Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

bana uzun kısa bişey demedi cnm.....bu uzun kısa ne oluyor ben hala anlamış deyilim:)))
adetim ikinci günü gidicem 5 gün boyunca iğne vurulucam 2 kere ikişer gün arayla kontrole gidicem....sonra yumurtalar toplanıcak 5 gün sonra da yerleştirme olucak
bu uzun mu kısa mı oluyor arkadaşlar ben bilmiyorum :)) siz bana söyleyin*?:KK43:
selam canım
bu kısa oluyor. sigara içiyorsan bırakmanı şimdiden tavsiye ederim sonradan zor oluyor.

Adım Muhalefet !

Şuna şükrediyorum kişilik bölünmesi yaşamıyorum yalan yazmıyorum yazdıklarımın arkasındayım.

Misal Ahmet Teke'ye estetik operasyon olurken Ahmet'i Mehmet yazmıyorum. Sen anladın beni ...

2 kez siteden uzaklaştırma aldım bildiklerimi yazdım diye ... Site yönetimi tırs gelir tırıs gider... 2 ceza alma hakkım daha var seni deşifre etmek için seve seve kullanırım

pardon burasını günlük sanmıştım yanlış yere yazmışım.

merhaba arkadaşlar yücel bey transferden sonra hangi ilaçları veriyor yazarsanız sevinirim?
coraspin, folbiol ,estrofem tablet,prognex yumusak kapsül veriyor
bana bu kez ayrıca kan pıhtılaşmasına karşın iğne verdi,günde bir kez göbekten veya koldan uygulanıor.
sen hangi aşamadasın canım başlayacak mısın yakında?

coraspin, folbiol ,estrofem tablet,prognex yumusak kapsül veriyor
bana bu kez ayrıca kan pıhtılaşmasına karşın iğne verdi,günde bir kez göbekten veya koldan uygulanıor.
sen hangi aşamadasın canım başlayacak mısın yakında?
canım başlayacağım ancak daha değil. yeni sigarayı bıraktım az bünyem hazır olsun öyle.
merkez konusunda henüz kararsızım.
kan sulandırıcıyı pıhtılaşma sorunun olduğu için mi verdi yoksa vermesi daha iyi olabilir diye mi?
az kaldı test gününe hadi sabırlar diliyorum işallah pozitif olur son tedavin olsun işallah

canım başlayacağım ancak daha değil. yeni sigarayı bıraktım az bünyem hazır olsun öyle.
merkez konusunda henüz kararsızım.
kan sulandırıcıyı pıhtılaşma sorunun olduğu için mi verdi yoksa vermesi daha iyi olabilir diye mi?
az kaldı test gününe hadi sabırlar diliyorum işallah pozitif olur son tedavin olsun işallah
Sigarayı önceden bırakmana sevindim ben tedavinin başında bıraktım epey zorlandım daha önce bıraksaydım dedim.
kan sulandırıcıyı sorunum olmamasına karşın verdi. Rahmi besler,kan akışını rahme hızlandırır dedi ve kanamam olursa kesmemi,onun dışında kullanmamı söyledi.
Aklında olan diğer merkezlerlerle ön görüşme yaptın mı canım ?

Rudi kendini nasıl hissediyorsun???? kaç gün daha bekliceksin??? evde mi yapıcaksın tahlili yoksa direk doktora mı gideceksin???

Rudi kendini nasıl hissediyorsun???? kaç gün daha bekliceksin??? evde mi yapıcaksın tahlili yoksa direk doktora mı gideceksin???

Hiç bir belirti yok bende buda olumsuz düşünmeme sebep oluyor ama aklıma olumsuz birşey getirmemeye çalışıyorum . çok iyiyim hiçbir ağrı sızı belirti yok, evde dolaşıyorum ,yemek yapıyorum tv kitap oyalanıyorum . Şansıma hava iyi değil yoksa içeride durmaktan patlardım atardım kendimi dışarıya. Allah tan yağmurluda içerde duruluyor. Tahlili ilk önce evde yapmayı planlıyorum (eşimden gizli) yalnız evde idrar testi yok en yakın eczane 15 dakika.gizlice 2-3 gün sonra çıkıp almam lazım.ya da çıkmışken poliklinik te kan testi mi yaptırsam ?gününü beklemyi çok isterdim umarım sabırlı olurum.
son 6 gün hayırlı sonuç almam için..

