Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

canım bende sılıvrı tarafındayım.bıraz uzagız ist merkeze .bosver orda ımsı ıle en ıyılerını secıyorlarmıs zaten spermlerın .burda 700 bınle hamıle kalan okudum ben.ınsallah bızde oyle sanslıyızdır da bızde bebıslerımızı kucagımıza saglıkla alırız.ben 29 yasındayım.artık bısıler yapmanın vaktı geldı.olmuyor ıste kendılıgınden offff:KK43:(((

canım bende sılıvrı tarafındayım.bıraz uzagız ist merkeze .bosver orda ımsı ıle en ıyılerını secıyorlarmıs zaten spermlerın .burda 700 bınle hamıle kalan okudum ben.ınsallah bızde oyle sanslıyızdır da bızde bebıslerımızı kucagımıza saglıkla alırız.ben 29 yasındayım.artık bısıler yapmanın vaktı geldı.olmuyor ıste kendılıgınden offff:KK43:(((

inşallah olucak cnm yaaa....bizim bebişler olursa allahın izniyle daha bir kıymetli olur :))))

arkadaşlar aslında ben medikana belikdüzünde yaptırdım geçen hafta tahlillerimi ve orda da tüp bebek
yaptırmayı düşünüyorum taki burdaki yazıları okuyana kadar. Yücel Karaman hakkında çok iyi yorumlar okuyorum ve zaten eşimin bir arkadaşının eşi de yücel beyde yaptırdı ve ilk seferde tüpleri tıkalı oldugu halde positiv çıktı...birde burdaki yorumları okuyunca bende Yücel beye karar verdim ve Pazartesi günü randevu aldım.....medikana bana regl olana kadar dogum kontrol hapı verdı kist oluşmasın diye bu normal mi?????? şimdi sabırsızlıkla pzt gününü bekliyorum.
Merhabalar;

canım yücel hoca da tedaviye başlamadan önce dogum kontrol hapı veriyor ve adetin ikinci günü kontrol edip uygunsa başlıyor. Şimdiden bol şans

Arkadaşlar bu arada yarın Dondurulmuş Embriyolarımla transferim gerçekleşecek. Bugün arayıp saat konusunda bilgi verecekler. Lütfen bana bol bol dua edin. Bu üçücü denemem. Umarım bu kez sonuna kadar herşey çok güzel ilerler.

Kızlar sonucum POZİTİFFF çok mutluyum allahım isteyen herkeze versin yücel bey ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Tebrik ederim Derya76 :) Çok sevindim. Darısı bizim başımıza..

Arkadaşlar bu arada yarın Dondurulmuş Embriyolarımla transferim gerçekleşecek. Bugün arayıp saat konusunda bilgi verecekler. Lütfen bana bol bol dua edin. Bu üçücü denemem. Umarım bu kez sonuna kadar herşey çok güzel ilerler.

inşallah canm...bak senin için de atetel kürsi okudum inşallah tutar....ilk ikisini kimde yaptırmıştın???
niye Yücek hoca da mı???

deryaaaa cok sevındım canımmm.hadı ınsallah kucagınada saglıkla alırsın ınsallah.yaaa cok sevındım darısı bıze artık.cok sabırsızlanmaya basladım yaa.bende tedavıye baslasam bıran once artık.yaa kızlar ben 1.5 ay sonra baslıycam sanırım sımdı ben ne zaman gıdeyım yucel hocaya tedavıden once.adetın 2. gunu mu yoksa tedavıye baslamadan oncekı ay mı? yaa hadı maybebabe once derya demıstım sımdı de sen sonrada ınsallah bennnnn:)))):KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::86::KK19::KK64::KK64::KK64::KK64:

rudı canım senınde tedavın hayırlı olsun.inşallah bu sefer melegın sana sımsıkı tutunur ve hıc bırakmaz.

deryaaaa cok sevındım canımmm.hadı ınsallah kucagınada saglıkla alırsın ınsallah.yaaa cok sevındım darısı bıze artık.cok sabırsızlanmaya basladım yaa.bende tedavıye baslasam bıran once artık.yaa kızlar ben 1.5 ay sonra baslıycam sanırım sımdı ben ne zaman gıdeyım yucel hocaya tedavıden once.adetın 2. gunu mu yoksa tedavıye baslamadan oncekı ay mı? yaa hadı maybebabe once derya demıstım sımdı de sen sonrada ınsallah bennnnn:)))):KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::86::KK19::KK64::KK64::KK64::KK64:

inşallah canım allah yüzümüzü güldürsün .......
cnm bence ilk görümeye daha gitmediysen ve daha tahlil ve Testlerini yaptırmadığsan şimdiden ilk randavuna git......Hormon Test istenicek senden ve eşinden Spermiogram ve birkaç tahlil.....en azından beklerken bu işleri halledersiniz.....biz sadece tahlillere acele ettigimiz icin 600 tl gibi bir para verdik....en azından sen bu arada araştırır daha düşük bir tutarla bu ilerini halledersin....
Folikasit zaten alıyorsundur sanırım.....işte birde kist falan oluşmasın diye doktor bana adetim son günü gitmiştim zaten doğum kontoll hapı verdi onu kullanıyorum...

