Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

evet canım banada kımsenın acımasını ıstemem.oyuzden kımse bılmıyor.ben sılıvrı tarafında bır koyde ogretmenım.burda devlet hast de yok.yarım saat yol gıtmem gerekır onun ıcın.ee 3 gune bır okuldakılerde kadın dogumcuya nıye gıdıyorum dıye anlarlar e2 ıcın dr. a gıdersem.nasıl yapıcam bılmıyorum.yaz tatılıne kalcak ozaman benım tedavı:KK5:
ben 12 den once bır de bruksel tupbebek merkezıne mumkun degıl gıdemem.yaa sonucta merkez ozel degılmı.ne zaman verırsek ozaman cıkar.oyle degılmı canım yaaa.benım asılama yaptrdıgım hastanede ben orada asılama yaptrıyorum dıye 1 saatte cıkarmıslardı e2 sonucunu.normalde 3 saatte cıkıyor ama.acaba brukseldede oyle bısı olamazmı.gıdınce konusucam tabıkı ama ben 3 ten once gıdemem oraya.bılemıyorum nasıl olcak:KK43:((e2 sartmı hep.ben asılamada 1 kere yaptrmıstım.her kontrolde yapılıyormu.offf sımdıde bunu taktım.bır e 2 yuzunden tedavımı ertelemek zorundamı kalıcam.bır kolaylık saglamazlarmı acaba:26:
kontrole de hep aksam ustu 5 gıbı ancak gıdebılırım malum cok uzak bıze yol.ama şu e2 bozuyor işi:18:
epey uzakmıssın canım yaa sen. tedaviyi mayıs ayında mı düşünüyordun ? sen brüksel e yine de sor e2 olayını hani bir saat olursa senin için çok iyi olur .
benim ilk tüp bebek denemem başka bir hastanede idi orada 1 kez adetin 2.günü e2 istediler daha da bakmadı tedavi boyunca değerine.
2. denemem de brüksel de oldu yumurta büyüme aşamasında başlarken 1 , tedavi esnasında ise 3 kez de kontrole gittim her muayene öncesi e2 yaptırdım (şimdi eski tahlillere baktım)
3.denemem dondurulmuş emb. ile oldu bunda ise hiçbir tahlil yapılmadı direk rahim kalınlaştırıcı hap ve devamında transfer..
sen ne zaman gideceksin hastaneye canım ?

epey uzakmıssın canım yaa sen. tedaviyi mayıs ayında mı düşünüyordun ? sen brüksel e yine de sor e2 olayını hani bir saat olursa senin için çok iyi olur .
benim ilk tüp bebek denemem başka bir hastanede idi orada 1 kez adetin 2.günü e2 istediler daha da bakmadı tedavi boyunca değerine.
2. denemem de brüksel de oldu yumurta büyüme aşamasında başlarken 1 , tedavi esnasında ise 3 kez de kontrole gittim her muayene öncesi e2 yaptırdım (şimdi eski tahlillere baktım)
3.denemem dondurulmuş emb. ile oldu bunda ise hiçbir tahlil yapılmadı direk rahim kalınlaştırıcı hap ve devamında transfer..
sen ne zaman gideceksin hastaneye canım ?

CANIM BEN MAYISIN 14 UNDE ADETIMI OLURUM 15-16 GIBI DE BASLARIM DIYE DUSUNUYORUM.AMA MERKEZE NE ZAMAN GIDERIM BILEMIYORUM.20 NISANDA ADET OLCAM.ONDAN SONRA GIDER bır gorusurum sanırım.evet cok uzagım malesef:KK43:(((ogretmenlık boyle bısı.kendı evımız bıtene kadar mecbur koydeyız.maddı acıdan kırası falan olmadıgı ıcın buralardayız sımdılık.cok zor oluyor gıdıp gelmesı hastaneye falan da ama mecbur:KK43:( bır de kısırlık cıktı ıste.bıze cok zor oluyor ama ne yapalım altından kalkmaya calısıyoruz.ınsallah ılk denememde gelır bebegımde kurtarır bızı bu külfetten.cok sıkıldım artık.Rabbim yardım etsın tum bebek ısteyenlere.cok ıstıyorum hamıle kalmak.:KK43:

