Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

İste gidicem insallah havalardan cikilmiyoki evden havalar cokk sicak hayit icmistim ben gecen yil 1 ay bu ayda 1 ay sogN kuru yaptim bal tarcin corekotuda yaptim faydasi olmustur belki

İste gidicem insallah havalardan cikilmiyoki evden havalar cokk sicak hayit icmistim ben gecen yil 1 ay bu ayda 1 ay sogN kuru yaptim bal tarcin corekotuda yaptim faydasi olmustur belki

Valla canim hepimiz biseyler yapiyoruz ise yarasin diye. Insallah yariyordur. Ben de yapmistim sogan kurunu.

Valla canim hepimiz biseyler yapiyoruz ise yarasin diye. Insallah yariyordur. Ben de yapmistim sogan kurunu.
Aminnn insallah ise yariyordur vajinal ultrason mu daha iyi bilgi verir yoksa karindan olan mi acaba cunku ben gecen yil gittigimde vajinal ultrasona doktor bir kadinda su kadar yumurta olur sende daha fazla demisti galiba iyi biseyden bahsetti

Aminnn insallah ise yariyordur vajinal ultrason mu daha iyi bilgi verir yoksa karindan olan mi acaba cunku ben gecen yil gittigimde vajinal ultrasona doktor bir kadinda su kadar yumurta olur sende daha fazla demisti galiba iyi biseyden bahsetti

Iyi bisey soylemis,demekki yumurta sayin iyi. Fsh degisken bir deger. Stresli oldugun bir donemde hormonlar da alt ust oluyor ve degerler yuksek cikabiliyor.
Farkli bir doktora gidip yinr muayene olursun,icin daha rahat eder.

Insallah siz saglikla ki
hayır canım denememıstım hıcbısey hamıle kalmadan bır ay once rahım fılmı cektrmıstım aralıkta ocaktada hamıle kaldım
Insallah siz saglikla kucaginiza alirsiniz..allah bize de nasip eder umarim hayirlisiyla..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…