Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

asıl sen nasılsın? neler yaptın? ya arkadaşlar neden tedavi görenler yazmıyorlar buraya.. tedavimiz hakkında bilgi sahibi olsak, merkez hakkında birbirimze tüyolar versek, destek olsak ne güzel olurdu..:84::84:.

slm canım transfrerim oldu beklemedeyim sonucu yazarım:KK16::KK16::KK16:evt ya kimseler yazmıyor bu topige bizden başka:KK1:21::21:günlerde geçmek bilmiyor.

Merhabalar ,
Yücel bey de Dondurulmuş tedavisine başlayacağım benimle aynı durumda olan var mı?

slm canım transfrerim oldu beklemedeyim sonucu yazarım:KK16::KK16::KK16:evt ya kimseler yazmıyor bu topige bizden başka:KK1:21::21:günlerde geçmek bilmiyor.
insan bu topiğe bakınca sanki sinek avlıyanbir merkez olarak düşünüp gitmekten bile vazgeçer..
insanız doğamızda var bu merkeze gidip, halen tedavi görenlerin desteğine, memnuniyetlerini dinlemeye...
maalesef kimse yazmıyor...
canım sana da hayırlı, sağlıklı bir evlat diliyorum inşaallah... cumanın yüzü hürmetine dualarımız kabul olur, kucaklarımız dolar:21::21::21:
transferin kaçıncı günü?kim yaptı? yücel bey mi? birde kaç saat merkezde kaldın? hemen göndermeye çalışıyorlar mı?ilgililer mi? kaç yumurta toplandı? kaçı döllendi? kaçı transfer yapıldı? dondurulan oldu mu?
yazabilir misin deryacım merak ediyorum:18::18::18:

insan bu topiğe bakınca sanki sinek avlıyanbir merkez olarak düşünüp gitmekten bile vazgeçer..
insanız doğamızda var bu merkeze gidip, halen tedavi görenlerin desteğine, memnuniyetlerini dinlemeye...
maalesef kimse yazmıyor...
canım sana da hayırlı, sağlıklı bir evlat diliyorum inşaallah... cumanın yüzü hürmetine dualarımız kabul olur, kucaklarımız dolar:21::21::21:
transferin kaçıncı günü?kim yaptı? yücel bey mi? birde kaç saat merkezde kaldın? hemen göndermeye çalışıyorlar mı?ilgililer mi? kaç yumurta toplandı? kaçı döllendi? kaçı transfer yapıldı? dondurulan oldu mu?
yazabilir misin deryacım merak ediyorum:18::18::18:

Yok canım ya, nerde dondurulmuş, biz transfer edileceği zor buluyoruz Benim sorunum yumurta yetmezliği, o yüzden az sayıda ve kalitesiz yumurtam oluyor sorma transferi zor buluyoruz o yüzden tutmuyor artık hayırlısı allahtan diyorum yücel bey yaptı.

Kızlar tedavileriniz hayırlı olsun, sanırım merkeze giden bütün hatunlar hamile kalıp başka topiklere transfer oldular, kızmayın:KK53: Ben bebiklerden vakit bulup nete bile giremiyorum ama merkez konusunda araştırma yapan herkes çok iyi olduğunu biliyor, reklama gerek yok:21: İnşallah sizlerin de yavruları gelecek, içinizi ferah tutun emin ellerdesiniz, ben hocaya ve ekibine çok güveniyorum, bana teşhisi koyan ve sorunu halleden tek doktordur kendisi, :KK19: takipteyim sizi:KK71:

deryacım bende aynı dururmdyım. yumurta yetmezliği erken menepoz durumu. maalesef...
ama ben seni düşük doz kullanıyorum çabuk büyüyorlar diye yazınca rezervi iyi demekki diye düşünmüştüm.
herşeyin hayırlısı canım... ya şu tedavini açıkça yazabilir misin?
yani hangi ilaçla kaç doz başladın? kaç yumurta toplandı? kaçıncı gün transferi?kaç tane transfer edildi.
böyle yazarsak daha açık net olur. üstü kapalı konuşmayalım.
lütfen yanlış anlama beni.
bak durumumuz da aynıymış.
ben gerçekten bilgi almak istiyorum.benim de 3.tüp bebek olacak.artık bayağı bir bilgi sahibi oldum bu konuda...

