Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Benim gecen ay 15.gun esit 2 cift cizgi olmustu ovulasyon testinde.bu ay 8 ve 9.gun koyulasmaya basladi ben 10 ve 11.gun kesin iki esit cizgi olur diyordum olmadi.bugun nerdeyse hic yok.nie boyle oluyor.kacirdim mi sonra mi yukselir die kafayi yicem.yani oluruna da birakamiyorum cift cizgiyi yakalarsak dogru zamani degerlendirelim sperm sayi ve hareketliligi yetersiz olmasin die.pfffff:oha::kızgın:o_O

Benim gecen ay 15.gun esit 2 cift cizgi olmustu ovulasyon testinde.bu ay 8 ve 9.gun koyulasmaya basladi ben 10 ve 11.gun kesin iki esit cizgi olur diyordum olmadi.bugun nerdeyse hic yok.nie boyle oluyor.kacirdim mi sonra mi yukselir die kafayi yicem.yani oluruna da birakamiyorum cift cizgiyi yakalarsak dogru zamani degerlendirelim sperm sayi ve hareketliligi yetersiz olmasin die.pfffff:oha::kızgın:o_O
Alla Alla demek ki ovulasyon günün değişiklik gösteriyor ve yakalayamadığın saat aralığında belki yumurtlama hızlı olup bitmiştir :KK58:

Beren Saat'e Amerika’da operasyon
Türkiye’de birkaç kez tüp bebek tedavisi deneyen Beren Saat, istediği sonucu alamadı. Halen ABD’de olan güzel oyuncunun, tedavisine burada devam etmek için Los Angeles’a gittiği söyleniyor.

http://www.milliyet.com.tr/beren-saat-e-amerika-da-operasyon-magazin-2292988/

Kızlar Beren Saat Amerikaya gitmiş tedavi için.. Burada yapılmayan Amerikada yapılan tedavi nedir ki acaba?
genç halbuki o kız daha yaa,30 unda var mıdır ki

saol cnm evet cok sukur az kaldı önmzdekı ay ortası yada sonu gbı olcak dogm normal yolla oldu ıstanbulda ülkü carkman dı doktrm ıkı ay baska doktra gttm yumurta takıbı kloomen vs sınırlendım degstrdm suankı doktrma gttm baya motıve ettı benıı rahm flmı cekıldm uc ay dınlen dedı hamıle kalırsn sen dedı bır ay snra hamıle kaldm
Sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah :KK66:

Okudum da yalanlamış hep beren saat tüp tedavisi gordugunu, ne hale sokuyorlar insanı yaaa, sonunda belgeleri bulup yayınlamışlar! Çok mu lazım o belgeleri bulmak herkesin kendi hayatı,kendi ozeli... kizdim vallahi, ünlü olmak pek zor

bugün aynı habere ben de denk geldim ne kadar ayıp bişey yaa yaptıkları :KK43: 82 doğumlu diye biliyorum canım ama artık yaşı kalmadı malesef infertilite olaylarının :KK43:

Malesef mahrem diye bisey kalmamis. Ayibin disinda suc ayni zamanda yaptiklari sey. Merkeze tazminat davasi acarlar belki. Sonucta hasta mahremiyeti diye bisey var. Unlusun diye her seyin ifşa mi olacak yani.

genç halbuki o kız daha yaa,30 unda var mıdır ki
Canım işte artık yaşa bakmıyor bu hormonlar :KK43: kız stresli bir iş yapıyor etkilenmiş olabilir Rabbim şifasını versin. Ben eğer haber doğruysa Amerika da Türkiye de olmayan bir tedavi yöntemi mi var acaba diye kendim için merak ettim aklıma gelen orada geliştirilen kök hücre oldu. Haber yalansa öyle bir şey yok demektir.

Canım işte artık yaşa bakmıyor bu hormonlar :KK43: kız stresli bir iş yapıyor etkilenmiş olabilir Rabbim şifasını versin. Ben eğer haber doğruysa Amerika da Türkiye de olmayan bir tedavi yöntemi mi var acaba diye kendim için merak ettim aklıma gelen orada geliştirilen kök hücre oldu. Haber yalansa öyle bir şey yok demektir.
Doğrudur tatlim, belgeleri bulmuş basın yayınlamış :KK66: ayıp etmişler kadına, biz de halk olarak tabiki arastiracagizzz :KK66: onlarda para var çare var cozerler sıkıntı neyse, olan bize oluyor :KK66:

Beren Saat'e Amerika’da operasyon
Türkiye’de birkaç kez tüp bebek tedavisi deneyen Beren Saat, istediği sonucu alamadı. Halen ABD’de olan güzel oyuncunun, tedavisine burada devam etmek için Los Angeles’a gittiği söyleniyor.
Kameralardan uzak kalmak icin yurtdışında yaptırıyor. Yoksa uygulama ayni fark yok. Tek farki donasyon sistemi türkiyede yasak ama yurtdışında serbest

http://www.milliyet.com.tr/beren-saat-e-amerika-da-operasyon-magazin-2292988/

Kızlar Beren Saat Amerikaya gitmiş tedavi için.. Burada yapılmayan Amerikada yapılan tedavi nedir ki acaba?

X