Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kızlar gunaydin hepinize yeni ay, yeni umut başladı bu sabah. Erkenden kalktim hayitimi, aslanpencemi içtim, eşime keciboynuzu kurunu icirdim, pekmezimizi yedik, çörekotu bal tarçın karışımını yedim, 2 yumurta ve roka ile kahvaltimi yaptım, güne hazırım

Yarın hormon testini yaptıracağım, bakalım son durum ne olmuş

Bu arada kızlar tropiklerde okumuştum sanırım, ped'e çörekotu yağı mi ne damlatiyorlarmis, tuplerini açıyormuş galiba bi araştıracam, bilimsel açıklaması hakkında fikrim yok henüz, duyan var mi bunu ?

canım hamilelik durumundan emin olmadan keşke kürlere başlamasaydın. en azından roka yemeseydin.

Kuzum reglim geldi, cok yoğun pıhtı attım, bebek gitti, değer sağlıksız, yarın sabah yeni Dr randevu aldim, kimyasal gebelikti
sağlık olsun tatlım. bu ay inşallah hamile kalacaksın. bu arada ben incir kürüne başladım. incir kürünün kist yapmaması için haftadan 4 kez yumurta büyüklüğünde soğan ince ince doğranıp üzerine 1 yemek kaşığı sumak serpilip yemeklerden 15 dak önce yiyilecekmiş. onu da deneyeceğim. inşallah kist oluşmaz.

sağol canım, bence de bu ay kesin kalacağım kimyasaldan sonra gebe kalma şansı daha yüksekmiş topiklerden okudum zaten %80 inden fazlası da birsonraki ay hamile kalmışlar, tüm enerjimle bu aya hazırlanıyorum artık

topikleri okuyorum da kimyasal gebelik yaşayanların çoğuna doktor demek ki doğal yollarla hamile kalabiliyorsun, bu ona işaret demiş, sevindim yaa, demek ki ben de doğal yollarla kalabiliyorum... okumaya devam

topikleri okuyorum da kimyasal gebelik yaşayanların çoğuna doktor demek ki doğal yollarla hamile kalabiliyorsun, bu ona işaret demiş, sevindim yaa, demek ki ben de doğal yollarla kalabiliyorum... okumaya devam
tabıkıdeee kuzummmm sana menapoz dıyen tüp biile olmaz dıyen doktor utansın hemde daha sen gecen ay ögrendın kürlere bu ay basladın dırekkk netice alıodun

tabıkıdeee kuzummmm sana menapoz dıyen tüp biile olmaz dıyen doktor utansın hemde daha sen gecen ay ögrendın kürlere bu ay basladın dırekkk netice alıodun
aynen canım yaaaa, utansız eşşek herif! bakalım yarın yeni doktorum ne diyecek, ayyy ilk defa bu aya fazla umutlu başlıyorum....

aynen canım yaaaa, utansız eşşek herif! bakalım yarın yeni doktorum ne diyecek, ayyy ilk defa bu aya fazla umutlu başlıyorum....
bak kuzum sana şöyle söylim bnm fsh degerımmm neredeyse senın kinin yarısı ve kürleri 2 aydır kullanıorm ayrıca klomen vss senn en iyisini başardın suandemekki oluomuss onu ögrendınn bencede bu ayyy sendenn cok umutluyum

inşallah kuzum ben de her ay hepimizden umutluyum, istemek başarmanın yarısıdır, ve biz çok emin adımlarla ilerliyoruz, olacağına adım gibi eminim... aslına bakarsan yarın ki değerleri de hiiiç umursamamaktayım, çünkü değerlerin hiç önemi olmadığını anladım okuduğum yüzlerce sayfa ve yaşadıklarımdan sonra...yarın fsh isterse 1000 çıkabilir, zerre üzülmem...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…