Merhaba arkadaslar!

Haftalardir okuyorum yazdiklarinizi, tek brüksel tüp bebek merkezinden bilgi almak icin. Ama burada sizlerden cok seyler ögrendim. Hepinize cok cok tessekürler. Iyiki böyle yer varmis.
Bütün hamile kalan arkadaslara: insallah saglikli bebislerinizi kucaginiza alirsiniz
Hamile kalmak isteyenlere: insallah bizlerde yavrularimizi kucagimiza bir gün aliriz.
Kendimden bahsedeyim. Ben 36 yasindayim 4 senedir evliyim, , almanyada kaliyorum ve brüksel tüp bebek merkezini düsünüyorum. Simdiyekadar ben burada almanyada 2 tüp bebek ve 1 dondurulmus yaptirdim, hepsi negativdi.
Benim tüplerim kapali esimde bir sorun yok....
Yücel hocayla brükselde görüstüm, bana 60% verdi, ben almanyada histereskopi ve laparoskopi yaptirmistim, tek tüplerin kapali oldugunu söylediler. Yücel hoca bana ana rahmi filmi istedi. Bu nasil yapiliyor türkiyede? Sizce tekrar ben yücel hocada histeroskopi yaptirsammi diye düsünüyorum yoksa tek ana rahmi filmi yeterli olurmu sizce? Bana ne önerirsiniz???
2 hafta sonra tekrar türkiyeye gelip yücel hoca ile görüsecegim. Sonra insallah hersey düzgün gider ve 5 inci ayda tedaviye baslayacagiz. O sirada baslayacaklar varmi?????

deryacım bende aynı dururmdyım. yumurta yetmezliği erken menepoz durumu. maalesef...
ama ben seni düşük doz kullanıyorum çabuk büyüyorlar diye yazınca rezervi iyi demekki diye düşünmüştüm.
herşeyin hayırlısı canım... ya şu tedavini açıkça yazabilir misin?
yani hangi ilaçla kaç doz başladın? kaç yumurta toplandı? kaçıncı gün transferi?kaç tane transfer edildi.
böyle yazarsak daha açık net olur. üstü kapalı konuşmayalım.
lütfen yanlış anlama beni.
bak durumumuz da aynıymış.
ben gerçekten bilgi almak istiyorum.benim de 3.tüp bebek olacak.artık bayağı bir bilgi sahibi oldum bu konuda...

randevu alıyorsun merkeze gitmeden 4.gün önce en az yücel hocanın hastası olmak istiyorsan o çok yogun çünkü.250 tl muane ücreti 4200 tüp bebek fiyatı ilaçlarla 6500 bulşuyor ben şimdi sana yazıyorum kazenden uyarı geldi aslında fiyat marka yazamıyoruz yasak çünkü umut tüp bebek merkezinde fiyat yazıştım uyurı gelmişti aboneleginmi siliyorlardı canım ilacın dozunu yumurtanın büyüklügüne göre veriyor 300 başladım 5 yumoştan 2 oluştu oda transfer edildi yaşım 36 .5 gün merkez çok iyi transferden sonra 2.saat yattım olurmu olmazmı bilemiyorum ama yücel hoca ve ekibi çok iyiler ben çok memeun kaldım sana tavsiyem eger bu merkezde yaptırmak istiyorsan aklına yattıysa git ve yüz yüze görüş embrio %50 yumurta %50 spermden oluşur.yücel hoca muane ettikten sonra zaten sana söyler çok iyi bir doktor kafanda soru işareti burakmıyor tedaviye başladıgın zaman kafan rahat bir şekilde başlıyorsun ikimizde aynı sorun olabilir ama yumurta kalitemiz farklıdır eşimizin sperm ve harek sayısı farklıdır ayy o kadar çok şey varki hangi birini yazayım yumurtalarımızın kalitesi bile farklıdır beslenmeylede çok ilgisi var sakın sigara kullanma fsh etkliyor güzel beslen birde kendini emin ellere burak artık daha ne diyeyim hayırlısı allahtan...

Merhaba arkadaslar!

