Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canım sen tedavidesin, düzenli olarak yükselecek e2.
Gelişen yumurta başı 150 civarı yükseliyor e2, doktor da söylemiş ultrasonda bakıp zaten sanırım. 2 folikül de döllenirse istememene rağmen ikizler gelebilir hazırlıklı ol derim.
:nazar::nazar::anneadayı:
Progesteronun da 1.5 üstüne çıkmaması lazım. Bu arada lh da çatlatma iğnesine kadar yükselmemeli. Az kaldı sevinçli haberler almamıza hissediyorum..
:halay: :halay: :halay: :halay:
:skandal::skandal::skandal::skandal:
Oyyy çok saol tatlim progesteron 0.3 çıktı bugün,her şey yolunda dedi ya, sonu güzel olsun insallah

Bir kac kişi degil. Bir mucize olsun inşallah hepimiz sağlıklı ve hayırlı bebislere hamile olalım insallah

Tabiki canim birkac kisi degil hepimiz olalim. Yani birileri baslasin hamile kalmaya da biz de daha da umutlanalim ve basaracagimiza daha cok inanalim manasinda demek istedim.

Topigin ev sahibi olarak yolu açma ve sizlere moral olma vazifesi benimdi lakin başaramadım, çok üzgünüm bunun için. İnşallah bu ay güzel haber verebilirim de hepimiz bi şenlenir , güzel haberleri sırasıyla veririz..

Canim uzulme. Her seyin vakti saati var,demekki daha vaktimiz gelmedi. Hayirlisi ne zamansa o zaman gelsin bebisler. Insallah senin vaktin saatin bu asilamadir:)

Topigin ev sahibi olarak yolu açma ve sizlere moral olma vazifesi benimdi lakin başaramadım, çok üzgünüm bunun için. İnşallah bu ay güzel haber verebilirim de hepimiz bi şenlenir , güzel haberleri sırasıyla veririz..
hehehe ben yazacaktım az önce konu sahibinin hamile kalması herkese umut olacak inşallah başaracaksın canım herşey güzel gidiyor ve maşallah güzel devam edecek..

X