Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Günaydın Can'ım, İstanbul sıcaktan yanıyor ben de temizlik bitti akşam yemeğine girişeceğim kolları sıvayıp :)) kuaföre gitmek her zaman iyi gelir bebise hazirliklar basliyor iste ne guzel

Bende öyleyim. Bu yüzden en iyisi yazmak
Evet Can'ım telefonuma not aldım bakıp sorarım diye ama benim Leyla kafam uçtu gitti yine zaten unutkandım bu olaylardan sonra beyin iyice kısa devre yaptı sanki soracağım her şeyi unutuyorum böyle tıp kalıyorum bakalım yarın arayıp telefonla soracağım artık

Kafa her yere gidiyor. Unutkanlık olmasi normal

Pazar pazar kuafore attim kendimi..dip boyasi yaptirayim hazir regl iken..ilerleyen zamanlarda tedaviye baslamis olursak yaptiramam..yumurtlama zamani boya kullanilmamasi oneriliyor.belki moralimi de yukseltir umutsu ev kadinlari gibi dolaniyordum

Sen regl mi oldunn? Olsun allahtan olabiliyoruz, bu bile önemli. Bir sonrakine bebişin gelir inşallah, şimdi yazlıktaydın galiba tatilde? Dönünce mi başlayacaksın tedaviye?

Sen regl mi oldunn? Olsun allahtan olabiliyoruz, bu bile önemli. Bir sonrakine bebişin gelir inşallah, şimdi yazlıktaydın galiba tatilde? Dönünce mi başlayacaksın tedaviye?
Gunaydin..evet canim cok sukur hamile degilsek adet olmak guzel.cuma adet oldum haftasonuna denk geldigi icin bugun gidiyorum hastaneye..izmirden gecen hafta carsamba asilama sonucu negatif cikinca donduk.bakalim ne olacak.kan verip muayene olcam..hormonlar ve yumurtalar musade ederse ara vermek istiyorum bir iki ay.insallah madem ara vermek istiyorsun niye geldin demezler hastanede .ama son durumu da bilmek istiyorum

Arkadaslar merhaba.simdi girdim eve tup bebek konseyinden ciktim.cok yorucu bir gundu.ozet geceyim ama bastan soyleleyim uzun olabilir.
1- sabah ilk kan verdim ve ultrason yapildi
2-sagda 3 tane solda 3 tane yumos.sagdakilerden biri 11 ml.
3-fsh:9.84 E2 :81 E2 bana yuksek geldi.belki adetib 4.gunu ve 11 ml yumrta oldug icin..bilemiyorum bu kouda beni aydinlatirsaniz sevinirim.yumi buyudukce yukselen bir deger belki dun olculsey daha dusuk cikardi.Bir de kullandigim ilaclardan olabilir 4 ay estrofem kullandim.
4-Tup bebek konseyine girdim..fikir almak icin zaten niyetim ara vermekti.2 siklus ara vermen gerek dediler su an ilac yuklusun etkisi ancak 2 ayda normale donermis..
Ben de durumlar boyle...

Canım 6 yumurta harika , fsh da güzelllll :) E2 81 çok yüksek değil gibi 11 mm olunca yumurta ama bilemiyorum ben de inan. Benim 12 mm kistim vardı o zaman 52 çıkmıştı doktor kistin e2 ni etkilememiş demişti. 2 ay sonra başlayacaksın demek ki tedaviye dimi? belki bu arada kendiliğinden kalırsın inşallah... ayrıca B bursa_83 ben de merak ettim.

D dstn33
illusive kizlar nasilsiniz?
Kac gundur iftarlar falan derken yazamadim. doktora gitmedim. Yarin da gecsin,carsamba gidecegim sanirim. Tam kanama baslayamadi nedense. Stres,oruc,sicaklar. Etkiledi sanirim.
Sizler iyi misiniz?

Çok sağol canım ben şükürler olsun iyiyim. Senin adet neden başlayamadı acaba? lekelenme olmasın sakın? test falan yaptırdın mı? Normalde hiç böyle olduğu olmuşmuydu?

Ayrıca benim yine kafam yine karıştı :) eşimin sperm test sonucu çıktı sayı ve öncü sperm sayısı düşük çıktı oradaki bayan tüp bebek yapacağınız için sorun yok dedi ama cinsel perhiz en az 3 gün olmalymış biz bebek deniyoruz diye o sabah olmuştu omu etkiledi acaba sonucu anlamadım. Belki bu 5 yumurtayla kendiliğimden kalırdım diyordum oda zor anlaşılan. Neticede zaten tüp bebek yapacaktım bişey değişmedi aslında sadece doğal yolla ihtimali azaldı

Sagol cnm iyiyim ben..2 ay aradan sonra eylule tup bebek insallah.detaylari yukarida yazdim

merhaba bence siz testi 3 gün perhizden sonra tekrar yaptırın..çok şey değişiyo....bide bitkisel kürler yapın ben çok faydasını gördüm....

Kesinlikle soyledigin sebebin etkisi vardir.normal yolla hamile kalma olasiliginin az oldugu bir donem 3 gun perhiz sonrasi ornek versin..talihsizlik olmus bosubosuna canin sklms.

Referans araligi 19-144 olmasi ama 60 alti olmasi isteniyor.gecen ay 67 idi..bu ay 81 aslinda sasirmadim..cunku kac aydir 10 10 artiyor 43 ile baslamistik ocaktaaslinda bugun de dahil bununla ilgili bisey soylemediler..ben okudukca kafama taktim.yani kendi arastirmalarima dayanarak 11 ml yumurta;6 adet yumurta ve adetin 4.gunu olmasi sebebiyle bu kadar yuksek cikmis olabilir..hos gun gun de artan bi deger yumi buyudukce..ay icime fenalik geldi eylul adetime insallah...o zamana kadar hamile kalmazsam eylulun 8 i gibi falan adet olcam...

merhaba bence siz testi 3 gün perhizden sonra tekrar yaptırın..çok şey değişiyo....bide bitkisel kürler yapın ben çok faydasını gördüm....
Evet Can'ım sağol yorumun için testi tekrarlayacağız bitkisel kürlerede başlayacağım kısmetse çünkü kendimde faydasını gördüm eşimde de görürüm inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…