CANIM BEN MAYISIN 14 UNDE ADETIMI OLURUM 15-16 GIBI DE BASLARIM DIYE DUSUNUYORUM.AMA MERKEZE NE ZAMAN GIDERIM BILEMIYORUM.20 NISANDA ADET OLCAM.ONDAN SONRA GIDER bır gorusurum sanırım.evet cok uzagım malesef:KK43:(((ogretmenlık boyle bısı.kendı evımız bıtene kadar mecbur koydeyız.maddı acıdan kırası falan olmadıgı ıcın buralardayız sımdılık.cok zor oluyor gıdıp gelmesı hastaneye falan da ama mecbur:KK43:( bır de kısırlık cıktı ıste.bıze cok zor oluyor ama ne yapalım altından kalkmaya calısıyoruz.ınsallah ılk denememde gelır bebegımde kurtarır bızı bu külfetten.cok sıkıldım artık.Rabbim yardım etsın tum bebek ısteyenlere.cok ıstıyorum hamıle kalmak.:KK43:

Günaydın canım,
Mesleğin güzel ama tabi zor yanlarıda var,inşallah kısa zamnda eviniz tamamlanır bebişiniz gelir hep beraber yeni evinize geçersiniz:KK61:
sen bu adetinde bir merkeze görün istersen hem muayene olursun rahmin kontrol edilir hem de diğer soruları sorarsın ve ona göre hangi ayda yaptıracağına karar verirsin.inan zaman o kadar önemli ki bu konularda.
Sıkılma olur mu umutlu ol, Allah'a şükür sağlığımız yerinde,maddi gücümüz var ve tedavilide olsa bebeşimize kavuşacağız.
Ne yapalım biz diiğerleri kadar şanslı değiliz. Onların yatakta yaptığını biz labaratuar ortamında milyarlarca para vererek sabır ederek yapmaya çalışıyoruz. Buda bizim imtihanımız sanırım:KK59:

Son düzenleme:
Günaydın canım,
Mesleğin güzel ama tabi zor yanlarıda var,inşallah kısa zamnda eviniz tamamlanır bebişiniz gelir hep beraber yeni evinize geçersiniz:KK61:
sen bu adetinde bir merkeze görün istersen hem muayene olursun rahmin kontrol edilir hem de diğer soruları sorarsın ve ona göre hangi ayda yaptıracağına karar verirsin.inan zaman o kadar önemli ki bu konularda.
Sıkılma olur mu umutlu ol, Allah'a şükür sağlığımız yerinde,maddi gücümüz var ve tedavilide olsa bebeşimize kavuşacağız.
Ne yapalım biz diiğerleri kadar şanslı değiliz. Onların yatakta yaptığını biz labaratuar ortamında milyarlarca para vererek sabır ederek yapmaya çalışıyoruz. Buda bizim imtihanımız sanırım:KK59:

amin canım inşallah.
evet cok haklısın mılletın zevkle yaptıgı sey bana ıskence oldu resmen.ılıskı ıskence gıbı gelıyor artık ozellıkle yumurtlama zamanları mecbur bırlıktelık olmaya basladı benım ıcın.yaaa ne kadar zormus hamıle kalmak.bazıları ıcın ıse ne kolay.cekılcek cılemız varmıs.ne dıyelım inşallah senınde son olur bu ve melegıne kavusursun bır an once.bende ınsallah ılk denememde hamıle kalırım.bırde bısı sorcam cts kaca kadar dr.lar merkezde bılgın varmı.olmazsa 23 nısan kutlama sonrası gıdelım onceden randevu alıpta.20 nısanda adet olursam cts gıdebılırım belkı.hem aklımda bırseyler netlesır barı.boyle ne olcak ne bıtcek dusunmekte stres yapıyor benı.aslında bıryandanda dıyorum acaba yaz tatılıne mı bıraksam hem rapordu ızındı yoldu derdım olmaz.ama temmuza da cok var.ben bıran once tedavıye baslamak ıstıyorum offff.ne yapsam kı:26::KK53:

