Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Referans araligi 19-144 olmasi ama 60 alti olmasi isteniyor.gecen ay 67 idi..bu ay 81 aslinda sasirmadim..cunku kac aydir 10 10 artiyor 43 ile baslamistik ocakta:skandal:aslinda bugun de dahil bununla ilgili bisey soylemediler..ben okudukca kafama taktim.yani kendi arastirmalarima dayanarak 11 ml yumurta;6 adet yumurta ve adetin 4.gunu olmasi sebebiyle bu kadar yuksek cikmis olabilir..hos gun gun de artan bi deger yumi buyudukce..ay icime fenalik geldi:mad: eylul adetime insallah...o zamana kadar hamile kalmazsam eylulun 8 i gibi falan adet olcam...
Can'ım ben de adetin 4. Gününe bağlıyorum bir günde Bile yükseliyo değer ve 11 mm yumurtanın etkisi vardı netice de e2 yüksekliği genel de yumurta büyüklüğü ile orantılı kist yoksa ki sende kist yok ve 11 mm az bir ölçü değil. İlaçların etkisinden olabilir mi acaba daha yeni aşılama oldun dengeler değişmiş olabilir en sağlıklısı bir sonraki adetinde baktır o Zaman nasılsa ilaçsız olacak gerçek olan neyse çıkacaktır. Kafana takma araştırdıkça kafa daha çok karışıyor eğer anormal olsaydı doktor bir şey söylerdi mukakkak canım

Kesinlikle soyledigin sebebin etkisi vardir.normal yolla hamile kalma olasiliginin az oldugu bir donem 3 gun perhiz sonrasi ornek versin..talihsizlik olmus bosubosuna canin sklms.
Adet olduğumda yaptıracağız artık Can'ım. Kısmet artık iyice kafa gitti zaten ben de :)))

Referans araligi 19-144 olmasi ama 60 alti olmasi isteniyor.gecen ay 67 idi..bu ay 81 aslinda sasirmadim..cunku kac aydir 10 10 artiyor 43 ile baslamistik ocakta:skandal:aslinda bugun de dahil bununla ilgili bisey soylemediler..ben okudukca kafama taktim.yani kendi arastirmalarima dayanarak 11 ml yumurta;6 adet yumurta ve adetin 4.gunu olmasi sebebiyle bu kadar yuksek cikmis olabilir..hos gun gun de artan bi deger yumi buyudukce..ay icime fenalik geldi:mad: eylul adetime insallah...o zamana kadar hamile kalmazsam eylulun 8 i gibi falan adet olcam...
Takma kafana rahat ol

Adet olduğumda yaptıracağız artık Can'ım. Kısmet artık iyice kafa gitti zaten ben de :)))
En iyisi..o zaman bir baktirirsiniz..dusuk gibi cikarsa degerler urologa gider..benim esim neofortil kullandi 3 ay..son 2 ay hergun 1 bardak portakal suyu 1 kase findik fistik kaju badem ceviz karisim.12 ader badem minimum 5 ceviz yedirdim.baya duzeldi

En iyisi..o zaman bir baktirirsiniz..dusuk gibi cikarsa degerler urologa gider..benim esim neofortil kullandi 3 ay..son 2 ay hergun 1 bardak portakal suyu 1 kase findik fistik kaju badem ceviz karisim.12 ader badem minimum 5 ceviz yedirdim.baya duzeldi
Sağol Can'ım ben onu sıkı bi bakıma alırım mutfak bitkisel ot, karışım vs ile dolu zaten, mini aktara döndü ev :)) onuda beslemem lazım artık

Valla zaten onu tak bunu tak derken hormonlar alt üst oluyor takmamak lazım bence de takma D dstn33 sen 6 yumoşlarına odaklan mis gibi çatlasın ve bebiş olsun inşallah :dua::dua:
Aminn insallahh..takmiyorum fazlasiyla taktim bitti gitti..moral cok onemli.hepimiz bu ay show yapalim...bir tanesini iskalasak daha ne isteriz.1

Can'ım acıbadem international Yeşilköy'de Ahmet Fatih öğüç beye gittim Can'ım bi arkadaşımın tavsiyesi ile hastane çok iyi beni emriyologlarla bile tek tek tanıştırdılar ayrıca doktor Nasıl pozitif ve ilgili anlatamam çok memnun kaldım ilk defa bir doktordan. Şimdi ben tüp bebek konusunda bilinçli değilim ya Can'ım size sorayım bana Protestan ve biesterol ve e vitamini verdi 10 gün sonra adet olacaksın derdi adetin 1. Günü haberleşeceğiz ve iğne vereceğiz dedi. Şimdi bu mevcut 5 yumurtam ben adet olursam bi tanesi çatlayacak ve diğerleri dejenere olmayacak mı hiç anlamadım :KK43:( bunlar toplanmayacak mı yani?

Canim ben bu yumurtalarinla hemen baslayacaklar sandim.

Can'ım tabi ki seve seve yazarım. Ben vitamin değerlerine baktırmıştım 2 ay önce orada d vitamini eksikti zaten ve b12 yeterli ama alt sınırdaydı.