Hiç bir belirti yok bende buda olumsuz düşünmeme sebep oluyor ama aklıma olumsuz birşey getirmemeye çalışıyorum . çok iyiyim hiçbir ağrı sızı belirti yok, evde dolaşıyorum ,yemek yapıyorum tv kitap oyalanıyorum . Şansıma hava iyi değil yoksa içeride durmaktan patlardım atardım kendimi dışarıya. Allah tan yağmurluda içerde duruluyor. Tahlili ilk önce evde yapmayı planlıyorum (eşimden gizli) yalnız evde idrar testi yok en yakın eczane 15 dakika.gizlice 2-3 gün sonra çıkıp almam lazım.ya da çıkmışken poliklinik te kan testi mi yaptırsam ?gününü beklemyi çok isterdim umarım sabırlı olurum.
son 6 gün hayırlı sonuç almam için..

anladım cnm.....birşey sorucam bana şu soru sorulmuştu: çene ve göğüs ucunda kıllanma var mı diye bu soruyu neden soruyorlar biliyor musunuz???

anladım cnm.....birşey sorucam bana şu soru sorulmuştu: çene ve göğüs ucunda kıllanma var mı diye bu soruyu neden soruyorlar biliyor musunuz???
canım ,
adetin düzensiz mi? genel de adet düzensizliğinde soruluyır veya pcos durumlarında ..bana da sordular nokta belirtmediler ama genel anlamda tüylenme sorunun varmı die sorulmuştu

Sigarayı önceden bırakmana sevindim ben tedavinin başında bıraktım epey zorlandım daha önce bıraksaydım dedim.
kan sulandırıcıyı sorunum olmamasına karşın verdi. Rahmi besler,kan akışını rahme hızlandırır dedi ve kanamam olursa kesmemi,onun dışında kullanmamı söyledi.
Aklında olan diğer merkezlerlerle ön görüşme yaptın mı canım ?
amann hiç onlara takılma canım olacaksa olacak. rabbim isterse.görüştüm ama netleşemiyorum birt
lü.
yaşın kaç kaçıncı denemen?
kansulandırıcıya transferle mi başladın öncesinde başladın mı?

canım ,
adetin düzensiz mi? genel de adet düzensizliğinde soruluyır veya pcos durumlarında ..bana da sordular nokta belirtmediler ama genel anlamda tüylenme sorunun varmı die sorulmuştu

evet bugün aradım sordum :) adetin düzensiz mi diye sordular onlarda....yok dedim...
esmer olupta kıllsız olmak mümkün deyil sanırım :). Aşırı deyil tabi ama yinede var....:KK66:

amann hiç onlara takılma canım olacaksa olacak. rabbim isterse.görüştüm ama netleşemiyorum birt
lü.
yaşın kaç kaçıncı denemen?
kansulandırıcıya transferle mi başladın öncesinde başladın mı?

Günaydın Canım benim bu 3.denemem yaş 28
1 deneme ASM Aydın Arıcı ( Tek embriyo 3.gün Negatif)
2.deneme Brüksel Yücel Karaman ( Tek embriyo 5.gün Kimyasal gebelik)
3.deneme Brüksel Yücel Karaman ( Çift embriyo 5.gün Dondurulmuş, Beklemedeyim)
Tedavilere başlamadan ASM,Memorial,Bahçeci,Brüksel ile öngörüşme yapmış idim.arasından seçim yaptım işte...
Kan sulandırıcıya ise transferin olduğu gün başladık gebelik oluşursada devam etmemi önerdi.Bakalım hayırlısı artık..

Son düzenleme:
evet bugün aradım sordum :) adetin düzensiz mi diye sordular onlarda....yok dedim...
esmer olupta kıllsız olmak mümkün deyil sanırım :). Aşırı deyil tabi ama yinede var....:KK66:
aynen esmersen oluyor ama sorun boyutunda değilse problem yoktur.Heyecan var mı şimdiden ..öyle hissettim canım seninle ilgili.