sende durumlar nasıl.salıya az kaldı:emir_bebek::nazar:guzel haberler beklıyorum.yucel karamana cok guvendım burdakı yazılanlardan nedense.ınsallah hıcbırımızın emegı bosa cıkmaz.1-2 mılyonla hamıle kalnlardan sonra bence sende kalırsın tabı sonra ınsallah ben de:KK49::KK49:hayalı bıle cok guzelll:KK1:

amin canım inşallah.
evet cok haklısın mılletın zevkle yaptıgı sey bana ıskence oldu resmen.ılıskı ıskence gıbı gelıyor artık ozellıkle yumurtlama zamanları mecbur bırlıktelık olmaya basladı benım ıcın.yaaa ne kadar zormus hamıle kalmak.bazıları ıcın ıse ne kolay.cekılcek cılemız varmıs.ne dıyelım inşallah senınde son olur bu ve melegıne kavusursun bır an once.bende ınsallah ılk denememde hamıle kalırım.bırde bısı sorcam cts kaca kadar dr.lar merkezde bılgın varmı.olmazsa 23 nısan kutlama sonrası gıdelım onceden randevu alıpta.20 nısanda adet olursam cts gıdebılırım belkı.hem aklımda bırseyler netlesır barı.boyle ne olcak ne bıtcek dusunmekte stres yapıyor benı.aslında bıryandanda dıyorum acaba yaz tatılıne mı bıraksam hem rapordu ızındı yoldu derdım olmaz.ama temmuza da cok var.ben bıran once tedavıye baslamak ıstıyorum offff.ne yapsam kı:26::KK53:

sende durumlar nasıl.salıya az kaldı:emir_bebek::nazar:guzel haberler beklıyorum.yucel karamana cok guvendım burdakı yazılanlardan nedense.ınsallah hıcbırımızın emegı bosa cıkmaz.1-2 mılyonla hamıle kalnlardan sonra bence sende kalırsın tabı sonra ınsallah ben de:KK49::KK49:hayalı bıle cok guzelll:KK1:
Bende doğal hamila kalanlara Mucizevi bir şekilde bakıyorum artık...Temmuz a bırakma bence tatlım rapor alma imkanın var ise dönem içinde yap. hani ilk aylar dinlenmen gerekirse de onları yazın kullanmış olursun. bir daha ki dönemde senin minik kocaman olmuş olur rahat rahat çalışırsın ne güzel dimi düşünmesi..
cumartesi tam çalışma saatlerini bilmiyorum fakat bana uyan saat 4 idi öyle anlaştık bir randevuda sonra ban telefon açıp hoca nın son hastası saat 2 de ,ya 2 de gelin 4 e kadar sizi beklemesin ya da sbahtan gelin dediler.başka bir işim var idi iptal edip oraya gittim mecbur sabah 11 de...sen randevu için mutlaka ara bence.

canım benim son günüm bugun ,yarın test yaptıracağım hayırlısı ile. ama bende şu an hiç bir belirti yok bu da olumsuz düşünmeme neden oluyor.
Heyecan yok ve acaip karamsarım 2 gündür. Olmadı gibime geliyor.

canım benim son günüm bugun ,yarın test yaptıracağım hayırlısı ile. ama bende şu an hiç bir belirti yok bu da olumsuz düşünmeme neden oluyor.

