Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Günaydın
Hadi herkes akşam bi duş alsın negatif enerjilerini döksün, son zamanlarda çok olumsuz görüyorum herkesi. Kimseye faydası yok bu kafaların ben de çok girdim çıktım öğrendim artık. Allah hepimize önce sağlık versin sonra da kısmetimizde hayırlı olan ne varsa onu versin. Hayırsız olabilecek hiçbir şeyi bizlere yaşatmasın.

Menopoz kelimesini de hayatımızdan çıkaralım lütfen, fsh yükselir düşer, e2 yükselir düşer, folikül görülür görülmez. Bunların hepsini yaşadık, yaşıyoruz ve daha çok yaşayacağız. Buraya kendimize ve kendimiz gibi olanlara bir faydamız olsun diye geliyoruz, arkadaşımızla ailemizle paylaşamadığımız en özellerimizi birbirimizle paylaşıyoruz. Bu nedenle ben burdaki tüm arkadaşlarıma değer veriyorum ve bu gereksiz kafalara girilmesine üzülüyorum.

Lütfen silkelenin kendinize gelin artık hey

Aldim gazı daha da durmam

Benim kuzenimin esinde hic sperm uretimi yok..cok nadir gorulen bir durum olsa da yillardir cozemediler..sadece nasip kismet.bu zamanda ben herkesin bir sekilde er ya da gec anne baba olabilecegini dusunuyorum.

Benim kuzenimin esinde hic sperm uretimi yok..cok nadir gorulen bir durum olsa da yillardir cozemediler..sadece nasip kismet.bu zamanda ben herkesin bir sekilde er ya da gec anne baba olabilecegini dusunuyorum.

Insallah canim. Arada da olsa bu umudumu bazen yitiriyorum. Sanirim o gunlerdeyim. Gecer umarim yakin zamanda.

Bende de oluyor o dibe vuruslar..onceden daha uzun olurdu..aman hayal kir pozitif dusun diyenlerim dedigini hic yapamadim gebelik konusunda..ama dusundugum konuyi degistirmeye calisiyorum.sanirim bir iki aydir becerebiliyorum.esimi de didiklemicem artik.cunku normal yolla gebe kalma olasiligimi zayiflatiyorum o zaman da.allah yardimcimiz olsun

Cooook haklisin tum yazdiklarinda canim ama iste arada boyle oluyor(kendi adima soyleyim).
En son cikmadan once buz gibi suyu aciyorum,soklayim diye ama olmuyor

Insallah canim. Arada da olsa bu umudumu bazen yitiriyorum. Sanirim o gunlerdeyim. Gecer umarim yakin zamanda.
Ne hissettigini coook iyi anliyorum cunku ben de yasiyorum..la havle vela diyorum estagfrullah diyorum..tamamen gecmiyor ama hafifliyor.takilip gittigim ay hormonlarla bana donus yapiyor cunku

Gecen gun bir yerde okudum. Surekli kendinizi hamile olarak ve cocugunuzla zaman gecirirken hayal edin diyordu. Dusunce gucu onemli kesinlikle. Okudugumdan beri yapmaya calisiyorum bunu.
Bir de akupunktur igneleriyle yarim saat yatarken benim de yumurtam ve bebegim olacak diyor surekli kendime.

Ne hissettigini coook iyi anliyorum cunku ben de yasiyorum..la havle vela diyorum estagfrullah diyorum..tamamen gecmiyor ama hafifliyor.takilip gittigim ay hormonlarla bana donus yapiyor cunku

Az once esim ise gitmeden aynisini soyledi biliyor musun canim:)
Canim sıkkın. La havle cek surekli dedi:)
Anladigini cok iyi biliyorum canim. Zaten buranin en guzel yani benim icin,gercekten anlamak ve anlasildigimi bilmek.

Ruyalarimda cok sık goruyorum bir bebegim oldugunu.bilincalti muhtemelen ama hayal kurmakta zorlansam da ruyalar aklimda hep.ha bir de en iyi dogumhane ya da sezeryan hayallerim kuvvetli hakkimi yemiym ablamin arkadasinin yanina takibe gittigimi falan dusunuyorum cok guzelll hissediyorum

Az once esim ise gitmeden aynisini soyledi biliyor musun canim:)
Canim sıkkın. La havle cek surekli dedi:)
Anladigini cok iyi biliyorum canim. Zaten buranin en guzel yani benim icin,gercekten anlamak ve anlasildigimi bilmek.
Hakikaten 5 vakit namazim olmasa da dilimde duam var..isyan amacli degil ama yuzlerce ya varis cekmeyi biraz biraktim cunku psikopata baglamistim.sadece cocuk icin dua ediyordum nerdeyse.simdi allahim beni selamete cikar diyorum.hepimizi selamete cikarsin allahim

Baslarda ruyamizda bebek gorunce galiba bu ay olacak diyorduk esimle. Ama ruyalarda bile tecarubelendik. Bebek olmayinca, cok dusundugumuz icin ruyaya girdigini anladik:)
Hatta bir ay balkonumuzda bir emzik vardi. Yine heveslendik ama yine olumsuzdu. Gecen ay aderim ilk defa 23 gun sonra geldi,hep 21de gelirdi. Yine olmadi.

O yuzden artik anlam yuklemiyorum biseylere. Kalp atisini duyup kucagima alinca inanirim.

Ben de ramazan basladiginda her gun 707 defa ya varis ve 100 defa ya evvelü cekiyordum. Sonra iftar davetleri baslayinca kosturmaktan ve yorgunluktan cekemedim. Dun yine basladim.
Olsun canim sen birakma. Neden ne olursa olsun duaya devam edelim canim.

Aynen oyle..ben kac normal dogum yaptim kac sezeryanruyalarimdan deneyimliyim hic birinden korkmuyorum
kiz da dogurdum erkek de..ustune emzirdim ruyarimdaaha da bu sefer olacak dedim hep.. Olacak insallah

Insallah canim duayi birakmiyorum kesinlikle.sadece cocuk odakli duaya ara verdim.baslarim yine

Benim 25.gunde gelirdi adetim en gec 27..son 2 aydir 29 da geliyor.hamile degilsek dongu kisa olsun dimi ama

Aynen oyle..ben kac normal dogum yaptim kac sezeryanruyalarimdan deneyimliyim hic birinden korkmuyorum
kiz da dogurdum erkek de..ustune emzirdim ruyarimdaaha da bu sefer olacak dedim hep.. Olacak insallah

Sen her asamasini gormussun canim valla
Baya deneyimlisin sen artik ruyalardan. Ben hep kucagimda goruyorum.
Ruyalar gercek olur insallah bir gun.

Bu teda eğer iptal olursa inşallah iptal olmaz sen sogan kürüne başla. Menepoz başlangıcı olanların hormonlarini adetini düzenliyor. Saracoglunun sogan kürü ve menopoz diye araştır internette.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…