Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Gunaydin canim..hayirli cumalar ..kadir gecemiz mubarek olsun..Allahim su mubarek gun yuzu suyu hurmetine bizler sevindirsin

Aminnn canim. Bugun hepimiz icin dua edecegim. Tek tek adinizi gecirecegim. Insalllllah rabbim dualarimizi kabul etsin.

Kızlar günaydın hepinize. Kadir Gecemiz mübarek olsun. Rabbim tüm dualarımızı kabul etsin. Hakkımızda olanı hayırlı edip versin dilerim..
Ben de hem kendim için hem tüm sevdiklerim için bol bol dua edeceğim.. Rabbim kabul etsin inşallah.

teşekkür ederim canm...normalde ağrı eşiğim çok yüksektir...hgs çekilirken bile dr şaşırmıştı...ama sürekli olunca düşündürdü...

AYYY HEYCANLANDIM valla okuyunca.. Hadi inşallah canım yaaa hiç birisine gerek kalmadan böyle mübarek günde rabbim gönlüne göre verir inşallah.

Canım hayırlısıyla kaliteli bir yumurta vardır inşallah ve döllenir tutunur annesine. Sürpriz yumurtalara bayılıyorum en güzelleri

Yas oldu 33. Daha bebek yok. Olacak mi olmayacak mi o belli degil. Hep baskalarinin cocuklarina mi bakarak gececek bu omur.
Benim de yas 34..olmayacak mi dusuncesi beni mahvediyor..1 yildir o kadar uzaklastim ki insanlardan daha ne kadar kacabilirim bilmiyorum.

Kızlar hepinize günaydın beni uyku tutmadı. Doktor adetin 2. Günü 16 ve 18 mm yumurta veya kist var dedi. Çünkü 2. Güne göre cok büyüklerdi. E2 ye bakıldı 37 çıktı doktor güzel dedi değer. Dün gittim biri 18 diğeri 21 olmuş ikiside solda e2 ye tekrar bakıldı adetin5. Günüydü e2 düşmüş 30 olmuş. Uyarı iğne ve hap alıyorum bu arada.
E2 yükselmesi gerekirken düşmüş. Ve yarın tekrar gideceğim. İğneye ve ilaçla devam bu arada.
Onlar yüksek ihtimal kist herhalde ben de anlamadım. Ve antral olarak hiç bir yumurta görüntüsü de yok başka. Herhalde eğer yarın doktorun söyleyeceğine göre ben tedavi falan olmayı bırakırım. Yumurta yoksa demek kesin giriş yapmışım menapoza. Hepinizin inşallah Rabbim gönlüne göre verir. Bu arada Eşimin sperm değeri düşük çıkmıştı yeniden yaptırdık mükemmel çıktı değeri. Sorun ben de şimdi tamamen.

Canim gunaydin.mucadeleye yeni basladin sayilir.yumurta kalitenin bir anda artmasi beklenemez.sen takviyelere devam et.nasil ki adet olarak gorundu icerik olarak da doli cikacaktir insallah.benim yorumum bu yonde.ilac tedavisini gerekirse birak simdilik ona ok .ama takviyeleri kesme

Can'ım çok sağol evet takviyelere devam edeceğim ve biesterona ama yumurta varsa şans var ben de yok antral da yok sağ bomboş solda o büyükler var başka yok 1-2 ay sonra belki kendiliğinden olur bilemiyorum artık geçen ay değerlendiremedim olanları cahilliğimden eğer menapoz olmasa değerlerim inan 20 kere denerim yumurtam varsa. Ama yumurta yok, umut yok Rabbim büyük diyorum o isterse olur... dualarım hepimize.

Sadece erkek infertilitesi oldugu zaman sorun daha cabuk cozuluyor. Bilmiyorum canim ya,bu aralar cok umutsuz ve mutsuzum. Toparlanmam gerek ama zorlaniyorum bunu yaparken.
Doktora gorunmeden hemen menopoz deme canim. Bakalim doktorun ne yorum yapacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…