Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kac gundur yoktun canim,iyi olmana sevindim. Insallah senin de dis tedavin guzel gecer.

Ben bugun daha iyiyim. Dun iyi ki randevu almisim ve kacirmamisim bu donemi. Pisman olabilirdim.
D dstn33 ve illusive illa git dediler. Esim de israr etti. Bakalim hayiŕlisi olsun canim.

no_name_
illusive
G gulbil10
Kizlar sagolun. Simdi geldim doktordan. 3 antral folikul var dedi.
Prolaktin 26 cikti,dostinex verdi. Bugun ve cuma icecegim.
Tsh 2 cikti. Zaten hap kullaniyorum.
6 ay sonra baktirdigim fsh 5.5 cikti,doktor cok iyi dedi.
Dogal takip olacak dedi ve klomen verdi. Sabah aksam 2şer tane icecegim.
Pazartesi sabahi da kontrole cagirdi.
Insallah hepsi kaliteli olur,icleri dolu olur ve onlarin biri veya ikisi bana bebis olur

Canim hadi hayirli olsun yeni tedavin.E2 ye bakmadilar mi

Canim hadi hayirli olsun yeni tedavin.E2 ye bakmadilar mi

Tedavin olsun canım. İnşallah bu son tedavin olur ve bebişlerin ikiz olur.

Her yigidin yogurt yemesi baska..senin doktor da gerek gormemis demek.vardir bildigi.simdi tup bebek mi olacak.yoksa klomen catlatma ignesi seklindemi devam edecek surec

Evet canim. Istanbuldaki doktor bunlarin hicbirine bakmaz,e2 ve progesterona bakardi. Her doktor farkli.
Evet canim tup bebek. Kontrollerin sonucunda istenilen buyukluge gelirse yumisler,toplanacak.

Avokadoyu yemeye basladim. Zeytinyagi doktum ustune. Kabak cekirdegi tadi geldi agzima. Degisik bir lezzeti var.
Avokadoyu limon sarimsak zeytinyagi ve maydonoz karisimi ile oneririm cok da severim ben bu arada kabak cekirdegi mi aycekirdegi mi oneriliyor tam bilgisi olan var mi

Maydanozu yerim tek basina da bu donemde yersem zarari olur mu ki,söktürücü etkisi var ya maydanozun.
Canim cok az iki uc yapraktan bisey olmaz saniyorum.sokturucu etkisi kaynatip suyunu icince ya da kaynamis sute koyup buharina oturunca oluyor sanirim.ama sen zerre kadar icine sinmeyen birsey varsa yapma.ben de tek basina yememeyi tercih ederim ama salata kisir vs de tuketimi birakmadim.az da olsa dogruyorum

Ben de tam tersi maydanozu tek basina yerim ama salata ve kısırda yiyemem:)
Kısır cekti simdi canim bak:)

Mesela domatesi de cig yerim ama yemegin icindekileri esime veririm

Ben de tam tersi maydanozu tek basina yerim ama salata ve kısırda yiyemem:)
Kısır cekti simdi canim bak:)

Mesela domatesi de cig yerim ama yemegin icindekileri esime veririm
Ayy canim benim ben bugun yaptim gel beraber yiyelim bizim icin kisir cok onemli bir yiyecektir..ev salcamiz ve nar eksimiz zeytinyagimizla cok ciddiye alarizhatta gebelik dusunenler icin beslenme onerisinde bir ogunde bir tabak kisir bile okudum bulgur sogan var diye galiba. bi bakayim bulursam yine sizle paylasirim.
Hepimizin huyu farkli..ben de kisir severim ki salcayla yapilir ama domates salcali makarna yiyemem.

Oh maşallah! Fsh' da çok iyi çıkmış şükür.
Aman gitmemezlik yapma.. Az kaldı ikizlere.. Hissediyorum

Hayirlisiyla ve saglikla canim insallah. Cok sagol:)
Sen neler yapiyosun?
Ben evden işe işten eve canım. Tedavim halen sürüyor. Elimden geldiğince beslenmeme dikkat etmeye çalışıyorum. Tedavinde yumurta toplanana kadar salat-ı tefriciye okutmanı tavsiye ederim. Sonuçta yer gök dua.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…