Günaydın Canım benim bu 3.denemem yaş 28
1 deneme ASM Aydın Arıcı ( Tek embriyo 3.gün Negatif)
2.deneme Brüksel Yücel Karaman ( Tek embriyo 5.gün Kimyasal gebelik)
3.deneme Brüksel Yücel Karaman ( Çift embriyo 5.gün Dondurulmuş, Beklemedeyim)
Tedavilere başlamadan ASM,Memorial,Bahçeci,Brüksel ile öngörüşme yapmış idim.arasından seçim yaptım işte...
Kan sulandırıcıya ise transferin olduğu gün başladık gebelik oluşursada devam etmemi önerdi.Bakalım hayırlısı artık..

ben de hepsiyle görüşme yaptım aslında.
şansın çok yüksek canım yaşında genç.
işallah bu sefer pozitif olur bu son tedavin olur işallahh

rudi ben seni nedense 35 yaşında sanıyordum sende benim gibisin..... ben 1983 lüyüm
bu son yaptırmanda dondurulmuş emriyo dan mı kullandınız???? ikincisi Kimyasal demişsin bu ne oluyor??
Evet bende heycan çok vardı ama bir kaç gündür daha sakinim :)

AMİN cümlemiz için inşallah son olur.

Hangisine daha yakın hissediyorsan kendini onu seç güven çok önemli...

rudi ben seni nedense 35 yaşında sanıyordum sende benim gibisin..... ben 1983 lüyüm
bu son yaptırmanda dondurulmuş emriyo dan mı kullandınız???? ikincisi Kimyasal demişsin bu ne oluyor??
Evet bende heycan çok vardı ama bir kaç gündür daha sakinim :)

Bende 83 lüyüm ama bu tedaviler beni yaşlandırdı ruhum 35 lerde:26:

Bu denememde 2 adet Dondurulmuş embriyo transferim oldu. Buz bebeklerim annelerine sımsıkı tutundular bile teyzesi 5 gün sonra heber vereceğiz sizlere :nazar:

Kimyasal gebelik: değerim 8 gün 86, 12 gün 165, 14.günden itibaren ise gerilemeye başladı.3-4 gün içerisinde değerim sıfırlandı ve regl oldum. Boş gebelik de diyorlar.
Çalışıyor musun yoksa evde misin

Bende 83 lüyüm ama bu tedaviler beni yaşlandırdı ruhum 35 lerde:26:

Bu denememde 2 adet Dondurulmuş embriyo transferim oldu. Buz bebeklerim annelerine sımsıkı tutundular bile teyzesi 5 gün sonra heber vereceğiz sizlere :nazar:

Kimyasal gebelik: değerim 8 gün 86, 12 gün 165, 14.günden itibaren ise gerilemeye başladı.3-4 gün içerisinde değerim sıfırlandı ve regl oldum. Boş gebelik de diyorlar.
Çalışıyor musun yoksa evde misin

Ben 02.06.2007 de evlendim yani nerdeyse 4 yıl olacak, bu tarihte almanyadan kesin dönüş yaptım İstanbula....eşim İstanbuldan, o Almanyaya gelmek istemedi ben geldim :)
Almanyadayken çalışıyordum ama Tr ye gelince çalışmadım.....burdaki şartlar Almanyaya göre çok daha ağır.....çalışmak pek yemedi :)))
sizdeki sorun de peki?? neden olmuyordu ??

Ben 02.06.2007 de evlendim yani nerdeyse 4 yıl olacak, bu tarihte almanyadan kesin dönüş yaptım İstanbula....eşim İstanbuldan, o Almanyaya gelmek istemedi ben geldim :)
Almanyadayken çalışıyordum ama Tr ye gelince çalışmadım.....burdaki şartlar Almanyaya göre çok daha ağır.....çalışmak pek yemedi :)))
sizdeki sorun de peki?? neden olmuyordu ??

Sizin durum biras farklı olmus genelde Tr den Almanya ya giderler evlenip siz gelmişsiniz, Uyum sağlayabildin mi buraya. Almanya nın rahatlığından sonra burası karma karışık geliyor da genel de öyle diyorlar uzun süre yurt dışında yaşayanlar.
Bende 3 yıllık evliyim. Yumurtlamam düzensiz , bir tüpüm kapalı 2 yıl bekledik kendiliğinden olmayınca 3 yıl tedaviye başvurduk. 1 yıldır tedavi içerisindeyim.
Senin ilk denemen olacak değil mi?

X