Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Gunaydinnnnnnn:)
Herkes iyi mi?
Kimseden ses seda yok:)
Mutlu haftalar olsun.
Haftanın nasıl başlarsa öyle gider.
Enerjik baslayalim, öyle de geçsin

Günaydın canım.
İnşallah çook güzel bir hafta olur hepimiz için. Kitabim sabah geldi :) 40. Sayfaya geldim güzel ve bilgilendirici altını çize çize okuyorum

Günaydın canım.
İnşallah çook güzel bir hafta olur hepimiz için. Kitabim sabah geldi :) 40. Sayfaya geldim güzel ve bilgilendirici altını çize çize okuyorum

Ben de 2 günde bitirdim. Güzel bir kitap. Beslenme, hafif egzersiz, akupunktur ve psikolojik rahatlığa önem veriyor yazar.
Önemli yerlerin altını çiziyor daha iyi oluyor diyecektim ama zaten cizmissin:)

Yeni ay yeni umut demek canım. Bir dahaki ay bebisinin sana geldiği ay olsun inşallah.
Sen istersen böyle devam etmez:)
Amin canim inşallah bir dahaki ay hepimize gelsin bebisimiz hatta bebislerimiz:) ilk şoku atlattım sanırım iyiyim Allah nasip etmemiş hem yıkanması gereken halı var onu yikayacagim kac gundur belki diye bekletiyordum hayat devam ediyor:) biz de anne olacağız Elbet inşallah:)

:)))) ben de büyük temizlik yapacağım zaman bekletiyorum, adet olursam yapıyorum.
Umut etmeye ve rabbim den istemeye devam. Bebeklerimiz geliyor, ben inanıyorum.

Ben de 2 günde bitirdim. Güzel bir kitap. Beslenme, hafif egzersiz, akupunktur ve psikolojik rahatlığa önem veriyor yazar.
Önemli yerlerin altını çiziyor daha iyi oluyor diyecektim ama zaten cizmissin:)
:) Evet canım çizerek okuyorum eşim bir yandan gülüyor halime. 40. Sayfada kaldım dün işlerim vardi, bugün devam ediyorum.

Kitapta yazılanları burda da paylaşırmisin

Şimdiye kadar okuduğum kadarıyla beslenme ve stresin fertilite üzerinde çok etkisi var. Ki benim de en çok dikkat etmem gereken konular bunlar işlem görmüş yiyeceklerden, paketli ürünlerden tatlandırıcı içeren ürünlerden uzak, durmak gerekiyormus. Yüksek ısıda pişirilmiş yiyecekler de cok zararliymis. Protein seviyesinin dusuk olması yumurta uretememeye sebep olabiliyormuş. Bugday ve süt ürünlerini azaltmamiz gerekiyor.
Ve Stres de üreme hormonlarıni direkt etkiliyor muş. Biliyoruz ama uzak duramiyoruz..

Günaydın kizlar.
illusive naptin canım? Gittin mi doktora ?
Inşallah buyumuştur yumişler.
D dstn33 yoksun canım ?
moyaalitu iyi misin?
Canim buralardayim..girip bakiyorum hep ama yazmiyorum..biraz modum dusuk yazip kimsenin enerjisini almak istemiyorum.guzel haberler icin dua ediyorum.allah yardimcimiz olsun bizi de mucizesiyle sevindirsin ins.
illusive hadi insallah guzel bir haber gelir senden..icimiz acilir ...

günaydın güzellerrrr....

herkes iyidir umarım... bir kaç gün önce diş doktorum ile görüştüm, artık antibiyotik ve röntgen çekmeyeceğini korunmama gerek olmadığını söyledi...önümüzdeki 2 gün kaçırmadıysam eğer ovulasyon beklentim var... gerçi az önce test yaptım çok silik..belki de kaçırdım...bilemiyorum ki....

rahim yeterince dinlendi gibi. bu ay sanırım korunmayacağım..vitamin, folik vs hç bir şey yok sanırım 1 aydır... bakalım bi deneme daha yapayım diyorum, önümüzdeki regl ile izmire kaan beye gidip bi görüşeyim aşılama düşüneyim diyorum...hakkımızda hayırlısı

Teşekkürler

Kaan beyden cok memnun kalan okudum kk da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…