Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Gunaydin canlarrrr..mutlu haftasonlari..tatile gidenlere iyi tatillerrr tatilleri bereketli olsunnn..:21:bugun benimmm dogummm gunumm iyi ki dogmusumm bennnn..kendimi cok sevdigim dogrudurrr:halay::rapci::KK54::KK24::KK73::KK6::KK31::KK55:

Gunaydin canlarrrr..mutlu haftasonlari..tatile gidenlere iyi tatillerrr tatilleri bereketli olsunnn..:21:bugun benimmm dogummm gunumm iyi ki dogmusumm bennnn..kendimi cok sevdigim dogrudurrr:halay::rapci::KK54::KK24::KK73::KK6::KK31::KK55:
Aaaaaaaa guzel nice saglik ve bebis dolu yaslarin olsun. Cnm burcdaşim yarinda benim d. Gunummmm :halay::halay::halay::KK76::KK76::KK15:

Iyki dogdun D dstn33
Iyki dogdun D dstn33
Iyki dogdun iyki dogdun mutlu yillar mutlu yillar sanaaaaaaa:KK74:
Dogum gunun kutlu olsun canim. Bu yeni girdigin yasin sana en guzel haberleri ve mujdeleri getirsin. Veeeeee tabiki bekledigin en guzel hediyeni versin rabbim sana:emir_bebek:

Esinle ailenle sevdiklerinle saglikli,huzurlu,mutlu bir omur nasip etsin rabbim.:nazar:

Iyki dogdun D dstn33
Iyki dogdun D dstn33
Iyki dogdun iyki dogdun mutlu yillar mutlu yillar sanaaaaaaa:KK74:
Dogum gunun kutlu olsun canim. Bu yeni girdigin yasin sana en guzel haberleri ve mujdeleri getirsin. Veeeeee tabiki bekledigin en guzel hediyeni versin rabbim sana:emir_bebek:

Esinle ailenle sevdiklerinle saglikli,huzurlu,mutlu bir omur nasip etsin rabbim.:nazar:
Tesekkurlerrr tesekkurlerrr iyi ki varsinn gonul dostum kader arkadasimm..hepimize gelsinn bebislerrr:anne:

Mutlu ve bebisli ve saglikli ve huzurlu bir omur diliyorum canim sana.
Unutur muyuz hiiiiic,asla:)
Cnmmm binlerce kezzz aminnnnn hep birlikte insallah Rabbim ayni gruba bebeklerimizin gazindan ishalinden mamasindan bahsetmeyi forolarini paylasmayi nasip etsin insallah...:halay::halay::halay::KK15::KK68::KK9:

X