konusmak istemiyorum olur da hic olmazsa evlat edinmeden once kendim hamileligi tatmak icin belki dusunurdum.off allahim sen yardimcimiz olsun.evlat edinenler bile kendi canlarindan gibi seviyorlar cocuklarini herhalde karninda tasiyanlar da geri kalmazlar o duygudan hatta one gecer annelik duygusu.bi sekilde kaniyla caniyla buyutuyorlar 9 ay ve sonrasinda bir ömur.allahim bize bizim yumilerimizden evlat nasip etsin ins

Oyle bir saatte regl oldum ki 19.30..devlete gitsem yarin ctsi...hadi kani ozelde vereyim özele gitsem gidecegim merkez şu an kapali..hakikaten hic olmasini istemedigim bir saat.ne yapayim ben simdi?:kızgın::skandal::mad:

Oyle bir saatte regl oldum ki 19.30..devlete gitsem yarin ctsi...hadi kani ozelde vereyim özele gitsem gidecegim merkez şu an kapali..hakikaten hic olmasini istemedigim bir saat.ne yapayim ben simdi?:kızgın::skandal::mad:

Canim ozele yarin git,neden simdi gidiyorsun ki?
Bebis yoksa adet olmak candir. Insallah senin icin hayirli gunler baslar.

X