Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

:KK66:Arkadaşlar, benim ki biraz görgüsüzlük gibi oldu ama napim hayatımda çift çizgiyi yan yana ilk görüşüm. kusura bakmayın:KK9:

nasıl sevindiğimi anlatamam hayırlısı olsun inşallah canım. Ben kan testi yaptırmıştım 11. gün idrarda çıkmazsa üzülürüm diye. 1 hafta sonra hamileliğim kesinleşmiş olmasına rağmen gittim idrar testi aldım sırf çift çizgiyi görebilmek için. Hala saklıyorum, saklıcamda. Hiçte görgüsüzlük değil canım doya doya tadını çıkar. Bizler bu çift çizgiyi görebilmek için çok uğraştık çoooook...

:KK66:Arkadaşlar, benim ki biraz görgüsüzlük gibi oldu ama napim hayatımda çift çizgiyi yan yana ilk görüşüm. kusura bakmayın:KK9:

allahımmmm şükürler olsunnnnnnnnnnn........çooookkk sevindim canım benim :KK49::KK64::KK64::KK64:
inşallah ikizlerimiz geliyor yupiiiiiiiiii
ne zaman gidiceksin kontrolle ????

:KK49:
allahımmmm şükürler olsunnnnnnnnnnn........çooookkk sevindim canım benim :KK49::KK64::KK64::KK64:
inşallah ikizlerimiz geliyor yupiiiiiiiiii
ne zaman gidiceksin kontrolle ????

inşallah canım,evde yaptım idrar testini kan testini yarın yaptıracağım ,herşey yolunda giderse 10 gün sonra felan çağırıyorlarkontrole. Hayırlısı artık.
inan bana çok ihtiyacımz varbizim bu bebeğe o kadar yorgun ve yalnız hissediyorumkikendimi evimize neşe bize mutluluk verecek hemde çooook.:nazar::KK49::KK49: ikiz olsa ne güzel olur dimi.

nasıl sevindiğimi anlatamam hayırlısı olsun inşallah canım. Ben kan testi yaptırmıştım 11. gün idrarda çıkmazsa üzülürüm diye. 1 hafta sonra hamileliğim kesinleşmiş olmasına rağmen gittim idrar testi aldım sırf çift çizgiyi görebilmek için. Hala saklıyorum, saklıcamda. Hiçte görgüsüzlük değil canım doya doya tadını çıkar. Bizler bu çift çizgiyi görebilmek için çok uğraştık çoooook...

sağol canım cümlemize.maşallah senin bebiş kocaman olmuş.cinsiyeti nedir? isim ne düşünüyorsun ? sağlıkla alırsınız kucağınıza inşallah, hayırlı akıllı bir evlat olsun.
hak ettik ama değil mi onlarca test,tahlil,maddi manevi o kadar yıprattı ki bizi bu tedaviler şimdi tadını çıkartayım doğru söylüyorsun.. bende saklayacağım. hemen fotosunu çektim zaten:)

Son düzenleme:
sağol canım cümlemize.maşallah senin bebiş kocaman olmuş.cinsiyeti nedir? isim ne düşünüyorsun ? sağlıkla alırsınız kucağınıza inşallah, hayırlı akıllı bir evlat olsun.
hak ettik ama değil mi onlarca test,tahlil,maddi manevi o kadar yıprattı ki bizi bu tedaviler şimdi tadını çıkartayım doğru söylüyorsun.. bende saklayacağım. hemen fotosunu çektim zaten:)

canım benim bebeklerim ikiz. İnşallah seninkilerde ikizdir. Bir kız, Bir erkek. Ben 32 yaşındayım banada 3. deneme olduğu için 2 embriyo verildi. 11. gün kan tahlilim 90 dı. 2 gün sonra 396 oldu. ilk kontrolümüzde hüsamettin bey tek kese gördü. Kalp atışı için gittiğimiz ikinci kontrolde ikinci kese saklanmış arkaya bunlar ikitane dedi ve ben nasıl kahkaha attığımı anlatamam. Ama hep içimde vardı Allah biliyor ya...Rabbim beni iki kez sevindirdi. İnşallah sizede gönlünüzden nasıl geçiyorsa öyle nasip etsin...

