Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

inşallah kuzum ben de her ay hepimizden umutluyum, istemek başarmanın yarısıdır, ve biz çok emin adımlarla ilerliyoruz, olacağına adım gibi eminim... aslına bakarsan yarın ki değerleri de hiiiç umursamamaktayım, çünkü değerlerin hiç önemi olmadığını anladım okuduğum yüzlerce sayfa ve yaşadıklarımdan sonra...yarın fsh isterse 1000 çıkabilir, zerre üzülmem...
yanıı fsh ne olursa olsunn pozıtıfsen gebelık olusabılıo demekkı ayrıca yarın kı fsh de cok onemlı umutlanmak ıcın su sekılde degerın kac ken olustugu yada olusabıldıgı gebelıgın cuma da bnm kontrolum var allahım inş guzel bi haber alırım dıcem de derken bile samimi degılım o kadar umutsuzum nedense gebelıgı kendıme konduramıyorum heralde

ben bayadır bakmıyorum bıyerlere neye bakcamıda bılmıorm artıkk ondan
benim şimdi derdim kimyasal gebelik geçirenler neler yapmış? bir konuya daha hakim olmanın haklı gururunu yaşamaktayım :p yakında bir jinekolog kadar bilgi sahibi olacam

benim şimdi derdim kimyasal gebelik geçirenler neler yapmış? bir konuya daha hakim olmanın haklı gururunu yaşamaktayım :p yakında bir jinekolog kadar bilgi sahibi olacam
aynen öle oluyo ınsannn basına gelmeeden bılemıyo maaleseff bakalım bende neler olcakkk kesın yerımde sayarım bu nasıl bır dönemsse bı gramm belırtı olmazmı yagu gecen ay hamıle olmadgm halde bırton belırtım vardı :KK70: hadi onuda gectımm kasıklarım yalandan batsa bare o kadar ilaç içtik dimi ayıpp

aynen öle oluyo ınsannn basına gelmeeden bılemıyo maaleseff bakalım bende neler olcakkk kesın yerımde sayarım bu nasıl bır dönemsse bı gramm belırtı olmazmı yagu gecen ay hamıle olmadgm halde bırton belırtım vardı :KK70: hadi onuda gectımm kasıklarım yalandan batsa bare o kadar ilaç içtik dimi ayıpp
hayırlısı neyse o olsun canım, her şey nasip kısmet, inşallah hamilesindir, değilse de üzülme önümüzdeki maçlara bakarız hep birlikte

hayırlısı neyse o olsun canım, her şey nasip kısmet, inşallah hamilesindir, değilse de üzülme önümüzdeki maçlara bakarız hep birlikte
aayy yok üzülmemm cünkü kocamı suclıcam ondnn ilşkiyi bıraktgmz için erken beni strese soktugu içinn zatenn adet olacagım kesın bak gör dedı dersin 3.günü fsh ciğime bi baktrymnmm zıplamısmı yerındemı

aayy yok üzülmemm cünkü kocamı suclıcam ondnn ilşkiyi bıraktgmz için erken beni strese soktugu içinn zatenn adet olacagım kesın bak gör dedı dersin 3.günü fsh ciğime bi baktrymnmm zıplamısmı yerındemı
benim ne çıkacak bakalım yarın değerler :p aaaa asıl senin prolaktin ne durumda acaba?

benim ne çıkacak bakalım yarın değerler :p aaaa asıl senin prolaktin ne durumda acaba?
bide o var ya bu prolaktının zıplaması için ben bişey yapmadımki nasıl oldu o anlamadım sutyen bile takmamm ben öle gezerım ortalıkda hele evde hiç takmam dısarı cıkmadan cıkmaya takarım

kimyasal gebelikten sonra siklus uzuyormuş, bakalım ovulasyonu yakalayabilecek miyim bu ay?

X