Haftalardir okuyorum yazdiklarinizi, tek brüksel tüp bebek merkezinden bilgi almak icin. Ama burada sizlerden cok seyler ögrendim. Hepinize cok cok tessekürler. Iyiki böyle yer varmis.
Bütün hamile kalan arkadaslara: insallah saglikli bebislerinizi kucaginiza alirsiniz
Hamile kalmak isteyenlere: insallah bizlerde yavrularimizi kucagimiza bir gün aliriz.
Kendimden bahsedeyim. Ben 36 yasindayim 4 senedir evliyim, , almanyada kaliyorum ve brüksel tüp bebek merkezini düsünüyorum. Simdiyekadar ben burada almanyada 2 tüp bebek ve 1 dondurulmus yaptirdim, hepsi negativdi.
Yücel hocayla brükselde görüstüm, bana 60% verdi, ben almanyada histereskopi ve laparoskopi yaptirmistim, tek tüplerin kapali oldugunu söylediler. Yücel hoca bana ana rahmi filmi istedi. Bu nasil yapiliyor türkiyede? Sizce tekrar ben yücel hocada histeroskopi yaptirsammi diye düsünüyorum yoksa tek ana rahmi filmi yeterli olurmu sizce? Bana ne önerirsiniz???
2 hafta sonra tekrar türkiyeye gelip yücel hoca ile görüsecegim. Sonra insallah hersey düzgün gider ve 5 inci ayda tedaviye baslayacagiz. O sirada baslayacaklar varmi?????

hayırlı olsun tedavin.inşallah bebişine kavuşursun bu denemende...

Merhaba arkadaslar!

Selam;
Histereskopi de Yücel Hoca nın başarısı tartışılmaz senden zaten rahim filmi istemiş Yücel Bey filmi çektir ,gerek görürse Histereskopi olmanı isteyecektir.Rahim filmini 2-3 doktora daha gösterirsin için rahat eder.

Rahim filmini istediğin bir hastane ya da Görüntüleme merkezinde çektirebilirsin. Tercih senin.

derya kacıncı gunun.yoksa test gunun geldımı.sonuc ne oldu arkadasım.bende asılama yaptrdım bu ay ama malesefkı olmadı:KK43:((((( mayısta tupbebek yolları gorundu bana daa.Rabbim yuzumu guldurur ınsallah tupbebekte.umarım sen de guzel sonuclarla donersın:KK49:

Arkadaşlar ,
Kimse Brüksel Tüp Bebek Merkezine gitmiyor mu? Neden yazmıyorsunuz çok sessiz kalmış buralar.
Hadi hanımlar durumunuzla ilgili bilgiler verin paylaşalım buradan.

arkadaşlar aslında ben medikana belikdüzünde yaptırdım geçen hafta tahlillerimi ve orda da tüp bebek
yaptırmayı düşünüyorum taki burdaki yazıları okuyana kadar. Yücel Karaman hakkında çok iyi yorumlar okuyorum ve zaten eşimin bir arkadaşının eşi de yücel beyde yaptırdı ve ilk seferde tüpleri tıkalı oldugu halde positiv çıktı...birde burdaki yorumları okuyunca bende Yücel beye karar verdim ve Pazartesi günü randevu aldım.....medikana bana regl olana kadar dogum kontrol hapı verdı kist oluşmasın diye bu normal mi?????? şimdi sabırsızlıkla pzt gününü bekliyorum.

arkadaşlar aslında ben medikana belikdüzünde yaptırdım geçen hafta tahlillerimi ve orda da tüp bebek
yaptırmayı düşünüyorum taki burdaki yazıları okuyana kadar. Yücel Karaman hakkında çok iyi yorumlar okuyorum ve zaten eşimin bir arkadaşının eşi de yücel beyde yaptırdı ve ilk seferde tüpleri tıkalı oldugu halde positiv çıktı...birde burdaki yorumları okuyunca bende Yücel beye karar verdim ve Pazartesi günü randevu aldım.....medikana bana regl olana kadar dogum kontrol hapı verdı kist oluşmasın diye bu normal mi?????? şimdi sabırsızlıkla pzt gününü bekliyorum.