Önce d vitamini ampül aldım ve her gün 25 damla içtim. Tok karna ve b12 ampül aldım onuda her gün bol su ıle özellikle pH değeri yüksek olan saka su aldım ve ona dökerek günde 3 litre su ile b12 2 hafta boyunca içtim ve sonra ampüle 2 ay boyunca haftada bir ampülle devam ettim ve daha sonra her sabah b12 hap içtim hala içiyorum. D3 ampüllerde bitikten sonra kapsül aldım ve onuda her gün bir tane devam ettim kahvaltıdan sonra. Haftada 3 kere omega 3 aldım sabahları ayrıca.
Sabahları aç karna arı sütü saf arı sütü ama polensiz olandan yarım cay kaşığı kestane balına koyarak üzerine çörek otu ve bi çay kaşığı polenle yedim. Aradan yarım saat sonra q10 vitamini ve folik ilacını içtim. Daha sonra kahvaltıda sadece yeşillik ve özellikle siyah ve yeşil zeytin yedim çünkü doğal dha var ve saf zeytin yağına bana bana yarım dilim ekmek yedim yanında tek bir tane incir yedim. Biraz peynirle ve zeytinle bitirdim kahvaltıyı az yedim. Sonra bir fincan yeşil çay, ada çayının içine çubuk tarçın katarak içtim gün içinde. Asla et yemedim ama tavuk vs asla yemedim tavukta hormon çok ve zararlı. Saat 11 gibi kaynatılmış incir suyumu içtim bir bardak bu inciri 9 tane ve her birimi dua ile tencereye atarak 1 litre suda 15 dakika kısık ateşte kaynattım. Öğlen yoğurt ve içine siyah üzüm 15 tane katarak çekirdeklerini ezerek ağzımda yedim. 2 günde bir c ve calsiyum suda eritilen den içtim öğlen 2 gibi falan. Öğleden sonra hayıt, Aslan pençesi, civan perçemi içtim bir kupa dolusu ve içine 3-4 damla çörek otu yağı damlatarak. Akşam hafif yemekler yedim yeşillik ve çorba gibi her aksam 9 gibi kabak çekirdeği yedim yarım paket ve bol su içtim. Uyumama yarım saat kala meletonina içtim ve tüm ışıklar kapalı karanlıkta uyumaya çalıştım bu bile önemliymiş. Manyetik hiç bir aleti odaya almadım. Keçi boynuzu tozunu baslarda kullanmıştım ama sonra bıraktım. Onu akşamları alıyordum ama duydum ki onu kaynatarak içmek daha sağlıklı ve faydalıymış.

Cok guzel beslenmissin canim. Sayi olarak karsiligini almissin. Umarim kalite olarak da iyi sonuc alirsin.

Bana toplanacak istersen havuz yaparız istersen transfer ederiz sen Nasıl istersen eğer sağlıklı embriyo olursa ve bir test yapılacak mış embriyoya oda iyi çıkarsa istersen iki tane transfer eder şansımızı arttırız dedi 5 tane den bir tane inşallah çıkar dedi veya iki tane çıkar dedi rahimde sorun yok dedi ve başarı oranı bu Durumda yüksek sakın üzülme dedi.

Embriyoya genetik inceleme yapalim diyebilir.
Saglikli olan yumurta sayisina gore havuza veya transfere karar verirsin canim.

Çok sağol canım ben şükürler olsun iyiyim. Senin adet neden başlayamadı acaba? lekelenme olmasın sakın? test falan yaptırdın mı? Normalde hiç böyle olduğu olmuşmuydu?

Ayrıca benim yine kafam yine karıştı :) eşimin sperm test sonucu çıktı sayı ve öncü sperm sayısı düşük çıktı oradaki bayan tüp bebek yapacağınız için sorun yok dedi ama cinsel perhiz en az 3 gün olmalymış biz bebek deniyoruz diye o sabah olmuştu omu etkiledi acaba sonucu anlamadım. Belki bu 5 yumurtayla kendiliğimden kalırdım diyordum oda zor anlaşılan. Neticede zaten tüp bebek yapacaktım bişey değişmedi aslında sadece doğal yolla ihtimali azaldı :KK43:

Canim perhiz olmadan test verdiginiz icin etkilemis olabilir. Keciboynuzu iyi geliyor erkeklere. Perhizli bir sekilde tekrar yaptirirsiniz test,icin rahat eder.

Benim kahverengi lekelenmem son 1 senedir hep geliyor ama kan en gec adet bittikten sonraki 21. Gun gelirdi. Simdi ilk defa kan 23.gunde geldi. Neyse adet olmak da guzeldir:)
Bir dahaki ay baslariz herhalde.
Belki kendiliginden olur dedim ama malesef :KK43:

Canim o degerleri cok kafana takip da stres yapma. Bosver. Iyi mi yapiyorum kotu mu bilmiyorum ama hic bakmiyorum o e2 degerlerime falan.
Insallllllah yazin hamile kalirsin.

Günaydın
Bugün iğneden sonraki 14. günümdü idrar testi yaptım sabah ama maalesef negatif(-). Yarında adet günüm zaten.:110:
Erken gebelik testi degilse yaptigin cikmayabilir.insallah hamilesindir.degilsen de bundan sonra 2 igneli ilacla asilama sonra tup bebege gec.Max 3 asilamadan sonra da olabilir.cunku negatifler insani bitiriyor.gecen ay tup bebege daha hazirdim negatifi gorunce bu ay baslayamadim.eylule kaldi.

Arkadaslar gunaydin..guzel bir gun olsun hepimiz icin..musait oldugunuzda bilenler bana hayit suyu;testeredisliaslanpencesi nasil hazirlanir;
Ari sutu polen nasil temin edilir yazabilir misiniz..

X