Canım bol bol dua oku.......inşallah allah hayırlısını verecektir.......ben allahın izniyle bitanesi bile olsa tutunmuştur diyorum :KK66:.....çok heycanlı bir süreç allah sana sabır versin sonrada bize ..... kendine çok iyi bak.....

canım inşallah tutunmustr bebısler .burdan guzel haberını duyacagıma ınanıyorum.

ahh canım ılk denemem tuttuda dınlenmesı kaldı :)))) keske dedıgın gıbı olsa amabakalım.canım rapor almak ıstemıyorum cunku ekdersımız cok kesılıyor zaten tupbebek maddı kulfet bır de rapor alırsam ıyıce cokuntu olcak maddı olarak.transfer sonrası 1 hafta alabılırım ama tedavı suresınce rapor alamıycam bu yuzden.bakalım ne dıycekler merkezden yaa ztaen yumurta buyuklugunden anlasılmıyormu .ayyy şu e2 bozuyor ısı yaaa.bılmıyorum ne olcak bakalım artık konusalımda temmuza erteleyebılırım.bırde raporu ıznı dusunmek ıstemıyorum.bu da bana ayrı bır stres verıyor.

merhaba kızlar,
Bende Brükselde tedavi gördüm ve şükürler olsun şu anda hamileyim. Moralinizi sakın bozmayın. İnşallah Rudi sendende olumlu haberler alırız. Evlat sahibi olmak isteyen herkes için dua ediyorum. Sizi çoooook iyi anlıyorum.

[/QUOTE]ayyy şu e2 bozuyor ısı yaaa.bılmıyorum ne olcak bakalım artık konusalımda temmuza erteleyebılırım.bırde raporu ıznı dusunmek ıstemıyorum.bu da bana ayrı bır stres verıyor.[/QUOTE]

Canım e2 meselesini sorun etme. bende çalıştığım için sabahları evime yakın bi hastanede kan verdim ve kontrollerime hep saat 5 gibi gittim iş dolayısıyla. Sağolsun orda herkes çok anlayışlı. Yeri geldi bütün hastaları bitti beni beklediler trafikten dolayı sonra beraber kapattık merkezi :)) Bazande orda kan verdim sonucu beklemedim onlar beni akşam aradılar ve sonuca göre ilaç dozunu söylediler. Herkonuda yardımcı oluyorlar sakın kafana takma ve açık açık konuş herşeyi. Hayırlısı olur inşallah...

Canım bol bol dua oku.......inşallah allah hayırlısını verecektir.......ben allahın izniyle bitanesi bile olsa tutunmuştur diyorum :KK66:.....çok heycanlı bir süreç allah sana sabır versin sonrada bize ..... kendine çok iyi bak.....

Amin canım inşallah, sağlıklı hayırlı evlatlarımız olur inşallah. Tek yapabileceğim şey dua okumak gerisi Allah'tan.
1 ,2, 3 ben hepsine razıyım sağlıkla gelsinlerde..:nazar:

canım inşallah tutunmustr bebısler .burdan guzel haberını duyacagıma ınanıyorum.

ahh canım ılk denemem tuttuda dınlenmesı kaldı :)))) keske dedıgın gıbı olsa amabakalım.canım rapor almak ıstemıyorum cunku ekdersımız cok kesılıyor zaten tupbebek maddı kulfet bır de rapor alırsam ıyıce cokuntu olcak maddı olarak.transfer sonrası 1 hafta alabılırım ama tedavı suresınce rapor alamıycam bu yuzden.bakalım ne dıycekler merkezden yaa ztaen yumurta buyuklugunden anlasılmıyormu .ayyy şu e2 bozuyor ısı yaaa.bılmıyorum ne olcak bakalım artık konusalımda temmuza erteleyebılırım.bırde raporu ıznı dusunmek ıstemıyorum.bu da bana ayrı bır stres verıyor.
az kaldı inşallah güzel haberleri veririm buradan sizlere...
e2 ölçümü sanırım işi garantiye almak için olabilir..bak denizlim nick li arkadaş bu konuda iyi şeyler yazmış,kolaylık göstermişler epey,sen merkeze haftaya gidişinde detaylı sor yinede

