Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Allahım güç versin hepimize inşallah bunların sonucunda ikiz bebeklerimize kavusuruz ... benimde 3 yıldır sürekli kist problemim vardı ben sabahları aç karnına bal tarçın çörek otu ve ısırgan otu tohumu tükettim hamd olsun 5 aydır düzenli adet oluyorum

Günaydın canım :) Aynen tahmin ettiğin gibi hummalı bir çalışma içersindeyim Ve regliim bu arada onu da araya sıkıştırayım dedim

Beautyguru canim bugun mu kese ve kalp atisini gormeye gidecektiniz?

Günaydın canım, sağolasın tedavilerin arasında bizleri unutmadığın için..
Allahın izniyle keseyi gördük, kalp atışını duyduk 1 saat önce. Gözlerim dolu dolu geziyorum mutluluktan.
heyecandan günlerdir uyuyamıyordum.
Allah nasip etti şükürler olsun. Sizlere de göstersin tez zamanda.

Benim de gozlerim doldu simdi. Kimbilir nasil guzel bir duygudur. Dunyanin en guzel seslerinden biridir herhalde. Allah kucagina da almayi nasip etsin insallah.

Unutur muyum hic:) merak ediyorum sizleri,naptiniz diye.

Allahim bu duygulari yasamayi bize de nasip et

çok sevindim canım çok şükürrr

Canim bu senin kacinci tedavindi?

Sagol canim dusunup sordugun icin..allahtan umit kesilmes diyelim ama iyi..kotu hastaliga yakalanmis evlerden uzak..son evrede sanirim.allah aci cektirmesin

Sen de sagolasin canim.
Insallah allahim sifa versin. Allahtan umit kesilmez ama iyi degilse de dedigin gibi aci cekmesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…