inşallah canm...bak senin için de atetel kürsi okudum inşallah tutar....ilk ikisini kimde yaptırmıştın???
niye Yücek hoca da mı???

Canım ya çok teşekkür ederim:nazar: inşallah bu kez olacak bebişlerimi alıp eve döneceğim.Yücel Hoca da bir önce ki denemeyi yaptırdım. bir önce ki de farklı bir merkez. bu 2 olacak Brüksel de.

rudı canım senınde tedavın hayırlı olsun.inşallah bu sefer melegın sana sımsıkı tutunur ve hıc bırakmaz.
derya , ben,maybebabe ve hazel82 sıralama böyle olsun olur mu?
canım inşallah bu kez 2 embriyo transferi olacak yaşım 28 ama 3.deneme olduğundan 2 olacak. ben ikisininde benimle eve gelmesini ve kollarımda sabırsızlıkla görmeyi bekliyorum.(sağlıkla ve hayırlısı ile)

slm cnm tedaviye başlamadan 1 ay önce gidersen daha iyi olur zaman kaybetmek istemiyorsan.mesela bende kist olmuştu geçmesi için dogum kontrol kulanmıştım 1.kutu 1.ay zaman kaybım olmuştu tüp de degil aşılama yaparken olmuştu.aşılamadan sonra ilaçlark kist filan yapabiliyor.aşılamada rekor bende 5.aşılama 1.tüp negatif umut tüp bebek merkezinde yaptırmıştım 2.tüpte allahıma şükürler olsun hamileyim.inşallah allahım kucagıma almayıda kısmet eder.kalp atışlarını bir duysam darısı sizin başınıza artık kızlar duvalarım sizinle allahım yüzünüzü yüzümüzü güldürsün...

slm cnm tedaviye başlamadan 1 ay önce gidersen daha iyi olur zaman kaybetmek istemiyorsan.mesela bende kist olmuştu geçmesi için dogum kontrol kulanmıştım 1.kutu 1.ay zaman kaybım olmuştu tüp de degil aşılama yaparken olmuştu.aşılamadan sonra ilaçlark kist filan yapabiliyor.aşılamada rekor bende 5.aşılama 1.tüp negatif umut tüp bebek merkezinde yaptırmıştım 2.tüpte allahıma şükürler olsun hamileyim.inşallah allahım kucagıma almayıda kısmet eder.kalp atışlarını bir duysam darısı sizin başınıza artık kızlar duvalarım sizinle allahım yüzünüzü yüzümüzü güldürsün...

benim ilk olacak cnm....bu kadar tecrübeli biri olarak bu konuda ne tavsiye edersin ???? bu dönemde hiç özel bişeyler yedin veya içtin mi???.....2. Tüp de kaç emriyo konuldu???

benim ilk olacak cnm....bu kadar tecrübeli biri olarak bu konuda ne tavsiye edersin ???? bu dönemde hiç özel bişeyler yedin veya içtin mi???.....2. Tüp de kaç emriyo konuldu???

benim degerim 163 bu tedaviye başlarken çay sigara kola kahve baharatlı yiyecekler yemedim.et süt yumurta sebze yedim.transferden sonra 3.gün boyunca sürekli yattım onun dışındaki günler evde geçirdim yine uzandım fazla dolaşmadım.eşime keçi boynuzu kürü yaptım 2.ane konuldu yaşım 36.

bir sorum olucak yumurta sayısı en iyi hangi gün maximumuna ulaşmış olur? ....yani şöyleki....benim adetimin son günü bittikten hemen sonra o gün doktora gittim ve 3 tane yumurtam olduğunu söyledi.....bu adettim bittiği gün bakmış olduğu için az çıkmış ola bilir mi????
Gerçi doktorumu deyiştirme kararı aldım ve pzt günü yeni doktoruma sorucam bunu da daha önce bir bilgi ala bilirsem daha mutlu oucam.....şimdiden tşk ederim arkadaşlar ....

X