Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Gunaydin canimm mutlu pazarlar sana da..bandirmada misin hala..ay benim hic ankaraya donesim yok..bir sonraki adete kadar burdayiz kismetse

Sağol canım. Kahvaltı sonrası gazetelere dalmışim. Evet bandirmadayim ama yarın gideceğim nasipse. Akupunktur ve fototerapimi aksatmak istemiyorum.
Canım bu sıcakta en güzeli yazlık valla. Nasılsa bütün kış ankarada olacaksın. Denizin havanın sahilin tadını çıkar. Kış için enerji depola. Son güne kadar kal orda:)

Canlarim birşey soracagim, benim adetim cuma günü bitti ama hafif akıntı devam ediyor. Bu hafta içi de hsg çekilecek. Eğer o zamana kadar bu akıntı bitmezse çekilir mi yine?

Canim bana da ilk söylediği cümle buydu kadın doğumcunun. Ben kendi kendine olur bir problem yok diyecek sandım. Ama erken menopoz durumu var, hem tüp deyince başımdan kaynar sular dökülmüştu. Aynı korkuyu yaşıyorum ama aklıma getirmemeye çalışıyorum. Ya yumurta biterse diye düşündükçe beynime ve vücuduma olumsuz sinyal göndermekten ve yumurtamin hiç çıkmamasından korkuyorum. O yüzden özellikle akupunktur ve her zaman yumurtalarım var diyorum. Kendi uyguladığım şeyleri söylemekten başka bir şey gelmiyor elimden.

Deneyeceğim Can'ım elimden geleni yapacağım ama üzüldüm tabi ama bakalım salı günü dilerim herşey daha güzel olur.

Canım hala daha umut var. Biraz zor belki su an senin için olumlu düşünmek, moralin bozuk ama inancımız tam ve bu mucizeyi yaşayan çok. İnşallah olacak. Salı günü kontrolün inşaallah güzel geçer. Duaya devam edelim

Sağol Can'ım inşallah güzel geçer evet duaya devam ediyorum...

X