Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Günaydın Canım,
Evet Rabbimden önce sağlık diliyorum. Gerisi artık tevekkül.. Ben elimden geleni yapıyorum kendi çapımda.. Gerisini artık görerek anlayacağız.
Yumurta çıkma ihtimali olan kistlerin tedavisine devam etmedim. Çatlatma iğnemi olmadım doktoruma da söyledim. Başka sorunlarda vardı ve böyle düşük bir ihtimal için hem bu işlemi vs yaşamak istemedim.
Yeni adet dönemini bekliyorum artık. Ama doktorum sağ olsun beni arıyor, soruyor, pes etmememi söylüyor bana ne zaman hazır hissedersem kendimi tekrar kaldığımız yerden devam edeceğiz yeter ki sen vazgeçme ben yanındayım diyor. Her ay gideceğim takip ettireceğim eğer uygun yumurta görülürse toplatacağım..
İnşallah adet olurum da yeni bir ihtimal daha olur benim için...

Sadece folikasit aliyorum..vitamin dedin de bir suredir koenzim baslayayim mi bilemedim.doktor da tatilde olabilir diye aramaya cekindim.ablam zaten bana boyle sorularla gelme diyor.
Koenzim omega3 ve biesteron baslatan doktor olmadi bana ozetle
q10 ben kullanıyorum yaklaşık 1,5 ay oldu. Bu genel bi vitamin zaten. Tüp bebek için tedavi için gittiğinde doktor sana zaten bir protokol uygulayacak gerçi şimdi bilmeden vitamin kullanmakta sakıncalı.

Ne guzel boyle destek olan bir doktor bulabilmek.
Kendini nasil iyi ve rahat hissedeceksen oyle davran canim. Ne zaman hazir hissedersen o zaman basla.
Ben kendimi moral olarak cok hazir hissetmiyorum ama 2 adet gecti,bunu da gecirmek istemiyorum,o yuzden baslayacagim. Cok zaman gecirip bir de yumurtalari bulamama pismanligini yasamak istemiyorum.
Zaten baska canimi sıkan mevzular var ailevi. Bir de yumurtalar biterse iyice ben benden giderim herhalde.

Canım yaşın senin daha genç ve 2 adet geciktirmen belki sana psikolojik olarak iyi gelmiştir. Bu beklemende de vardır bir hayır. Doktorlardan ve tedaviden uzaklaşmak iyi gelmiş olabilir. Gidip gelmek bile insanı yoruyor o iğneler işlemler falan kolay değil. Bu adetinde inşallah bol bol yumurtan olur da o hep dilediğin ikizlerin bu tedavide olur..

Amin canim insallah
Kendimi motive etmeye calisiyorum ama moral olarak cok iyi degilim. Uzuuun bir uykuya yatmak istiyorum. Uyaninca her sey yoluna girmis olur belki.

Beautyguru canim testi tekrarladin mi merak ettim:) merak edip beklemeden yapmissindir belki dedim:)

Canım çok zor beklemek, perşembe günü yapılacak 2.kan testi. Ama 2. idrar testimi yaptım en azından artışı oradan gözlemek için, 2. çizgi iyice netleşmiş, değerim 111 iken silikti çizgi. Saolasın canım düşündüğün için.

Aramizdan biri basarmaya bu kadar yaklasmisken nasil dusunmem
Merak ediyorum canim ya. Yine iyi sabrediyosun,ben bugun yaptirirdim
111 gibi yuksek bir degere ragmen yine de silik miydi?
Hic hamilelik olmadigi icin cizgi nasil olur onu bile bilemiyorum,gunah bana
Insalllah 2ye katlanir ve o minnak kesecik gozukur,o kalp pıtı pıtı atar

Evet canım 111'de 2.çizgi silik çıktı ben de şaşırdım ona. Ben de hiç bir şey bilmiyorum, ilk defa bu kadar yaklaşıyorum hamileliğe.
Bugün ancak net gördüm 2. çizgiyi Allahın izniyle.

Ay ne güzel yaaa... Bu ana tanık olduk bizde. 41 kere maşallah.. Sağlıkla, huzurla kollarına da alırsın inşallah. Yine bol bol dua edeceğim sana da Can'ım.

Sen de görürsün en kısa Zaman da o iki kıpkırmızı çizgiyi Can'ım inşallah

Gunaydin kizlar:)
Herkese mutlu bir gun diliyorum.
Bu sabah itibariyle anamla sabah yuruyuslerine baslamis bulunuyoruz. Dun bir kac tane etek ve pantolon denedim,istedigim gibi durmadi. Bugunden tezi yok yuruyuse baslayacagim dedim ve kalktim. Bikac kilo vermem lazim.

Günaydın canım
hadi bakalım kolay gelsin.

Gunaydinnnn biraz gec oldu ama..biz aksamlari yuruyoruz..insan yuruyunce rahatliyor cok garip..kilo vermek disinda da yariyacak sana yuruyus emin ol.hem icime doguyor valla az kaldi bizim mujdeli gunlerimize

Evet canım 111'de 2.çizgi silik çıktı ben de şaşırdım ona. Ben de hiç bir şey bilmiyorum, ilk defa bu kadar yaklaşıyorum hamileliğe.
Bugün ancak net gördüm 2. çizgiyi Allahın izniyle.
Uzun zamandir icim burulmadan aldigim aldigim ikinci gebe haberi senin birinci haberi iki uc hafta once aldim.. fsh yuksek amh dusuk normal yolla kaldi..ikinci sen..digerlerine de haset etmiyorum ama sizinki kadar da coşamiyorum ne yalan soyliym...allah seninkini tamamina erdirsin bize de nasip etsin insallaahh

Canım çok çokiyi anlıyorum seni. Bir kuzenim ve 2 arkadaşımın hamile kaldığı haberini aldım yakın zamanda, arayamamıştım ne bileyim, bir şey sorarlar istemiyoruz şimdilik diyemem diye erteliyordum hep.. Tabi ister istemez de kıyaslıyorsun kendinle, şeytan düşündürüyor. Dün ikisini de arayıp tebrik edebildim daha. Çok farklı psikolojide oluyor insan, yaşamayan anlamaz canım gerçekten.

Gunaydinnnn biraz gec oldu ama..biz aksamlari yuruyoruz..insan yuruyunce rahatliyor cok garip..kilo vermek disinda da yariyacak sana yuruyus emin ol.hem icime doguyor valla az kaldi bizim mujdeli gunlerimize

Olsun canim sana da gunaydin:)
Kesinlikle yuruyus yaparken insan rahatliyor,haklisin. Hem ruha hem vücuda iyi geliyor yuruyus. Hele bi de deniz kenari olunca daha bi iyi geliyor.
Insallah canim. Rabbim cabamizi,istegimizi,dualarimizi goruyor. Bosa cikarmayacak. Allah buyuruyor ki "benim en ziyanda olan kulum benden ümidini kesendir".
Vazgecmek yok. Tabiki dibe vuruyoruz. Sabah mutsuz kalkabiliyoruz,ilerleyen saatlerdrle aciliyoruz veya mutlu kalkiyoruz sonradan huzunlenebiliyoruz. Hepsi bizim icin.
Her seye ragmen duayi,tevekkülü,tedaviyi,kürleri birakmamak lazim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…