Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Ay cok guzeldir beypazarı kurusu..ben tatli sevmedigimden favorilerim arasindadir.iyi etmissin alip afiyet olsun.mayadan kac kac nereye kadar..azicik da keyif veren seyler yiyelim

Caniiiim o kismi cok onemli zaten. Esinin rahatligi onemli. Baska erkeklerin sira bekledigini gormek bile erkekleri gerginlestirebiliyor.
Ay ama kadina uzuldum. Iste en zoru da bu. zaten tedavilerde mucadele veriyoruZ,bir de eslerle vermemeliyiz. Bazi erkekler sinirlerine hakim olamiyor. Allah o kadina yardim etsin.

Ay cok guzeldir beypazarı kurusu..ben tatli sevmedigimden favorilerim arasindadir.iyi etmissin alip afiyet olsun.mayadan kac kac nereye kadar..azicik da keyif veren seyler yiyelim

bu hayatta neden keyif veren yiyecekler zararli.
Ben tatliya da olurum ama tadi guzelmis.
Valla akupunktura basladigimdan beri beyaz ekmek,peynir,sut neredeyse yok hayatimda. Istanbuldayken biraz ciktim bu beslenme programimdan ama yeniden devam. Evimde daha iyi yapabiliyorum beslenmeyi.baska bir yere gidince arada kacamaklar oluyor

aynennn, eşler bizi rahatlatmalı, tüm yük bizim üzerimizde zaten, bi de onlarla uğraşmamalıyız...kadına hiç üzülme bu mesajı 2009 da mı ne yazmış, ben de baktım sonra olmuş bebişi :)

kızlaaaarrrrrr, bomba! şimdi bi topikte okudum kibariye 56 yaşında hamile miymişşş???? bak yaaaa, maşallah ne doğurgan kadınmışşşş

aynennn, eşler bizi rahatlatmalı, tüm yük bizim üzerimizde zaten, bi de onlarla uğraşmamalıyız...kadına hiç üzülme bu mesajı 2009 da mı ne yazmış, ben de baktım sonra olmuş bebişi :)

Heee,iyi bari:)))
Normal yolla mi olmus,merak ettim.

Hakkini yemeyim,allah razi olsun esimden,ne desem yapar,her istedigim doktora goturur. Destekleri cok onemli.

kızlarrrr ne soracam bizim evlilik cüzdanı kayıp, aşılamada istiyorlar mı? yeniden çıkarmak gerekir mi? hiç umursamamıştık biz...

Bizde istediler asilamada.
Hatta bazi tup bebek merkezleri ilk gorusmeye gittigimizde de istedi.
çok enteresan bizim yıllar önce bi otel seyahatimizde yok oldu gitti, ne olduğunu bile hatırlamıyoruz nasıl çıkar ki yenisi? Allah Allah hiç aklıma gelmezdi.

ama nüfus cüzdanlarımızın yenilenme tarihinden çıkmaz mı, nikahtan hemen sonra yenilendi nüfus cüzdanları? kütük eşimin kütüğü???

17 hazirandan beri ben de dagittim.izmire gidince ister istemez duzen bozuldu.neyse geldik gunah cikartiriz artik

Heee,iyi bari:)))
Normal yolla mi olmus,merak ettim.

Hakkini yemeyim,allah razi olsun esimden,ne desem yapar,her istedigim doktora goturur. Destekleri cok onemli.
Sagolsun benim esim de ozellikle bu konuda ne desem yapar ama sevmiyor malesef hastane doktor isinde geriliyor.adamin kimyasi degisiyor..eve gelince hersey normal

Ben de 2 ay sonunda yeniden yaptiracagim tahlilleri,sonuclara gore ya yeniden ayni sekilde devam edin diyecekler ya da incir kurune veya baska kure gec diyecekler.

Ben de önümüzdeki adetle tahlilleri yaptıracağım canım. Bir ay kullandıktan sonra yani. Sen galiba Saraçoğlu ndan almıştin değil mi?

Hadi gozunaydin.en basit sey insanin kafasina cok takiliyor bu surecre
Saol canim aynennn,topikte kızın biri yazmış, evlilik cüzdanı olmadığı için iptal oldu diye de ondan panikledim. Belki onlar nüfus cüzdanı değiştirmemiştir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…