Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Ama tek gelmedim evime bebişlerimle geldim. :KK49::KK49::KK49:
veee Kan testime göre HAAAmmmİİİİlllllllEEEEyyyyyİİİİİİmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:nazar:

37 .günümde testi yaptırdım. 38. gün kan testim 1507 çıktı keseyi görmeye çarşamba çağırdı doktor ama ben perşembe duamı edip gideyim diyorum canım. ben de cidden sana çok sevindim. allah tamamına erdirsin işallahh. demek 11. gün ha bekle bekle nihayet tükettin .
paylaşayım canım.
benim bebeğim mucize bir bebek olacak.
eşim diyor adını mucize koyalım he dedim koyalımda dünya alem bilsin mucize olduğunu:)
yaşım 40.5 normal yoldan gene kalamayacağıma inandığım son iki aydı ve geldi bebeğim.
bundan iki sene önce normal yoldan hamileliğim var. ancak kalp atışı duyulmadı diye kürtaj olmuştum.
bu sefer rabbim tamamına erdirir işallah.
sevinmek ne kelime çıldırdım ağladım sevinçten.
çok mutluyuz.allah bu uğurda emek hacayan herkese nasip eder işallah.
dua edin kızlar...
Canım Mucize bebek olmuş sizin ki eşin haklı. özellikle yaptıgın bir kür falan var mıydı? Dualarım seninle perşembe sabahı kalk meryem suresi,yusuf suresi bunları oku ve öyle çık evden Allah ın izni ile sağlıklı hayırlı evladını kucağına alırsın. bu arada benim bugun 12.gündü ve pozitif. benim randevu da 13 gün sonra kısmetse.:KK64::KK64::KK64:

2008 nisanında burada tüp bebek yaptırdım olmadı maalesef.Sonrada Almanya'ya gidicez diye kaldı.Ama devam etmediğime çok pişmanım.
Canım öyle deme yaaa, geçmişi boşver geleceğe bak. kaç yaşındasın , kaç kez denedin ve şu an Almanya da mısın ? Hiç birşey için geç değil yine yapabilirsin yeter ki iste.
:KK58:

Ama tek gelmedim evime bebişlerimle geldim. :KK49::KK49::KK49:
veee Kan testime göre HAAAmmmİİİİlllllllEEEEyyyyyİİİİİİmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:nazar:

tekrar tebrik ederim. Çok güzel bi duygu kendi test sonucumu aldığım gün aklıma geldi. Hastaneye sonucu almaya gittiğimizde sonuçlar masada sıralanmıştı. Eşim benim adımı gördü ve hemen ters çevirdi. İkimizde kaldık sonuca bi türlü bakamıyoruz. Sonra bi baktık pozitif aman yarabbim eşim bana bi sarıldı. Birlikte ağlamaya başladık herkes bize bakıyor. inanılmaz bişi. Rabbim herkese yaşatsın İnşallah...

yaa kızlar ne guzel haberler vermıssınız.rudı sonuc kac canım.tek mı cıft mı?:)))) darısı bıze artık maybe ve bana.inşallah bızde pozitif sonucu alıp hamileyimmmm dıye yazarız.

yaa kızlar ne guzel haberler vermıssınız.rudı sonuc kac canım.tek mı cıft mı?:)))) darısı bıze artık maybe ve bana.inşallah bızde pozitif sonucu alıp hamileyimmmm dıye yazarız.

pozitif olur inşallah bundan sonra herkesin sonucu,hepimizin yüzü gülsün . bak sizin tedavi öncesi moral deposu oldu değil mi?
:KK76:
canım 2 gün sonra testi tekrarlayacğım 13 gün sonrada randevu verdiler kısmetse keseyi göreceğiz.

tekrar tebrik ederim. Çok güzel bi duygu kendi test sonucumu aldığım gün aklıma geldi. Hastaneye sonucu almaya gittiğimizde sonuçlar masada sıralanmıştı. Eşim benim adımı gördü ve hemen ters çevirdi. İkimizde kaldık sonuca bi türlü bakamıyoruz. Sonra bi baktık pozitif aman yarabbim eşim bana bi sarıldı. Birlikte ağlamaya başladık herkes bize bakıyor. inanılmaz bişi. Rabbim herkese yaşatsın İnşallah...

sizinki de çok hoşmuş yaa,, Allah mutluluklarımızı tamamına erdirir inşallah..:nazar::nazar:
Kan testinin sonucuna göre tek mi çift olduğu bilinmiyor değil mi ?

sizinki de çok hoşmuş yaa,, Allah mutluluklarımızı tamamına erdirir inşallah..:nazar::nazar:
Kan testinin sonucuna göre tek mi çift olduğu bilinmiyor değil mi ?

hayır canım kan testi bu konuda fikir vermiyor. Ancak kontrolde iki kese görülürse o zaman net belli olur. anlatmıştım daha önce benim ilk kontrolde tek kese görüldü. Kalp atışı için gittiğim ikinci kontrolde Hüsamettin bey "biz size tek mi demiştik dedi evet dedim. Ama burda iki kese var. birisi yaramaz olacak arkaya gizlenmiş bunlar ikiz dedi" rabbim her anını doya doya yaşamayı nasip etsin canım, hakkında hayırlısı.