az kaldı inşallah güzel haberleri veririm buradan sizlere...
e2 ölçümü sanırım işi garantiye almak için olabilir..bak denizlim nick li arkadaş bu konuda iyi şeyler yazmış,kolaylık göstermişler epey,sen merkeze haftaya gidişinde detaylı sor yinede

merhaba kızlar,
Bende Brükselde tedavi gördüm ve şükürler olsun şu anda hamileyim. Moralinizi sakın bozmayın. İnşallah Rudi sendende olumlu haberler alırız. Evlat sahibi olmak isteyen herkes için dua ediyorum. Sizi çoooook iyi anlıyorum.

Merhaba Denizlim,
Tebrik ederim. Kaç haftalık hamilesin.Sağlıkla kucağına alırsın bebişini inşallah :nazar:

merhaba kızlar,

ayyy şu e2 bozuyor ısı yaaa.bılmıyorum ne olcak bakalım artık konusalımda temmuza erteleyebılırım.bırde raporu ıznı dusunmek ıstemıyorum.bu da bana ayrı bır stres verıyor.[/QUOTE]

canıımmm cok sevındııım.Rabbim saglıkla kucagına almayıda nasıp eder ınsallah.
ne zaman tedavın oldu kac haftalıksın pekı.darısı bıze olsun inşallah.:KK49::KK49::KK49:

Canım e2 meselesini sorun etme. bende çalıştığım için sabahları evime yakın bi hastanede kan verdim ve kontrollerime hep saat 5 gibi gittim iş dolayısıyla. Sağolsun orda herkes çok anlayışlı. Yeri geldi bütün hastaları bitti beni beklediler trafikten dolayı sonra beraber kapattık merkezi :)) Bazande orda kan verdim sonucu beklemedim onlar beni akşam aradılar ve sonuca göre ilaç dozunu söylediler. Herkonuda yardımcı oluyorlar sakın kafana takma ve açık açık konuş herşeyi. Hayırlısı olur inşallah...[/QUOTE]

evet yaa buna sevındım.dımı ama ben orda kan verırım cıkınca telefonlada dozu soyler dr. bana.bu ıyı.ohh beee.evet konusucam camım herseyı.kac doz kullandın.kac gun kullandın pekı.sorun neydı sızde?ayyy cok sordummm :KK53:

$IMG0059A.jpg $IMG0058A.jpg $IMG0057A.jpg

:KK66:Arkadaşlar, benim ki biraz görgüsüzlük gibi oldu ama napim hayatımda çift çizgiyi yan yana ilk görüşüm. kusura bakmayın:KK9:

Merhaba Denizlim,
Tebrik ederim. Kaç haftalık hamilesin.Sağlıkla kucağına alırsın bebişini inşallah :nazar:

teşekkür ederim canım. Bu benim 3. denememdi. Daha önce başka bir hastanede 2 başarısız denemem vardı. tekrar aynı yere gitmek içime sinmedi. Bende araştırma içerisindeydim ve biçok yerden Brüksel i duydum. Brüksel gerçekten çok iyi bir merkez ama bu işler %50-50 biliyorsunuz. Yani birazda kader kısmet işi. Vakti gelmeden hiçbişeyin olmadığına inananlardanım ama tabiki biz yapabileceğimizin en iyisini yapmalıyız.
Ben şu anda 27 haftalık hamileyim. Buraya özellikle girdim. Tedavi sırasında ve öncesinde hamilelik haberleri almak beni çok mutlu ediyordu ve umutlandırıyordu. Bende sizinle paylaşmak istedim. inşallah sizlerde güzel haberler paylaşırsınız burda. Ben testimi 11. gün yapmıştım. Pazar günüydü. Pazartesi işe başlayacağım için bigün önce yapmak istedim. Rabbim isteyen herkese bu duyguyu tattırsın, hamile arkadaşlarada hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah...

X