canım benim bebeklerim ikiz. İnşallah seninkilerde ikizdir. Bir kız, Bir erkek. Ben 32 yaşındayım banada 3. deneme olduğu için 2 embriyo verildi. 11. gün kan tahlilim 90 dı. 2 gün sonra 396 oldu. ilk kontrolümüzde hüsamettin bey tek kese gördü. Kalp atışı için gittiğimiz ikinci kontrolde ikinci kese saklanmış arkaya bunlar ikitane dedi ve ben nasıl kahkaha attığımı anlatamam. Ama hep içimde vardı Allah biliyor ya...Rabbim beni iki kez sevindirdi. İnşallah sizede gönlünüzden nasıl geçiyorsa öyle nasip etsin...

:nazar::nazar:maşalah ikiz olması ve biri biri erkek olması çok güzel ya,çifte mutluluk dikkat et bu haftalarda başlamıştır ağırlıklarını hissetmeye.

iyi diyeyim iyi olayım amma kendimi kurbanlık koyun gibi hissediyorum son gün oldu ben dayanamadım bi idrra testi yapayım dedim.

veee çift çizgi:KK64::KK64::KK64:

:nazar:

rudiiiiii super bı haber buuu.yaaa Allahım ne guzel bırseymıs cıft cızgıyı gormek.canımmm gıdıp kan testı yaptrsaydın yaa acaba cıftmı tek mı:))):KK9:

kız sen dupeduz hamılesın.masallah.dedım yaaa sıra maybe de sonrada bende ayyy cok heyecanlandım.kızlar hepımız hamıle kalıp burdan bebıslerımızıe de konusuruz ınsallah.rudi tebrıkler canım.kucagına saglıkla almakta nasıp olsun ınsallah.:KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK49::KK49::nazar:

rudiiiiii super bı haber buuu.yaaa Allahım ne guzel bırseymıs cıft cızgıyı gormek.canımmm gıdıp kan testı yaptrsaydın yaa acaba cıftmı tek mı:))):KK9:

kız sen dupeduz hamılesın.masallah.dedım yaaa sıra maybe de sonrada bende ayyy cok heyecanlandım.kızlar hepımız hamıle kalıp burdan bebıslerımızıe de konusuruz ınsallah.rudi tebrıkler canım.kucagına saglıkla almakta nasıp olsun ınsallah.:KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK49::KK49::nazar:
canım çift çizgiyi görmek gerçekten muhteşemmm.yarın sabah kan testi yaptıracağım.dua edin bu rüya mutlu sonla bitsin.Allah ım sonuna kadar sağlıkla götürür inşallah..
yaa sıra size geliyor az kaldı maybe, hazel82.:nazar:
:KK64::KK64:

Son düzenleme:
seni epeydir takip edemedim canım. bugün kaçıncı gün.
ama çift çizgiyi görmüşsün. allah tamamına erdirsin.
şimdiden idrar testinde çıktıysa kesin ikizdir onlar:)
bu arada bende hamileymişimde haberim yokmuş. bir hafta gecikti reglim diye üzülürken. rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.
darısı bu uğurda mücadele edenlere...

seni epeydir takip edemedim canım. bugün kaçıncı gün.
ama çift çizgiyi görmüşsün. allah tamamına erdirsin.
şimdiden idrar testinde çıktıysa kesin ikizdir onlar:)
bu arada bende hamileymişimde haberim yokmuş. bir hafta gecikti reglim diye üzülürken. rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.
darısı bu uğurda mücadele edenlere...
:nazar: Aminnn. ayy ne güzel bir haber bu.canım yani doğal yoldan hamilesin öylemi oh ohh ne güsel yaaaaaaaaa.çok şanslısın bak merkez araştırırken zaten hamile oldugunu öğrendin. kan değerin pozitif çıktı dimi ee keseyi görmeye ne zaman gideceksin. çok sevindim hemde çookk..
benim bugun transfer günü dahil 11 .gün yarın kan testi yaptıracağım. Mutlu haberler getiririm umarım sizlere..
Bu arada biraz kendinden bahseder misin , bu mutlu haberi nasıl karşıladın hadi sevincini paylaş bizimle:KK23:

Son düzenleme:
İnşallah rudicim :) eşinin tebkisi nasıldı???? kesin ağlamışsındır mutluluktan ???? :)
:nazar::emir_bebek:

kayınvaldemle eşime de dedim senin hamile olduğunu :) onlar bile sevindi adına :))) darısı bizim başımıza diyorlar inşallah

kayınvaldemle eşime de dedim senin hamile olduğunu :) onlar bile sevindi adına :))) darısı bizim başımıza diyorlar inşallah

Darısı sizlere canım ,sağolsunlar teşekkür ederim.:emir_bebek:
senin içine doğmuştu benim bebişin bana tutunduğu yazmıştın hani. hislerin kuvvetliymiş...

arkadaş olurlar yavrularımız sonrada bizler tanışırız ohh ohhh:nazar:

İnşallah rudicim :) eşinin tebkisi nasıldı???? kesin ağlamışsındır er sanırım. mutluluktan ???? :)
:nazar::emir_bebek:[/QUOT

tepkisizkaldı, dondu kaldı adam resmen,idrar testine güveni az,yarın kan da görelim de felan demeye başladı hemencecik. içi içine sığmıyor:KK24:
akabinde karnımı sevmeler, bebişin geleceğini düşünmeler,odasını hazırlamaktan,gideceği kursa,eğitimine,..... ooo costu bizim ki bakımı masrafı bir sürü hayal kurdu çok çalışmam lazım deyip duruyor.birde eşim hep ikiz olacağını düşünüyor. başlarda belli etmesede erkekler bizden daha heyecanlı ve istekliler.sadece bizleri üzmemek için bekleme aşamasında iken fazla konu ile ilgili konuşmuyorlar. ama ben şunu biliyorum ki eşim benden daha çok çocugumuz olmasını istiyormuş.benim çok istememe rağmen.
bu arada hamileler topiğinde eşinize ilk hamilelik müjdesini nasıl verdiniz var,arada girip okuyorum. ama bizim gibi tedavili olunca pek surpriz hazırlayamıyoruz. bizim için olması bile mucize:KK4: darısı en kısa zamanda size inşallah..

Son düzenleme:
:nazar: Aminnn. ayy ne güzel bir haber bu.canım yani doğal yoldan hamilesin öylemi oh ohh ne güsel yaaaaaaaaa.çok şanslısın bak merkez araştırırken zaten hamile oldugunu öğrendin. kan değerin pozitif çıktı dimi ee keseyi görmeye ne zaman gideceksin. çok sevindim hemde çookk..
benim bugun transfer günü dahil 11 .gün yarın kan testi yaptıracağım. Mutlu haberler getiririm umarım sizlere..
Bu arada biraz kendinden bahseder misin , bu mutlu haberi nasıl karşıladın hadi sevincini paylaş bizimle:KK23:
37 .günümde testi yaptırdım. 38. gün kan testim 1507 çıktı keseyi görmeye çarşamba çağırdı doktor ama ben perşembe duamı edip gideyim diyorum canım. ben de cidden sana çok sevindim. allah tamamına erdirsin işallahh. demek 11. gün ha bekle bekle nihayet tükettin .
paylaşayım canım.
benim bebeğim mucize bir bebek olacak.
eşim diyor adını mucize koyalım he dedim koyalımda dünya alem bilsin mucize olduğunu:)
yaşım 40.5 normal yoldan gene kalamayacağıma inandığım son iki aydı ve geldi bebeğim.
bundan iki sene önce normal yoldan hamileliğim var. ancak kalp atışı duyulmadı diye kürtaj olmuştum.
bu sefer rabbim tamamına erdirir işallah.
sevinmek ne kelime çıldırdım ağladım sevinçten.
çok mutluyuz.allah bu uğurda emek hacayan herkese nasip eder işallah.
dua edin kızlar...

X