evet kesinlikle bizim için Positiv bir enerji oldu senin olayın Rudi :)))) inşallah sırada şimdi bizler varız ....ben yarın son korunma hapımı alıcağım iki gün sonra falanda adet olurum sanırım....benim maraton da şimdi başlıyor hayırlısıyla inşallah.......

hayır canım kan testi bu konuda fikir vermiyor. Ancak kontrolde iki kese görülürse o zaman net belli olur. anlatmıştım daha önce benim ilk kontrolde tek kese görüldü. Kalp atışı için gittiğim ikinci kontrolde Hüsamettin bey "biz size tek mi demiştik dedi evet dedim. Ama burda iki kese var. birisi yaramaz olacak arkaya gizlenmiş bunlar ikiz dedi" rabbim her anını doya doya yaşamayı nasip etsin canım, hakkında hayırlısı.
evet canım anlatmıştın dün senin yaramazı annesine arkadan ceeeeee yapmış .... çok gülmüştüm okurken .hayırlısı olsun artık yaşayıp göreceğiz.

moral oldun topiğebu arada. arada uğra olur mu..

evet canım anlatmıştın dün senin yaramazı annesine arkadan ceeeeee yapmış .... çok gülmüştüm okurken .hayırlısı olsun artık yaşayıp göreceğiz.

moral oldun topiğe bu arada. arada uğra olur mu..

evet kesinlikle bizim için Positiv bir enerji oldu senin olayın Rudi :)))) inşallah sırada şimdi bizler varız ....ben yarın son korunma hapımı alıcağım iki gün sonra falanda adet olurum sanırım....benim maraton da şimdi başlıyor hayırlısıyla inşallah.......

desene tatlım bu hafta sonu start veriyorsun...yolunuz açık ve hayırlı olur inşallah.

beni keseyi görme telaşı sararken senide yumurta toplama telaşı saracak. sepet sepet kaliteli yumurtaların olsun.bir defada kavuş bebişine çok bekletmesin seni...:emir_bebek:

pozitif olur inşallah bundan sonra herkesin sonucu,hepimizin yüzü gülsün . bak sizin tedavi öncesi moral deposu oldu değil mi?
:KK76:
canım 2 gün sonra testi tekrarlayacğım 13 gün sonrada randevu verdiler kısmetse keseyi göreceğiz.

EVET CANIM HEMDE NASIL MORAL OLDU.TEDAVI GORMEK ISTEDIGIM MERKEZIN BASARI ORANI BENI cok umutlandırıyor.szde olumlu olunca sankı ben olmus gıbı sevınıpdaha da sabırsızlanıyorum .benımde 15 mayısta baslıycak sanırım.yanbı 33 gun kaldı:KK52:sıralama derya76-rudi-maybe ve hazel olaraktı ve 2 tanede guzel son7uc aldık ınşallah hıc fire vermeyızde 4lerız pozıtıfleri:KK49::KK49::KK49::KK49::KK19:

EVET CANIM HEMDE NASIL MORAL OLDU.TEDAVI GORMEK ISTEDIGIM MERKEZIN BASARI ORANI BENI cok umutlandırıyor.szde olumlu olunca sankı ben olmus gıbı sevınıpdaha da sabırsızlanıyorum .benımde 15 mayısta baslıycak sanırım.yanbı 33 gun kaldı:KK52:sıralama derya76-rudi-maybe ve hazel olaraktı ve 2 tanede guzel son7uc aldık ınşallah hıc fire vermeyızde 4lerız pozıtıfleri:KK49::KK49::KK49::KK49::KK19:

Mayıs da başlamaya karar verdin demek çok iyi canım. hep olumlu düşün olur mu. umarım hiç firesiz hepimiz doğururuz :nazar:

tekrar tebrik ederim canım.
Allah tamamına erdirsin.
Kaç çıktı kan değerin?
Sağol bitanem ,Cümlemize inşallah hayırlı sağlıklı evlatllar verir RabbiM.
Ya benim değer biraz yüksek çıktı bende yüksek olmasından korktum bakalım yarın tekrarlayacağım.
değerim 245. az olsa bir dert çok olsa başka bir dert.
senin randevu yarın değil m? hadi hayırlı güzel haberlerle gel inşallah..:nazar:

Sağol bitanem ,Cümlemize inşallah hayırlı sağlıklı evlatllar verir RabbiM.
Ya benim değer biraz yüksek çıktı bende yüksek olmasından korktum bakalım yarın tekrarlayacağım.
değerim 245. az olsa bir dert çok olsa başka bir dert.
senin randevu yarın değil m? hadi hayırlı güzel haberlerle gel inşallah..:nazar:

hiç sorun etme tatlım ikiz sadece buna inan ve içini ferah tut:)
çok tebrik ediyorum eşini seni. allahım tamamına erdirsin işallah

hiç sorun etme tatlım ikiz sadece buna inan ve içini ferah tut:)
çok tebrik ediyorum eşini seni. allahım tamamına erdirsin işallah
amin amin amin..

bu arada İnşallah herşey yolunda giderde Aralık anneleri topiğinde buluşuruz..

X