Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

yaaa sormaa hersey cok guzel gıdıodu 5. ayımda bır ayda 8 kılo bırden aldm ondn sonra flım koptu bende decavıt dıye vıtamın kullandm o kılo yapıomss bıraktm normal ınsana döndum ama o cok kılo aldgm ayy aşırı tatlı yıyodum bogazım durmuodu hıc doktorm yasakladı smdıı azcık ucundn ucundan yıyorm
:KK66: Toplamda kaç kg oldu ? Zaten 7-8 kilo doğumda gider, emzirirken de verirsin, kolay gider

bunun sihiri tatlıdaymıs ben onu anladım tatlıyı kestım onbes gunde bır kılo alıorm bır aydr sende öle yaparsn ztn organık dengelı beslenmeyı sevıosun sen
Öyle ama gebelikte her şey değişiyor,tstli yemeyen ben tatlıya as ererim kesin,tabi o günleri gorebilirsem

yok suan normal dedı heralde gözumu korktmak ıcın öle söledı az yıyım dıye esım dedı cok ıyı baktım dedı az bak dedı cok ıyı bakmıssın dedı :KK70: pazartesı kontrlum var bakalım ne dıcek smdı bası asagda
Güzel haberlerle dön inşallah cnm

Öyle ama gebelikte her şey değişiyor,tstli yemeyen ben tatlıya as ererim kesin,tabi o günleri gorebilirsem
ben emınım sen cocuk yapmaya karar verdgn aylarda hamıle kalcaksn bende hıc tatlı yemıodum bana dıolardı ne bıcım erkege hamılesn tatlı yemıosn dıe sonraaa bı basladm bbagımlılık yapıo bıde

ben emınım sen cocuk yapmaya karar verdgn aylarda hamıle kalcaksn bende hıc tatlı yemıodum bana dıolardı ne bıcım erkege hamılesn tatlı yemıosn dıe sonraaa bı basladm bbagımlılık yapıo bıde
İnşallah cnm, son dusuk canımı sıkmadi değil, biraz ara verdim o sebeple, bakalım önümüzdeki aylar ne gösterecek. Tatlı kilo aldırır tabi, hem şeker, hem hamurisi..

İnşallah cnm, son dusuk canımı sıkmadi değil, biraz ara verdim o sebeple, bakalım önümüzdeki aylar ne gösterecek. Tatlı kilo aldırır tabi, hem şeker, hem hamurisi..
evet o dönmler takıp ettım vardr bı hayır canının sıklması normal öncedende kımyasallar vardı smdı ne yapıosn peki doktra gtmeyı dusunuomsn kaan beye gtmeyı dusunuodn bı ara sanrm

ınsallah tek sıkıntım suan dogum belkı ıkı hafta erken olursa anıden kurbana denk gelıo doktrm da ızınde oluo 9 gunluk ttıl vary a
Ben kurban bayramı sabahı doğmuşum,erken doğum.hastanede o yıllarda tabi bi tek annem varmış:KK66: bi hemşire bi de nöbetçi doktor :KK66:hiç takma kafana,hayirlusi ne ise o olsun

evet o dönmler takıp ettım vardr bı hayır canının sıklması normal öncedende kımyasallar vardı smdı ne yapıosn peki doktra gtmeyı dusunuomsn kaan beye gtmeyı dusunuodn bı ara sanrm
Öyleydi ama bayram sonrasına erteleyecegim sanırım. Canim eşim geldi şimdi eve yemeğini hatırlatayım,yatarim da sonra, kopmayalim olur mu, dön aramıza :KK66: Allah A emanet ol

X