hap konusunda bılgım yok canım benımde ılk olcak.ben de yucel karamanda karar kıldım.hatta haftasonu oturdum bu topıgı bastan sona okudum ve hemen gıdıp tedavıye baslayasım geldı:)) ama bız 2 ay daha para bırıktırelım oyle baslayalım dıyoruz.hemde yaz tatılıne yakın olsun kı bende dınlenebıleyım okul varken merdıvenlere ın cık transfer sonrası bısı olmasın dıyorum.bakalım nasıp ınsallah bızımde yuzumuz guler.gelısmelerden haberdar et canım benıde.umarım sonucun pozıtıf olur.

hap konusunda bılgım yok canım benımde ılk olcak.ben de yucel karamanda karar kıldım.hatta haftasonu oturdum bu topıgı bastan sona okudum ve hemen gıdıp tedavıye baslayasım geldı:)) ama bız 2 ay daha para bırıktırelım oyle baslayalım dıyoruz.hemde yaz tatılıne yakın olsun kı bende dınlenebıleyım okul varken merdıvenlere ın cık transfer sonrası bısı olmasın dıyorum.bakalım nasıp ınsallah bızımde yuzumuz guler.gelısmelerden haberdar et canım benıde.umarım sonucun pozıtıf olur.

inşallah canım yaaa....aklımdan bir saniye bile çıkmıyor diye bilirim....her adımdan seni haberdar edicem merak etme....negativ bile çıksa bu Doktorun bir hatası diye görmicem ve Yücel beyle devam edicem inşallah.....kendi web sitesinde bir bölüm var (medya ve biz) diye orayı dinlemediysen tavsiye ederim sana canım.....sizdeki sorun da sperm düşüklüğü mü yoksa başka bir sebep mi??? kendine iyi bak cnm....

inşallah canım yaaa....aklımdan bir saniye bile çıkmıyor diye bilirim....her adımdan seni haberdar edicem merak etme....negativ bile çıksa bu Doktorun bir hatası diye görmicem ve Yücel beyle devam edicem inşallah.....kendi web sitesinde bir bölüm var (medya ve biz) diye orayı dinlemediysen tavsiye ederim sana canım.....sizdeki sorun da sperm düşüklüğü mü yoksa başka bir sebep mi??? kendine iyi bak cnm....

evet canım erkek infertilitesı bızım.esımın varıkosel vardı amelıyat oldu 10 ay once ama hala sonuc almadık..gecen ay asılama yaptrdık olmadı.bırdahada asılama denemem.esımın spermler ml de 20 mılyon toplam 52 mılyon ama morfolojı % 2 ve sperm DNAsında hasar ilerı derecede ..bızım oyuzden ımsı ıle kalıtelı spermlerın secılmesı gerek inşallah olur yaa.sımdıye kadar hıc gebelık olusmadı.Ya hıc olmazsa dusuncesı benı mahvedıyor.inşallah bızı de sevındırır Rabbım

evet canım erkek infertilitesı bızım.esımın varıkosel vardı amelıyat oldu 10 ay once ama hala sonuc almadık..gecen ay asılama yaptrdık olmadı.bırdahada asılama denemem.esımın spermler ml de 20 mılyon toplam 52 mılyon ama morfolojı % 2 ve sperm DNAsında hasar ilerı derecede ..bızım oyuzden ımsı ıle kalıtelı spermlerın secılmesı gerek inşallah olur yaa.sımdıye kadar hıc gebelık olusmadı.Ya hıc olmazsa dusuncesı benı mahvedıyor.inşallah bızı de sevındırır Rabbım

o kadar benziyorki durumumuz aslında......Bizde 4 ay önce Varikosel ameliyatı olduk.....ama 50% daha da düştü oranımız...... doktor iki ay daha bekleyin diyor ama artıcanı sanmıyoruz.....ben ameliyaten önce bir sene üzerine hamile kaldım ama 3 haftalıkken düştü......sonra 7 ay daha bekledik olmayınca doktor spermiogram istedi ve varikosel olduğunu öğrendik....ameliyat olduk 4 ay sonra yani geçen hafta tekrar sperm test yaptık ve şok olduk diye bilirim....iyi sonuç bekliyorduk.....
ben 28 yaşındayım ve Bahçeşehir de yaşıyorum ya sen????

X